Α’ Κατηγορία 2019-2020

0
101

Α' Κατηγορία

2019-2020
Group Stage
u0391' u039fu039cu0399u039bu039fu03a3
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
ν ν ν η ν
>
16
13
1
2
50
15
35
40
2
ν ν η ν ν
>
16
12
1
3
52
23
29
37
3
η ν ν η ν
>
16
11
1
4
35
21
14
34
4
ι η η ι η
>
16
9
4
3
31
21
10
31
5
ν ν ι η ι
>
16
5
5
6
22
23
-1
20
6
η η ν η ν
>
16
5
4
7
19
20
-1
19
7
ν η ν ν ι
>
16
5
3
8
19
34
-15
18
8
η ι ν ν ν
>
16
5
3
8
17
24
-7
18
9
ν ν η ν η
>
16
4
3
9
14
26
-12
15
10
η ι η ι η
>
16
4
2
10
14
35
-21
14
11
η η η ι η
>
16
3
3
10
16
33
-17
12
12
ι η ι ι η
>
16
2
6
8
13
27
-14
12
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Αχαϊκή
Ατρόμητος Πατρών
Πανμοβριακός
Δόξα Παραλίας
Δίας Σαραβαλίου
Πάτρα 2005
Πήγασος Μπεγουλακίου
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
Δόξα Χαλανδρίτσας
Λιμνοχώρι
Αναγέννηση Πατρών
Αχαιός Σαραβαλίου
1 Αχαϊκή 3–1 5–2 2–0 3–1 6–1 5–0 4–1
2 Ατρόμητος Πατρών 3–3 2–1 4–3 3–0 3–0 4–1 2–1 4–0
3 Πανμοβριακός 3–1 2–3 3–1 3–1 3–1 0–1 2–0 2–1 1–1
4 Δόξα Παραλίας 2–1 4–0 1–0 1–1 0–0 2–1 1–1
5 Δίας Σαραβαλίου 0–4 1–2 0–0 2–2 2–0 1–0 5–0 1–1
6 Πάτρα 2005 0–3 3–4 1–2 0–2 0–0 5–0 2–1 2–0
7 Πήγασος Μπεγουλακίου 1–0 0–8 1–2 3–2 1–3 0–0 3–1 2–1
8 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1–4 0–3 1–2 1–0 0–1 1–1 2–1 1–1 0–2
9 Δόξα Χαλανδρίτσας 0–4 0–1 2–2 1–0 1–4 1–2 2–1
10 Λιμνοχώρι 0–2 2–5 1–2 2–1 0–1 2–1 0–2 1–3 1–0
11 Αναγέννηση Πατρών 1–3 1–6 0–3 1–1 0–2 2–1 2–2 0–1
12 Αχαιός Σαραβαλίου 1–2 2–4 2–2 1–1 2–1 0–2 0–1 0–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1
Χαλανδρίτσας 14 Σεπ 2019 17:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
1
1 2
Λιμνοχώρι
2
Ζαρουχλεΐκων 14 Σεπ 2019 17:00
Αναγέννηση Πατρών
1
1 1
Δίας Σαραβαλίου
1
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 14 Σεπ 2019 17:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
1 1
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
Κ. Ζάρρας 14 Σεπ 2019 17:00
Πάτρα 2005
0
0 3
Αχαϊκή
3
Κ. Ζάρρας 15 Σεπ 2019 17:00
Αχαιός Σαραβαλίου
2
2 4
Δόξα Παραλίας
4
Ριόλου 18 Σεπ 2019 17:00
Πανμοβριακός
3
3 1
Ατρόμητος Πατρών
1
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2
Παραλίας 21 Σεπ 2019 16:00
Δόξα Παραλίας
4
4 0
Ατρόμητος Πατρών
0
Δημοτικό Στάδιο Κ.Αχαΐας 21 Σεπ 2019 17:00
Αχαϊκή
4
4 1
Αχαιός Σαραβαλίου
1
Κ. Ζάρρας 21 Σεπ 2019 17:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
1 2
Πανμοβριακός
2
Λιμνοχωρίου 21 Σεπ 2019 17:00
Λιμνοχώρι
2
2 1
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
Ζαρουχλεΐκων 21 Σεπ 2019 17:00
Αναγέννηση Πατρών
2
2 2
Δόξα Χαλανδρίτσας
2
Κ. Ζάρρας 22 Σεπ 2019 17:00
Δίας Σαραβαλίου
0
0 0
Πάτρα 2005
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3
Ζαρουχλεΐκων 28 Σεπ 2019 17:00
Ατρόμητος Πατρών
3
3 3
