Κύπελλο Ερασιτεχνών Αχαΐας 2018-2019

0
189

Κύπελλο Ερασιτεχνών Αχαΐας

2018-2019
ΦΑΣΗ ¨4"
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 10 Απρ 2019 17:30
Παναιγιάλειος
2
2 1
ΑΠΣ Πάτραι
1
17 Απρ 2019 17:00
Ατρόμητος Πατρών
2
2 1
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
1
ΦΑΣΗ ΤΩΝ "8"
Νίκης Προαστίου 7 Μαρ 2019 15:00
Νίκη Προαστείου
0
0 2
Παναιγιάλειος
2
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασιλείου) 6 Μαρ 2019 15:30
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
2
2 0
Θύελλα Πατρών
0
Αγυιάς 6 Μαρ 2019 15:30
Δαβουρλής Κ.'92
1
1 3
Ατρόμητος Πατρών
3
Ρίου 6 Μαρ 2019 15:45
ΑΠΣ Πάτραι
1
1 0
Δόξα Παραλίας
0
ΤΕΛΙΚΟΣ
Φ. Αραβαντινός 24 Απρ 2019 17:00
Ατρόμητος Πατρών
2
2 1
Παναιγιάλειος
1
ΦΑΣΗ ΤΩΝ "16"
Κ. Ζάρρας 30 Ιαν 2019 14:30
Απόλλων Εγλυκάδος
1
1 3
Δόξα Παραλίας
3
Ζαρουχλεΐκων 30 Ιαν 2019 14:30
Ατρόμητος Πατρών
2
2 1
Άρης Πατρών
1
Νίκης Προαστίου 6 Φεβ 2019 14:30
Νίκη Προαστείου
2
2 0
Πανμοβριακός
0
Φ. Αραβαντινός 30 Ιαν 2019 14:30
Θύελλα Πατρών
4
4 0
Φοίνικας Ζήριας
0
Καλαβρύτων 13 Φεβ 2019 14:30
Α.Ε. Καλαβρύτων
1
1 3
ΑΠΣ Πάτραι
3
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασιλείου) 30 Ιαν 2019 14:30
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
2
2 1
Πήγασος Μπεγουλακίου
1
Ζαρουχλεΐκων 6 Φεβ 2019 14:30
Πολύτεκνος
1
1 7
Δαβουρλής Κ.'92
7
Κ. Ζάρρας 23 Ιαν 2019 14:30
Δίας Σαραβαλίου
0
0 1
Παναιγιάλειος
1
Γ' ΦΑΣΗ "20"
Γήπεδο Ακράτας 5 Δεκ 2018 14:30
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
0
0 2
Δόξα Παραλίας
2
Αγυιάς 28 Νοέ 2018 14:30
Ζαβλάνι/Αίας
0
0 1
Νίκη Προαστείου
1
Καλαβρύτων 28 Νοέ 2018 17:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
8
8 7
Λιμνοχώρι
7
Πέναλτι 6-5
Κ. Ζάρρας 12 Δεκ 2018 14:30
Απόλλων Εγλυκάδος
3
3 1
Εθνικός Σαγεΐκων
1
Γήπεδο Ροδιάς 28 Νοέ 2018 14:30
Φλόγα Ροδιάς
0
0 2
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
2
Ρίου 28 Νοέ 2018 14:30
ΑΠΣ Πάτραι
2
2 0
Αχαϊκή
0
Λάππα 5 Δεκ 2018 14:30
Ατρόμητος Λάππα
1
1 2
Πανμοβριακός
2
Ζαρουχλεΐκων 19 Δεκ 2018 14:30
Πολύτεκνος
5
5 4
Προοδευτική Πατρών
4
Λακκόπετρας 5 Δεκ 2018 14:30
Δόξα Νιφορεΐκων
1
1 2
Άρης Πατρών
2
Ζαρουχλεΐκων 28 Νοέ 2018 14:30
Ατρόμητος Πατρών
4
4 1
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1
Β' ΦΑΣΗ "52"
17 Οκτ 2018 15:30
Άρης Πατρών
3
3 0
Τριταιϊκός
0
| α.α.
17 Οκτ 2018 15:30
Πανιώνιος/Αχιλλέας Αγυιάς
0
0 1
Παναιγιάλειος
1
Αγυιάς 31 Οκτ 2018 14:30
Ζαβλάνι/Αίας
2
2 1
Θύελλα Αιγίου
1
17 Οκτ 2018 15:30
Αχιλλέας Καμαρών
0
0 5
ΑΠΣ Πάτραι
5
17 Οκτ 2018 15:30
Ίκαρος Πετρωτού
0
0 1
Δόξα Παραλίας
1
Γήπεδο Ροδιάς 17 Οκτ 2018 15:30
Φλόγα Ροδιάς
3
3 1
Α.Ε. Δρεπάνου
1
| Κανονική Διάρκεια 0-0... Παράταση 3-1
17 Οκτ 2018 15:30
Ηρακλής Πατρών
0
0 1
Εθνικός Σαγεΐκων
1
17 Οκτ 2018 15:30
Θύελλα Πατρών
1
1 0
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0
