ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1
Χαλανδρίτσας 14 Σεπ 2019 17:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
1
1 2
Λιμνοχώρι
2
Ζαρουχλεΐκων 14 Σεπ 2019 17:00
Αναγέννηση Πατρών
1
1 1
Δίας Σαραβαλίου
1
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 14 Σεπ 2019 17:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
1 1
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
Κ. Ζάρρας 14 Σεπ 2019 17:00
Πάτρα 2005
0
0 3
Αχαϊκή
3
Κ. Ζάρρας 15 Σεπ 2019 17:00
Αχαιός Σαραβαλίου
2
2 4
Δόξα Παραλίας
4
Ριόλου 18 Σεπ 2019 17:00
Πανμοβριακός
3
3 1
Ατρόμητος Πατρών
1
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2
Παραλίας 21 Σεπ 2019 16:00
Δόξα Παραλίας
4
4 0
Ατρόμητος Πατρών
0
Δημοτικό Στάδιο Κ.Αχαΐας 21 Σεπ 2019 17:00
Αχαϊκή
4
4 1
Αχαιός Σαραβαλίου
1
Κ. Ζάρρας 21 Σεπ 2019 17:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
1 2
Πανμοβριακός
2
Λιμνοχωρίου 21 Σεπ 2019 17:00
Λιμνοχώρι
2
2 1
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
Ζαρουχλεΐκων 21 Σεπ 2019 17:00
Αναγέννηση Πατρών
2
2 2
Δόξα Χαλανδρίτσας
2
Κ. Ζάρρας 22 Σεπ 2019 17:00
Δίας Σαραβαλίου
0
0 0
Πάτρα 2005
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3
Ζαρουχλεΐκων 28 Σεπ 2019 17:00
Ατρόμητος Πατρών
3
3 3
Αχαϊκή
3
Παραλίας 28 Σεπ 2019 17:00
Δόξα Παραλίας
1
1 0
Πήγασος Μπεγουλακίου
0
Ριόλου 28 Σεπ 2019 17:00
Πανμοβριακός
2
2 1
Λιμνοχώρι
1
Κ. Ζάρρας 28 Σεπ 2019 17:00
Πάτρα 2005
2
2 1
Αναγέννηση Πατρών
1
Χαλανδρίτσας 28 Σεπ 2019 17:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
1
1 4
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
4
Κ. Ζάρρας 29 Σεπ 2019 17:00
Αχαιός Σαραβαλίου
2
2 2
Δίας Σαραβαλίου
2
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4
Λιμνοχωρίου 5 Οκτ 2019 16:30
Λιμνοχώρι
1
1 2
Δόξα Παραλίας
2
Ζαρουχλεΐκων 5 Οκτ 2019 16:30
Αναγέννηση Πατρών
0
0 1
Αχαιός Σαραβαλίου
1
Κ. Ζάρρας 5 Οκτ 2019 16:30
Πάτρα 2005
0
0 0
Δόξα Χαλανδρίτσας
0
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 6 Οκτ 2019 16:30
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
1 2
Πανμοβριακός
2
Κ. Ζάρρας 6 Οκτ 2019 16:30
Δίας Σαραβαλίου
0
0 4
Ατρόμητος Πατρών
4
Δημοτικό Στάδιο Κ.Αχαΐας 6 Οκτ 2019 16:30
Αχαϊκή
6
6 1
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5
Κ. Ζάρρας 12 Οκτ 2019 16:30
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
1 3
Δίας Σαραβαλίου
3
Ζαρουχλεΐκων 12 Οκτ 2019 16:30
Ατρόμητος Πατρών
2
2 1
Αναγέννηση Πατρών
1
Παραλίας 12 Οκτ 2019 16:30
Δόξα Παραλίας
1
1 1
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
Χαλανδρίτσας 12 Οκτ 2019 16:30
Δόξα Χαλανδρίτσας
0
0 1
Πανμοβριακός
1
Κ. Ζάρρας 13 Οκτ 2019 16:30
Αχαιός Σαραβαλίου
1
1 1
Πάτρα 2005
1
Δημοτικό Στάδιο Κ.Αχαΐας 13 Οκτ 2019 16:30
Αχαϊκή
5
5 0