Αχαϊκή
3
Παραλίας 28 Σεπ 2019 17:00
Δόξα Παραλίας
1
1 0
Πήγασος Μπεγουλακίου
0
Ριόλου 28 Σεπ 2019 17:00
Πανμοβριακός
2
2 1
Λιμνοχώρι
1
Κ. Ζάρρας 28 Σεπ 2019 17:00
Πάτρα 2005
2
2 1
Αναγέννηση Πατρών
1
Χαλανδρίτσας 28 Σεπ 2019 17:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
1
1 4
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
4
Κ. Ζάρρας 29 Σεπ 2019 17:00
Αχαιός Σαραβαλίου
2
2 2
Δίας Σαραβαλίου
2
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4
Λιμνοχωρίου 5 Οκτ 2019 16:30
Λιμνοχώρι
1
1 2
Δόξα Παραλίας
2
Ζαρουχλεΐκων 5 Οκτ 2019 16:30
Αναγέννηση Πατρών
0
0 1
Αχαιός Σαραβαλίου
1
Κ. Ζάρρας 5 Οκτ 2019 16:30
Πάτρα 2005
0
0 0
Δόξα Χαλανδρίτσας
0
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 6 Οκτ 2019 16:30
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
1 2
Πανμοβριακός
2
Κ. Ζάρρας 6 Οκτ 2019 16:30
Δίας Σαραβαλίου
0
0 4
Ατρόμητος Πατρών
4
Δημοτικό Στάδιο Κ.Αχαΐας 6 Οκτ 2019 16:30
Αχαϊκή
6
6 1
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5
Κ. Ζάρρας 12 Οκτ 2019 16:30
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
1 3
Δίας Σαραβαλίου
3
Ζαρουχλεΐκων 12 Οκτ 2019 16:30
Ατρόμητος Πατρών
2
2 1
Αναγέννηση Πατρών
1
Παραλίας 12 Οκτ 2019 16:30
Δόξα Παραλίας
1
1 1
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
Χαλανδρίτσας 12 Οκτ 2019 16:30
Δόξα Χαλανδρίτσας
0
0 1
Πανμοβριακός
1
Κ. Ζάρρας 13 Οκτ 2019 16:30
Αχαιός Σαραβαλίου
1
1 1
Πάτρα 2005
1
Δημοτικό Στάδιο Κ.Αχαΐας 13 Οκτ 2019 16:30
Αχαϊκή
5
5 0
Λιμνοχώρι
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6
Λιμνοχωρίου 19 Οκτ 2019 16:00
Λιμνοχώρι
2
2 1
Δίας Σαραβαλίου
1
Ζαρουχλεΐκων 19 Οκτ 2019 16:00
Αναγέννηση Πατρών
2
2 1
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
Κ. Ζάρρας 19 Οκτ 2019 16:00
Πάτρα 2005
3
3 4
Ατρόμητος Πατρών
4
Ριόλου 19 Οκτ 2019 16:00
Πανμοβριακός
2
2 3
Δόξα Παραλίας
3
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 20 Οκτ 2019 16:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
1 4
Αχαϊκή
4
Κ. Ζάρρας 20 Οκτ 2019 16:00
Αχαιός Σαραβαλίου
0
0 1
Δόξα Χαλανδρίτσας
1
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7
Χαλανδρίτσας 26 Οκτ 2019 16:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
2
2 2
Δόξα Παραλίας
2
Ζαρουχλεΐκων 26 Οκτ 2019 16:00
Ατρόμητος Πατρών
4
4 0
Αχαιός Σαραβαλίου
0
Λιμνοχωρίου 26 Οκτ 2019 16:00
Λιμνοχώρι
1
1 3
Αναγέννηση Πατρών
3
Κ. Ζάρρας 26 Οκτ 2019 16:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
0
0 0
Πάτρα 2005
0
Δημοτικό Στάδιο Κ.Αχαΐας 27 Οκτ 2019 15:00
Αχαϊκή
5
5 2
Πανμοβριακός
2
Κ. Ζάρρας 27 Οκτ 2019 15:00
Δίας Σαραβαλίου
2
2 0
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8
Κ. Ζάρρας 2 Νοέ 2019 15:00
Πάτρα 2005
5
5 0
Λιμνοχώρι
0
Ριόλου 2 Νοέ 2019 15:00
Πανμοβριακός
3
3 1
Δίας Σαραβαλίου
1