17 Οκτ 2018 15:30
Ατρόμητος Λάππα
1
1 0
Γαλήνη Πατρών
0
17 Οκτ 2018 15:30
Δόξα Χαλανδρίτσας
1
1 2
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
2
24 Οκτ 2018 15:30
Αναγέννηση Πατρών
0
0 4
Πανμοβριακός
4
24 Οκτ 2018 15:30
Λέων Αλισσού
1
1 5
Ατρόμητος Πατρών
5
24 Οκτ 2018 15:30
Απόλλων Εγλυκάδος
1
1 0
Α.Ε. Σταροχωρίου
0
24 Οκτ 2018 15:30
Αχαϊκή
3
3 1
Πάτρα 2005
1
24 Οκτ 2018 15:30
Λιμνοχώρι
2
2 1
Καμίνια
1
24 Οκτ 2018 15:30
Φλόγα Κ. Καστριτσίου
0
0 2
Δαβουρλής Κ.'92
2
24 Οκτ 2018 15:30
Αετός Πατρών
1
1 2
Φοίνικας Ζήριας
2
Καλαβρύτων 24 Οκτ 2018 18:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
2
2 0
Άνω Καστρίτσι
0
24 Οκτ 2018 15:30
Κρίνος Πατρών
1
1 4
Δόξα Νιφορεΐκων
4
31 Οκτ 2018 14:30
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
5
5 0
Αναγέννηση Ψαθοπύργου
0
31 Οκτ 2018 14:30
Αχαιός Σαραβαλίου
4
4 5
Πήγασος Μπεγουλακίου
5
31 Οκτ 2018 14:30
Πολύτεκνος
4
4 0
Α.Π.Ο. Αρόη
0
31 Οκτ 2018 14:30
Περιβόλα
0
0 2
Δίας Σαραβαλίου
2
7 Νοέ 2018 14:30
Νίκη Προαστείου
2
2 1
Παναχαϊκή ΠΑΕ
1
Δημητρόπουλου 7 Νοέ 2018 14:30
Αστέρας Τέμενης
0
0 3
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
3
7 Νοέ 2018 14:30
Ολυμπιακός Πατρών
2
2 3
Προοδευτική Πατρών
3
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
Round Title
29 Σεπ 2018 16:00
Καμίνια
7
7 6
Αστέρας Μιντιλογλίου
6
29 Σεπ 2018 16:00
Περιβόλα
4
4 0
Πυρσός Πατρών
0
30 Σεπ 2018 10:00
Δόξα Πατρών
0
0 7
Αχαιός Σαραβαλίου
7
30 Σεπ 2018 10:00
Παναχαϊκός
0
0 4
Ηρακλής Πατρών
4
30 Σεπ 2018 11:00
Άνω Καστρίτσι
3
3 0
Α.Ο. Ρωμανός
0
30 Σεπ 2018 12:30
Α.Π.Ο. Αρόη
3
3 1
Ωλενιακός
1
30 Σεπ 2018 13:00
Πολύτεκνος
2
2 0
Αυτόνομη Πατρών
0
Τέμενης 30 Σεπ 2018 16:00
Αστέρας Τέμενης
4
4 3
Δόξα Ελαιώνος
3
Πέναλτι 3-2 | Κανονική Διάρκεια και Παράταση 1-1 Πέναλντυ 3-2 ο Αστέρας Τέμενης
30 Σεπ 2018 16:00
Απόλλων Βίδοβας
0
0 4
Ατρόμητος Λάππα
4
30 Σεπ 2018 16:00
Πείρος Ισώματος
0
0 3
Λιμνοχώρι
3
30 Σεπ 2018 16:00
Λέων Αλισσού
4
4 3
Φαραϊκός
3
30 Σεπ 2018 16:00
Προοδευτική Πατρών
2
2 0
0
30 Σεπ 2018 16:00
Γαλήνη Πατρών
2
2 1
Αργυρά Πατρών
1
30 Σεπ 2018 16:00
Φλόγα Κ. Καστριτσίου
4
4 1
Αχαϊκός
1
3 Οκτ 2018 16:00
Ψηλαλώνια
0
0 4
Ίκαρος Πετρωτού
4
3 Οκτ 2018 16:00
ΑΕ Ροϊτίκων
1
1 2
Α.Ε. Σταροχωρίου
2
Αβύθου 3 Οκτ 2018 16:00
Άβυθος 2017
2
2 4
Φλόγα Ροδιάς
4
10 Οκτ 2018 16:00
Απόλλων Αιγίου
0
0 2
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
2
Καλαβρύτων 10 Οκτ 2018 18:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
6
6 1
Κεραυνός Σελιανιτίκων
1
30 Σεπ 2018 16:00
Ολυμπιακός Πατρών
3
3 2
Πετεινοί
2
30 Σεπ 2018 13:00
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
0
0 5
Απόλλων Εγλυκάδος
5
u0397u03bcu03b9u03c4u03b5u03bbu03b9u03bau03bfu03af
u03a4u0395u039bu0399u039au039fu03a3
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