Λιμνοχώρι
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6
Λιμνοχωρίου 19 Οκτ 2019 16:00
Λιμνοχώρι
2
2 1
Δίας Σαραβαλίου
1
Ζαρουχλεΐκων 19 Οκτ 2019 16:00
Αναγέννηση Πατρών
2
2 1
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
Κ. Ζάρρας 19 Οκτ 2019 16:00
Πάτρα 2005
3
3 4
Ατρόμητος Πατρών
4
Ριόλου 19 Οκτ 2019 16:00
Πανμοβριακός
2
2 3
Δόξα Παραλίας
3
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 20 Οκτ 2019 16:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
1 4
Αχαϊκή
4
Κ. Ζάρρας 20 Οκτ 2019 16:00
Αχαιός Σαραβαλίου
0
0 1
Δόξα Χαλανδρίτσας
1
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7
Χαλανδρίτσας 26 Οκτ 2019 16:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
2
2 2
Δόξα Παραλίας
2
Ζαρουχλεΐκων 26 Οκτ 2019 16:00
Ατρόμητος Πατρών
4
4 0
Αχαιός Σαραβαλίου
0
Λιμνοχωρίου 26 Οκτ 2019 16:00
Λιμνοχώρι
1
1 3
Αναγέννηση Πατρών
3
Κ. Ζάρρας 26 Οκτ 2019 16:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
0
0 0
Πάτρα 2005
0
Δημοτικό Στάδιο Κ.Αχαΐας 27 Οκτ 2019 15:00
Αχαϊκή
5
5 2
Πανμοβριακός
2
Κ. Ζάρρας 27 Οκτ 2019 15:00
Δίας Σαραβαλίου
2
2 0
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8
Κ. Ζάρρας 2 Νοέ 2019 15:00
Πάτρα 2005
5
5 0
Λιμνοχώρι
0
Ριόλου 2 Νοέ 2019 15:00
Πανμοβριακός
3
3 1
Δίας Σαραβαλίου
1
Παραλίας 2 Νοέ 2019 15:00
Δόξα Παραλίας
2
2 1
Αχαϊκή
1
Ζαρουχλεΐκων 2 Νοέ 2019 15:00
Ατρόμητος Πατρών
3
3 0
Δόξα Χαλανδρίτσας
0
Κ. Ζάρρας 3 Νοέ 2019 15:00
Αχαιός Σαραβαλίου
2
2 1
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 3 Νοέ 2019 15:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
0
0 2
Αναγέννηση Πατρών
2
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 9 Νοέ 2019 15:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
0
0 1
Πάτρα 2005
1
Ζαρουχλεΐκων 9 Νοέ 2019 15:00
Αναγέννηση Πατρών
0
0 3
Πανμοβριακός
3
Λακκόπετρας 9 Νοέ 2019 15:00
Λιμνοχώρι
1
1 0
Αχαιός Σαραβαλίου
0
Κ. Ζάρρας 9 Νοέ 2019 15:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
0
0 8
Ατρόμητος Πατρών
8
Χαλανδρίτσας 9 Νοέ 2019 15:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
0
0 4
Αχαϊκή
4
Κ. Ζάρρας 10 Νοέ 2019 15:00
Δίας Σαραβαλίου
1
1 2
Δόξα Παραλίας
2
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16 Νοέ 2019 15:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
2
2 1
Δόξα Χαλανδρίτσας
1
Ριόλου 16 Νοέ 2019 15:00
Πανμοβριακός
3
3 1
Πάτρα 2005
1
Ζαρουχλεΐκων 16 Νοέ 2019 15:00
Ατρόμητος Πατρών
4
4 1
Λιμνοχώρι
1
Παραλίας 16 Νοέ 2019 15:00
Δόξα Παραλίας
2
2 1
Αναγέννηση Πατρών
1
Κ. Ζάρρας 17 Νοέ 2019 15:00
Αχαιός Σαραβαλίου
0
0 2
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
2
Δημοτικό Στάδιο Κ.Αχαΐας 17 Νοέ 2019 15:00
Αχαϊκή
2
2 0
Δίας Σαραβαλίου
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11