Παραλίας 2 Νοέ 2019 15:00
Δόξα Παραλίας
2
2 1
Αχαϊκή
1
Ζαρουχλεΐκων 2 Νοέ 2019 15:00
Ατρόμητος Πατρών
3
3 0
Δόξα Χαλανδρίτσας
0
Κ. Ζάρρας 3 Νοέ 2019 15:00
Αχαιός Σαραβαλίου
2
2 1
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 3 Νοέ 2019 15:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
0
0 2
Αναγέννηση Πατρών
2
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 9 Νοέ 2019 15:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
0
0 1
Πάτρα 2005
1
Ζαρουχλεΐκων 9 Νοέ 2019 15:00
Αναγέννηση Πατρών
0
0 3
Πανμοβριακός
3
Λακκόπετρας 9 Νοέ 2019 15:00
Λιμνοχώρι
1
1 0
Αχαιός Σαραβαλίου
0
Κ. Ζάρρας 9 Νοέ 2019 15:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
0
0 8
Ατρόμητος Πατρών
8
Χαλανδρίτσας 9 Νοέ 2019 15:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
0
0 4
Αχαϊκή
4
Κ. Ζάρρας 10 Νοέ 2019 15:00
Δίας Σαραβαλίου
1
1 2
Δόξα Παραλίας
2
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16 Νοέ 2019 15:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
2
2 1
Δόξα Χαλανδρίτσας
1
Ριόλου 16 Νοέ 2019 15:00
Πανμοβριακός
3
3 1
Πάτρα 2005
1
Ζαρουχλεΐκων 16 Νοέ 2019 15:00
Ατρόμητος Πατρών
4
4 1
Λιμνοχώρι
1
Παραλίας 16 Νοέ 2019 15:00
Δόξα Παραλίας
2
2 1
Αναγέννηση Πατρών
1
Κ. Ζάρρας 17 Νοέ 2019 15:00
Αχαιός Σαραβαλίου
0
0 2
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
2
Δημοτικό Στάδιο Κ.Αχαΐας 17 Νοέ 2019 15:00
Αχαϊκή
2
2 0
Δίας Σαραβαλίου
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11
Ριόλου 23 Νοέ 2019 15:00
Πανμοβριακός
1
1 1
Αχαιός Σαραβαλίου
1
Λιμνοχωρίου 23 Νοέ 2019 15:00
Λιμνοχώρι
0
0 1
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
Ζαρουχλεΐκων 23 Νοέ 2019 15:00
Αναγέννηση Πατρών
1
1 3
Αχαϊκή
3
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 24 Νοέ 2019 15:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
0
0 3
Ατρόμητος Πατρών
3
Κ. Ζάρρας 24 Νοέ 2019 15:00
Δίας Σαραβαλίου
1
1 0
Δόξα Χαλανδρίτσας
0
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24 Νοέ 2019 18:00
Πάτρα 2005
1
1 2
Δόξα Παραλίας
2
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12
Παραλίας 30 Νοέ 2019 15:00
Δόξα Παραλίας
1
1 1
Αχαιός Σαραβαλίου
1
Ζαρουχλεΐκων 30 Νοέ 2019 15:00
Ατρόμητος Πατρών
2
2 1
Πανμοβριακός
1
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30 Νοέ 2019 15:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
3
3 1
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
Λιμνοχωρίου 30 Νοέ 2019 15:00
Λιμνοχώρι
0
0 2
Δόξα Χαλανδρίτσας
2
Δημοτικό Στάδιο Κ.Αχαΐας 1 Δεκ 2019 15:00
Αχαϊκή
3
3 1
Πάτρα 2005
1
Κ. Ζάρρας 1 Δεκ 2019 15:00
Δίας Σαραβαλίου
5
5 0
Αναγέννηση Πατρών
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13
Ζαρουχλεΐκων 7 Δεκ 2019 15:00
Ατρόμητος Πατρών
4
4 3
Δόξα Παραλίας
3
Ριόλου 7 Δεκ 2019 15:00
