Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής:

ΚΑΟΚ – Ικαρος Καλλιθέας 78-76
Δάφνη Δαφνίου – Πεύκη 95-71
Καλαμάτα – Ενωση Ιλίου 70-65
Γλαύκος – Ικαρος Ν. Σμύρνης 84-63
Ακράτα – Ερμιόνη 75-64
Αρης Πετρούπολης – Εσπερος ΑΟΠΑ 73-63
Κεραυνός Αιγίου – Αχαγιά 82 77-71
Ρεπό ο Πορφύρας

Τα φύλλα αγώνων:

ΑΚΡΑΤΑ – ΕΡΜΙΟΝΗ  75-64
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 24-15, 48-33, 56-51, 75-64
Διαιτητές: Γιακείμη-Σκαλτσής
ΑΚΡΑΤΑ (Ζίζηλας): Κ. Μανταλβάνος 4, Λάππας 20 (4), Λάφης 2, Ολύμπιος, Κατωπόδης 4, Πολύδερας, Γ. Μανταλβάνος, Μπιτσάκος 3 (1), Οικονομόπουλος 8 (2), Μαλλής 3 (1), Σακελλαρίου 5 (1), Βεσκούκης 26 (5).
ΕΡΜΙΟΝΗ (Καλαϊτζάκης): Ευστρατίου 4, Αγγελής 9 (2), Θωμάς 10 (1), Μαναριώτης 2, Γολέμης 6, Βανδώρος 9 (1), Δεβελέγκος, Κορύζης 8, Ευστρατίου 14, Γιαννακόπουλος 2.

ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  70-65
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 23-12, 40-24, 51-44, 70-65
Διαιτητές: Καμήτσος-Καββαδάς
ΚΑΛΑΜΑΤΑ (Γιαννακόπουλος): Αντωνόπουλος, Κίσσας 4, Παθιάκης, Τσικούρης 15 (1), Μαγιντόμπε 12 (1), Σπηλιώτης, Γεωργανάς, Σκοπέτος 4, Μπάκας 13, Τρινταφυλλόπουλος 13 (2), Δελής 9, Κουτίβας .
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  (Καράμπελας): Βαϊδάκης 8 (1), Μπέλλας Ι. 2, Φουντάς 21 (2), Τσολάκης 5, Σκαλωμένος 8, Μπέλλας Ο. 17 (3), Στρατομήτρος, Γεωργιάδης 4.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΠΑ 73-63
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-14, 37-32, 50-46, 73-63
Διαιτητές: Μακρής-Κώτσου
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (Παπαδόπουλος): Κεφαλάς 9 (2), Βενιτουράκης 12 (1), Δρακόπουλος 3 (1), Δρικόγιας 5 (1), Κωνσταντίνου, Μπαζιώτης 5 (1), Κωνσταντακόπουλος 3 (1), Κυρίτσης 9 (3), Τασούλας 8, Μακρόπουλος 16, Βεντούρης 3 (1).
ΕΣΠΕΡΟΣ  Α.Ο.Π.Α (Γκοργκολής): Φραντζής 6, Πετρόπουλος 2, Λαμπρόπουλος 1, Ροκανάς, Πελεκούδας , Τρυφωνόπουλος, Λυμπέρης 14 (2), Αγγελόπουλος 10, Οικονομόπουλος 13, Παπανικολόπουλος 17 (3), Παπαγεωργίου.

ΓΛΑΥΚΟΣ – ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ  84-63
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 17-18, 41-35, 64-49, 84-63
Διαιτητές: Μαυρατζάς-Τσιμπούρης
ΓΛΑΥΚΟΣ (Πολυδωρόπουλος): Λιβιεράτος, Σερέτης 20 (3), Βεργανελάκης, Λαμπρόπουλος 28 (3τρ., 10ασ.), Αδαμόπουλος, Πολυδωρόπουλος 5 (1), Παπαβασιλόπουλος 10 (1τρ., 15ρ.), Γιαλελής 2, Παλαδινός 3 (1), Λιούρδης 2, Αναγνωστόπουλος 14.
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. (Παπαδάτος) Μελισσουργός 2, Γραμματικός 25 (2), Καφαντάρης 1, Πασπαλάς 4, Μιχαλόπουλος 8, Παπαδάκης 3 (1), Δορκοφίκης 8, Δαρμογιάννης 13 (1).

Η βαθμολογία

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ
1 ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 14 7 7 0 0 589 486 103
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 12 7 5 2 0 486 456 30
3 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 11 6 5 1 0 430 379 51
4 ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 11 7 4 3 0 500 465 35
5 ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 11 7 4 3 0 497 483 14
6 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 11 7 4 3 0 448 439 9
7 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 10 6 4 2 0 422 397 25
8 ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 10 6 4 2 0 426 410 16
9 ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 10 6 4 2 0 416 413 3
10 ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 10 7 3 4 0 471 492 -21
11 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 8 6 2 4 0 406 431 -25
12 ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 8 7 1 6 0 438 505 -67
13 ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 7 6 1 5 0 434 458 -24
14 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 7 6 1 5 0 384 442 -58
15 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 7 7 0 7 0 501 592 -91

Επόμενη αγωνιστική (8η, 27/11):

Πεύκη – ΚΑΟΚ
Ενωση Ιλίου –  Δάφνη Δαφνίου
Ικαρος Ν. Σμύρνης – Καλαμάτα
Ερμιόνη – Γλαύκος
Ικαρος Καλλιθέας – Αρης Πετρούπολης
Εσπερος – Κεραυνός Αιγίου
Αχαγιά 82 – Πορφύρας
Ρεπό η Ακράτα

Σχόλια

Σχόλια

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