Ριόλου 23 Νοέ 2019 15:00
Πανμοβριακός
1
1 1
Αχαιός Σαραβαλίου
1
Λιμνοχωρίου 23 Νοέ 2019 15:00
Λιμνοχώρι
0
0 1
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
Ζαρουχλεΐκων 23 Νοέ 2019 15:00
Αναγέννηση Πατρών
1
1 3
Αχαϊκή
3
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 24 Νοέ 2019 15:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
0
0 3
Ατρόμητος Πατρών
3
Κ. Ζάρρας 24 Νοέ 2019 15:00
Δίας Σαραβαλίου
1
1 0
Δόξα Χαλανδρίτσας
0
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24 Νοέ 2019 18:00
Πάτρα 2005
1
1 2
Δόξα Παραλίας
2
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12
Παραλίας 30 Νοέ 2019 15:00
Δόξα Παραλίας
1
1 1
Αχαιός Σαραβαλίου
1
Ζαρουχλεΐκων 30 Νοέ 2019 15:00
Ατρόμητος Πατρών
2
2 1
Πανμοβριακός
1
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30 Νοέ 2019 15:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
3
3 1
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
Λιμνοχωρίου 30 Νοέ 2019 15:00
Λιμνοχώρι
0
0 2
Δόξα Χαλανδρίτσας
2
Δημοτικό Στάδιο Κ.Αχαΐας 1 Δεκ 2019 15:00
Αχαϊκή
3
3 1
Πάτρα 2005
1
Κ. Ζάρρας 1 Δεκ 2019 15:00
Δίας Σαραβαλίου
5
5 0
Αναγέννηση Πατρών
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13
Ζαρουχλεΐκων 7 Δεκ 2019 15:00
Ατρόμητος Πατρών
4
4 3
Δόξα Παραλίας
3
Ριόλου 7 Δεκ 2019 15:00
Πανμοβριακός
3
3 1
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
Χαλανδρίτσας 7 Δεκ 2019 15:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
2
2 1
Αναγέννηση Πατρών
1
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 8 Δεκ 2019 15:00
Πάτρα 2005
0
0 2
Δίας Σαραβαλίου
2
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 8 Δεκ 2019 15:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
1 1
Λιμνοχώρι
1
Κ. Ζάρρας 8 Δεκ 2019 15:00
Αχαιός Σαραβαλίου
1
1 2
Αχαϊκή
2
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14
14 Δεκ 2019 15:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
2
2 1
Δόξα Χαλανδρίτσας
1
14 Δεκ 2019 15:00
Αναγέννηση Πατρών
0
0 2
Πάτρα 2005
2
14 Δεκ 2019 15:00
Λιμνοχώρι
2
2 5
Πανμοβριακός
5
14 Δεκ 2019 18:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
3
3 2
Δόξα Παραλίας
2
15 Δεκ 2019 15:00
Αχαϊκή
3
3 1
Ατρόμητος Πατρών
1
15 Δεκ 2019 15:00
Δίας Σαραβαλίου
1
1 1
Αχαιός Σαραβαλίου
1
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15
21 Δεκ 2019 15:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
1
1 0
Πάτρα 2005
0
21 Δεκ 2019 15:00
Πανμοβριακός
0
0 1
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
21 Δεκ 2019 15:00
Δόξα Παραλίας
0
0 0
Λιμνοχώρι
0
21 Δεκ 2019 15:00
Ατρόμητος Πατρών
3
3 0
Δίας Σαραβαλίου
0
22 Δεκ 2019 15:00
Αχαιός Σαραβαλίου
0
0 0
Αναγέννηση Πατρών
0
22 Δεκ 2019 18:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
1 0
Αχαϊκή
0