Πανμοβριακός
3
3 1
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
Χαλανδρίτσας 7 Δεκ 2019 15:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
2
2 1
Αναγέννηση Πατρών
1
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 8 Δεκ 2019 15:00
Πάτρα 2005
0
0 2
Δίας Σαραβαλίου
2
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 8 Δεκ 2019 15:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
1 1
Λιμνοχώρι
1
Κ. Ζάρρας 8 Δεκ 2019 15:00
Αχαιός Σαραβαλίου
1
1 2
Αχαϊκή
2
18 Ιαν 2020 15:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
- -
Αχαιός Σαραβαλίου
-
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14
14 Δεκ 2019 15:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
2
2 1
Δόξα Χαλανδρίτσας
1
14 Δεκ 2019 15:00
Αναγέννηση Πατρών
0
0 2
Πάτρα 2005
2
14 Δεκ 2019 15:00
Λιμνοχώρι
2
2 5
Πανμοβριακός
5
14 Δεκ 2019 18:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
3
3 2
Δόξα Παραλίας
2
15 Δεκ 2019 15:00
Αχαϊκή
3
3 1
Ατρόμητος Πατρών
1
15 Δεκ 2019 15:00
Δίας Σαραβαλίου
1
1 1
Αχαιός Σαραβαλίου
1
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15
21 Δεκ 2019 15:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
1
1 0
Πάτρα 2005
0
21 Δεκ 2019 15:00
Πανμοβριακός
0
0 1
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
21 Δεκ 2019 15:00
Δόξα Παραλίας
0
0 0
Λιμνοχώρι
0
21 Δεκ 2019 15:00
Ατρόμητος Πατρών
3
3 0
Δίας Σαραβαλίου
0
22 Δεκ 2019 15:00
Αχαιός Σαραβαλίου
0
0 0
Αναγέννηση Πατρών
0
22 Δεκ 2019 18:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
1 0
Αχαϊκή
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16
11 Ιαν 2020 15:00
Λιμνοχώρι
0
0 2
Αχαϊκή
2
11 Ιαν 2020 15:00
Αναγέννηση Πατρών
1
1 6
Ατρόμητος Πατρών
6
11 Ιαν 2020 15:00
Πανμοβριακός
2
2 0
Δόξα Χαλανδρίτσας
0
12 Ιαν 2020 15:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
1 0
Δόξα Παραλίας
0
12 Ιαν 2020 15:00
Δίας Σαραβαλίου
2
2 2
Πήγασος Μπεγουλακίου
2
12 Ιαν 2020 18:00
Πάτρα 2005
2
2 0
Αχαιός Σαραβαλίου
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17
18 Ιαν 2020 15:00
Πήγασος Μπεγουλακίου
-
- -
Αναγέννηση Πατρών
-
18 Ιαν 2020 15:00
Ατρόμητος Πατρών
-
- -
Πάτρα 2005
-
18 Ιαν 2020 15:00
Δόξα Παραλίας
-
- -
Πανμοβριακός
-
19 Ιαν 2020 15:00
Αχαϊκή
-
- -
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
19 Ιαν 2020 15:00
Δίας Σαραβαλίου
-
- -
Λιμνοχώρι
-
u0392' u039fu039cu0399u039bu039fu03a3
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
ν ν ν ι ν
>
16
13
2
1
42
3
39
41
2
ν ν ν η ν
>
16
11
3
2
41
11
30
36
3
ν ι ν ι ι
>
16
9
6
1
28
8
20
33
4
ν η ν ι η
>
16
9
3
4
35
18
17
30
5
ν ν η ν ν
>
16
8
3
5
29
20
9
27
6
η ν ν ι η
>
16
7
3
6
25
19
6
24
7
ν ι η η ι
>
16
5
3
8
19
28
-9
18
8
η η ν η ι
>
16
5
3
8
18
29
-11
18
9
η ι η ν ι
>
16
4
5
7
18
29
-11
17
10
η ι η ν η
>
16
3
4
9
12
27
-15
13
11
η η η ν ν
>
16
3
1
12
13
37
-24
10
12
η η η η η
>
16
0
2
14
8
59
-51
2
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Παναιγιάλειος
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
Αετός Πατρών
Νίκη Προαστείου
Άρης Πατρών
ΑΠΣ Πάτραι
Θύελλα Αιγίου
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
Α.Ε. Καλαβρύτων
Δαβουρλής Κ.'92
Ηρακλής Πατρών
Α.Π.Ο. Αρόη
1 Παναιγιάλειος 0–0 1–0 0–0 4–0 2–0 4–0 3–0 4–0
2 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2–1 3–0 4–0 1–0 3–2 4–0 1–0 1–1 8–0
3 Αετός Πατρών 1–1 3–1 2–0 1–1 6–0 4–2 2–0 2–0
4 Νίκη Προαστείου 1–3 1–0 0–0 3–1 6–0 2–1 3–1
5 Άρης Πατρών 0–3 1–1 0–2 2–1 2–0 4–0 1–0 2–0
6 ΑΠΣ Πάτραι 0–3 0–2 1–1 1–3 3–1 4–0 4–0 1–0
7 Θύελλα Αιγίου 0–2 0–0 1–4 3–0 1–0 2–0 3–0 4–0
8 Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας 1–4 2–1 1–2 1–0 0–1 1–0 3–1
9 Α.Ε. Καλαβρύτων 0–5 2–2 0–0 1–1 2–2 2–2 1–0 3–1 2–0
10 Δαβουρλής Κ.'92 0–3 0–2 1–3 2–1 0–0 0–0 1–1 2–0
11 Ηρακλής Πατρών 0–4 2–1 0–2 2–5 0–4 2–3 4–1
12 Α.Π.Ο. Αρόη 0–4 0–3 0–6 2–2 0–5 1–5 1–4 2–2 0–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1
Γήπεδο Ακράτας 14 Σεπ 2019 17:00
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
1
1 4
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
4
Πετρωτού 14 Σεπ 2019 17:00
ΑΠΣ Πάτραι
3
3 1
Θύελλα Αιγίου
1
Αγυιάς 14 Σεπ 2019 17:00
Δαβουρλής Κ.'92
1
1 3
Νίκη Προαστείου
3
Καλαβρύτων 14 Σεπ 2019 18:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
1
1 1
Άρης Πατρών
1
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 15 Σεπ 2019 17:00
Παναιγιάλειος
3
3 0
Ηρακλής Πατρών
0
Πετρωτού 15 Σεπ 2019 17:00
Α.Π.Ο. Αρόη
0
0 3
Αετός Πατρών
3
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2
Πετρωτού 21 Σεπ 2019 17:00
ΑΠΣ Πάτραι
4
4 0
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
0
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασιλείου) 21 Σεπ 2019 17:00
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
8
8 0
Α.Π.Ο. Αρόη
0
Αγυιάς 21 Σεπ 2019 17:00
Αετός Πατρών
6
6 0
Α.Ε. Καλαβρύτων
0
Νίκης Προαστίου 21 Σεπ 2019 17:00
Νίκη Προαστείου
1
1 3
Παναιγιάλειος
3
Πετρωτού 22 Σεπ 2019 17:00
Ηρακλής Πατρών
0
0 4
Άρης Πατρών
4
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 22 Σεπ 2019 17:00
Θύελλα Αιγίου
2
2 0
Δαβουρλής Κ.'92
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3
Αγυιάς 28 Σεπ 2019 16:30
Δαβουρλής Κ.'92
0
0 0
ΑΠΣ Πάτραι
0
Πετρωτού 28 Σεπ 2019 17:00
Άρης Πατρών
0
0 2
Νίκη Προαστείου
2
Γήπεδο Ακράτας 28 Σεπ 2019 17:00
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
3
3 1
Α.Π.Ο. Αρόη
1
Καλαβρύτων 28 Σεπ 2019 17:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
2
2 2
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
2
Πετρωτού 29 Σεπ 2019 17:00
Ηρακλής Πατρών
0
0 2
Αετός Πατρών
2
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 29 Σεπ 2019 17:00
Παναιγιάλειος
4
4 0
Θύελλα Αιγίου
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4
Αγυιάς 5 Οκτ 2019 16:30
Δαβουρλής Κ.'92
1
1 1
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
1
Νίκης Προαστίου 5 Οκτ 2019 16:30
Νίκη Προαστείου
0
0 0
Αετός Πατρών
0
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασιλείου) 5 Οκτ 2019 16:30
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
1
1 1
Ηρακλής Πατρών
1
Πετρωτού 5 Οκτ 2019 16:30
ΑΠΣ Πάτραι
0
0 3
Παναιγιάλειος
3
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 6 Οκτ 2019 16:30
Θύελλα Αιγίου
1
1 4
Άρης Πατρών
4
Πετρωτού 6 Οκτ 2019 16:30
Α.Π.Ο. Αρόη
1
1 4
Α.Ε. Καλαβρύτων
4
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5
Νίκης Προαστίου 12 Οκτ 2019 16:30
Νίκη Προαστείου
1
1 0
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
0
| #61ee1a
Πετρωτού 12 Οκτ 2019 16:30
Άρης Πατρών
2
2 1
ΑΠΣ Πάτραι
1
Αγυιάς 12 Οκτ 2019 16:30
Αετός Πατρών
2
2 0
Θύελλα Αιγίου
0
Αιγείρας 12 Οκτ 2019 16:30
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
1
1 0
Α.Ε. Καλαβρύτων
0
Πετρωτού 13 Οκτ 2019 16:30
Ηρακλής Πατρών
4
4 1
Α.Π.Ο. Αρόη
1
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 13 Οκτ 2019 16:30
Παναιγιάλειος
4
4 0
Δαβουρλής Κ.'92
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6
Αγυιάς 19 Οκτ 2019 16:00
Δαβουρλής Κ.'92
2
2 1
Άρης Πατρών
1
Πετρωτού 19 Οκτ 2019 16:00
ΑΠΣ Πάτραι
0
0 2
Αετός Πατρών
2
Καλαβρύτων 19 Οκτ 2019 16:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
3
3 1
Ηρακλής Πατρών
1
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασιλείου) 19 Οκτ 2019 16:00
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
3
3 2
Θύελλα Αιγίου
2
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 20 Οκτ 2019 16:00
Παναιγιάλειος
2
2 0
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
0
Πετρωτού 21 Οκτ 2019 16:00
Α.Π.Ο. Αρόη
0
0 6
Νίκη Προαστείου
6
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασιλείου) 26 Οκτ 2019 16:00
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
1
1 0
ΑΠΣ Πάτραι
0
Αγυιάς 26 Οκτ 2019 16:00
Αετός Πατρών
4
4 2
Δαβουρλής Κ.'92
2
Νίκης Προαστίου 26 Οκτ 2019 16:00
Νίκη Προαστείου
2
2 1
Α.Ε. Καλαβρύτων
1
Γήπεδο Ακράτας 26 Οκτ 2019 16:00
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
1
1 0
Ηρακλής Πατρών
0
Πετρωτού 26 Οκτ 2019 16:00
Άρης Πατρών
0
0 3
Παναιγιάλειος
3
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 27 Οκτ 2019 15:00
Θύελλα Αιγίου
4
4 0
Α.Π.Ο. Αρόη
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8
Πετρωτού 2 Νοέ 2019 15:00
Άρης Πατρών
4
4 0
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
0
Αγυιάς 2 Νοέ 2019 15:00
Δαβουρλής Κ.'92
0
0 2
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
2
Καλαβρύτων 2 Νοέ 2019 15:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
2
2 2
Θύελλα Αιγίου
2
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 2 Νοέ 2019 15:15
Παναιγιάλειος
0
0 0
Αετός Πατρών
0
Ντα Λουζ Οβρυάς 3 Νοέ 2019 15:00
Ηρακλής Πατρών
2
2 5
Νίκη Προαστείου
5
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασιλείου) 3 Νοέ 2019 15:00
Α.Π.Ο. Αρόη
0
0 5
ΑΠΣ Πάτραι
5
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασιλείου) 9 Νοέ 2019 15:00
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
2
2 1
Παναιγιάλειος
1
Πετρωτού 9 Νοέ 2019 15:00
ΑΠΣ Πάτραι
4
4 0
Α.Ε. Καλαβρύτων
0
Αγυιάς 9 Νοέ 2019 15:00
Αετός Πατρών
3
3 1
Άρης Πατρών
1
Γήπεδο Ακράτας 9 Νοέ 2019 15:00
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
2
2 1
Νίκη Προαστείου
1
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 10 Νοέ 2019 15:00
Θύελλα Αιγίου
3
3 0
Ηρακλής Πατρών
0
Πετρωτού 10 Νοέ 2019 15:00
Α.Π.Ο. Αρόη
2
2 2
Δαβουρλής Κ.'92
2
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10
Αγυιάς 16 Νοέ 2019 15:00
Αετός Πατρών
1
1 1
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
1
Νίκης Προαστίου 16 Νοέ 2019 15:00
Νίκη Προαστείου
6
6 0
Θύελλα Αιγίου
0
Καλαβρύτων 16 Νοέ 2019 15:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
1
1 0
Δαβουρλής Κ.'92
0
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16 Νοέ 2019 18:00
Άρης Πατρών
1
1 1
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
1
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 17 Νοέ 2019 15:00
Παναιγιάλειος
4
4 0
Α.Π.Ο. Αρόη
0
Πετρωτού 17 Νοέ 2019 15:00
Ηρακλής Πατρών
2
2 3
ΑΠΣ Πάτραι
3
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11
Αγυιάς 23 Νοέ 2019 15:00
Δαβουρλής Κ.'92
2
2 0
Ηρακλής Πατρών
0
Ρίου 23 Νοέ 2019 15:00
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
3
3 0
Αετός Πατρών
0
Πετρωτού 23 Νοέ 2019 15:00
ΑΠΣ Πάτραι
1
1 1
Νίκη Προαστείου
1
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24 Νοέ 2019 15:00
Α.Π.Ο. Αρόη
2
2 2
Άρης Πατρών
2
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 24 Νοέ 2019 15:00
Θύελλα Αιγίου
1
1 0
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
0
Καλαβρύτων 24 Νοέ 2019 16:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
0
0 5
Παναιγιάλειος
5
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12
Αγυιάς 30 Νοέ 2019 15:00
Αετός Πατρών
2
2 0
Α.Π.Ο. Αρόη
0
Αβύθου 30 Νοέ 2019 15:00
Θύελλα Αιγίου
3
3 0
ΑΠΣ Πάτραι
0
Ρίου 30 Νοέ 2019 15:00
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
4
4 0
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
0
Νίκης Προαστίου 30 Νοέ 2019 16:30
Νίκη Προαστείου
3
3 1
Δαβουρλής Κ.'92
1
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 1 Δεκ 2019 15:00
Άρης Πατρών
1
1 0
Α.Ε. Καλαβρύτων
0
Πετρωτού 1 Δεκ 2019 15:00
Ηρακλής Πατρών
0
0 4
Παναιγιάλειος
4
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 7 Δεκ 2019 15:00
Άρης Πατρών
2
2 0
Ηρακλής Πατρών
0
Καλαβρύτων 7 Δεκ 2019 15:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
0
0 0
Αετός Πατρών
0
Αγυιάς 7 Δεκ 2019 15:00
Δαβουρλής Κ.'92
0
0 0
Θύελλα Αιγίου
0
Γήπεδο Ακράτας 7 Δεκ 2019 15:00
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
1
1 2
ΑΠΣ Πάτραι
2
Πετρωτού 8 Δεκ 2019 15:00
Α.Π.Ο. Αρόη
0
0 4
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
4
Καμαρών 8 Δεκ 2019 15:00
Παναιγιάλειος
1
1 0
Νίκη Προαστείου
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14
14 Δεκ 2019 15:00
Αετός Πατρών
2
2 0
Ηρακλής Πατρών
0
14 Δεκ 2019 15:00
ΑΠΣ Πάτραι
1
1 0
Δαβουρλής Κ.'92
0
15 Δεκ 2019 15:00
Νίκη Προαστείου
3
3 1
Άρης Πατρών
1
15 Δεκ 2019 15:00
Θύελλα Αιγίου
0
0 2
Παναιγιάλειος
2
15 Δεκ 2019 15:00
Α.Π.Ο. Αρόη
1
1 5
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
5
18 Δεκ 2019 15:00
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
1
1 0
Α.Ε. Καλαβρύτων
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15
21 Δεκ 2019 15:00
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
0
0 1
Δαβουρλής Κ.'92
1
21 Δεκ 2019 15:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
2
2 0
Α.Π.Ο. Αρόη
0
21 Δεκ 2019 15:00
Αετός Πατρών
1
1 1
Νίκη Προαστείου
1
21 Δεκ 2019 15:00
Άρης Πατρών
2
2 0
Θύελλα Αιγίου
0
22 Δεκ 2019 15:00
Ηρακλής Πατρών
2
2 1
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
1
22 Δεκ 2019 15:00
Παναιγιάλειος
0
0 0
ΑΠΣ Πάτραι
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16
11 Ιαν 2020 15:00
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
4
4 0
Νίκη Προαστείου
0
11 Ιαν 2020 15:00
ΑΠΣ Πάτραι
1
1 3
Άρης Πατρών
3
Αγυιάς 11 Ιαν 2020 15:00
Δαβουρλής Κ.'92
0
0 3
Παναιγιάλειος
3
11 Ιαν 2020 15:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
2
2 2
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
2
12 Ιαν 2020 15:00
Α.Π.Ο. Αρόη
0
0 1
Ηρακλής Πατρών
1
12 Ιαν 2020 15:00
Θύελλα Αιγίου
0
0 0
Αετός Πατρών
0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17
18 Ιαν 2020 15:00
Αετός Πατρών
-
- -
ΑΠΣ Πάτραι
-
18 Ιαν 2020 15:00
Νίκη Προαστείου
-
- -
Α.Π.Ο. Αρόη
-
18 Ιαν 2020 15:00
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
-
- -
Παναιγιάλειος
-
19 Ιαν 2020 15:00
Ηρακλής Πατρών
-
- -
Α.Ε. Καλαβρύτων
-
19 Ιαν 2020 15:00
Θύελλα Αιγίου
-
- -
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
-
19 Ιαν 2020 15:00
Θύελλα Αιγίου
-
- -
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
-
19 Ιαν 2020 18:00
Άρης Πατρών
-
- -
Δαβουρλής Κ.'92
-
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