Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Αχαϊας:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άρης Πατρών – Αναγέννηση Πατρών

Λιμνοχώρι – Διαγόρας

Πήγασος Μπ – Λέων Αλ.

Απόλλων Συν – Εθνικός Σαγ

Πανμοβριακός – Πανιώνιος Αχιλλέας

Νίκη Προαστίου – Απόλλων Εγλ

Δόξα Πάρ – Κεραυνός Α.Β.

Ατρόμητος Π. – Θύελλα Αιγίου

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λιμνοχώρι – Άρης Πατρών

Αναγέννηση Πατρών – Πήγασος Μπ

Διαγόρας – Απόλλων Συν

Λέων Αλ. – Πανμοβριακός

Εθνικός Σαγ – Νίκη Προαστίου

Πανιώνιος Αχιλλέας – Δόξα Πάρ

Απόλλων Εγλ – Θύελλα Αιγίου

Κεραυνός Α.Β. – Ατρόμητος Π.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άρης Πατρών – Πήγασος Μπ

Απόλλων Συν – Λιμνοχώρι

Πανμοβριακός – Αναγέννηση Πατρών

Νίκη Προαστίου – Διαγόρας

Δόξα Πάρ – Λέων Αλ.

Θύελλα Αιγίου – Εθνικός Σαγ

Ατρόμητος Π. – Πανιώνιος Αχιλλέας

Απόλλων Εγλ – Κεραυνός Α.Β.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Απόλλων Συν – Άρης Πατρών

Πήγασος Μπ – Πανμοβριακός

Λιμνοχώρι – Νίκη Προαστίου

Αναγέννηση Πατρών – Δόξα Πάρ

Διαγόρας – Θύελλα Αιγίου

Λέων Αλ. – Ατρόμητος Π.

Εθνικός Σαγ – Κεραυνός Α.Β.

Πανιώνιος Αχιλλέας – Απόλλων Εγλ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άρης Πατρών – Πανμοβριακός

Νίκη Προαστίου – Απόλλων Συν

Δόξα Πάρ – Πήγασος Μπ

Θύελλα Αιγίου – Λιμνοχώρι

Ατρόμητος Π. – Αναγέννηση Πατρών

Κεραυνός Α.Β. – Διαγόρας

Απόλλων Εγλ – Λέων Αλ.

Εθνικός Σαγ – Πανιώνιος Αχιλλέας

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Προαστίου – Άρης Πατρών

Πανμοβριακός – Δόξα Πάρ

Απόλλων Συν – Θύελλα Αιγίου

Πήγασος Μπ – Ατρόμητος Π.

Λιμνοχώρι – Κεραυνός Α.Β.

Αναγέννηση Πατρών – Απόλλων Εγλ

Διαγόρας – Πανιώνιος Αχιλλέας

Λέων Αλ. – Εθνικός Σαγ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άρης Πατρών – Δόξα Πάρ

Θύελλα Αιγίου – Νίκη Προαστίου

Ατρόμητος Π. – Πανμοβριακός

Κεραυνός Α.Β. – Απόλλων Συν

Απόλλων Εγλ – Πήγασος Μπ

Πανιώνιος Αχιλλέας – Λιμνοχώρι

Εθνικός Σαγ – Αναγέννηση Πατρών

Διαγόρας – Λέων Αλ.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Θύελλα Αιγίου – Άρης Πατρών

Δόξα Πάρ – Ατρόμητος Π.

Νίκη Προαστίου – Κεραυνός Α.Β.

Πανμοβριακός – Απόλλων Εγλ

Απόλλων Συν – Πανιώνιος Αχιλλέας

Πήγασος Μπ – Εθνικός Σαγ

Λιμνοχώρι – Λέων Αλ.

Αναγέννηση Πατρών – Διαγόρας

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άρης Πατρών – Ατρόμητος Π.

Κεραυνός Α.Β. – Θύελλα Αιγίου

Απόλλων Εγλ – Δόξα Πάρ

Πανιώνιος Αχιλλέας – Νίκη Προαστίου

Εθνικός Σαγ – Πανμοβριακός

Λέων Αλ. – Απόλλων Συν

Διαγόρας – Πήγασος Μπ

Αναγέννηση Πατρών – Λιμνοχώρι

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεραυνός Α.Β. – Άρης Πατρών

Ατρόμητος Π. – Απόλλων Εγλ

Θύελλα Αιγίου – Πανιώνιος Αχιλλέας

Δόξα Πάρ – Εθνικός Σαγ

Νίκη Προαστίου – Λέων Αλ.

Πανμοβριακός – Διαγόρας

Απόλλων Συν – Αναγέννηση Πατρών

Πήγασος Μπ – Λιμνοχώρι

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άρης Πατρών – Απόλλων Εγλ

Πανιώνιος Αχιλλέας – Κεραυνός Α.Β.

Εθνικός Σαγ – Ατρόμητος Π.

Λέων Αλ. – Θύελλα Αιγίου

Διαγόρας – Δόξα Πάρ

Αναγέννηση Πατρών – Νίκη Προαστίου

Λιμνοχώρι – Πανμοβριακός

Πήγασος Μπ – Απόλλων Συν

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πανιώνιος Αχιλλέας – Άρης Πατρών

Απόλλων Εγλ – Εθνικός Σαγ

Κεραυνός Α.Β. – Λέων Αλ.

Ατρόμητος Π. – Διαγόρας

Θύελλα Αιγίου – Αναγέννηση Πατρών

Δόξα Πάρ – Λιμνοχώρι

Νίκη Προαστίου – Πήγασος Μπ

Πανμοβριακός – Απόλλων Συ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άρης Πατρών – Εθνικός Σαγ

Λέων Αλ. – Πανιώνιος Αχιλλέας

Διαγόρας – Απόλλων Εγλ

Αναγέννηση Πατρών – Κεραυνός Α.Β.

Λιμνοχώρι – Ατρόμητος Π.

Πήγασος Μπ – Θύελλα Αιγίου

Απόλλων Συν – Δόξα Πάρ

Πανμοβριακός – Νίκη Προαστίου

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λέων Αλ. – Άρης Πατρών

Εθνικός Σαγ – Διαγόρας

Πανιώνιος Αχιλλέας – Αναγέννηση Πατρών

Απόλλων Εγλ – Λιμνοχώρι

Κεραυνός Α.Β. – Πήγασος Μπ

Ατρόμητος Π. – Απόλλων Συν

Θύελλα Αιγίου – Πανμοβριακός

Δόξα Πάρ – Νίκη Προαστίου

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άρης Πατρών – Διαγόρας

Αναγέννηση Πατρών – Λέων Αλ.

Λιμνοχώρι – Εθνικός Σαγ

Πήγασος Μπ – Πανιώνιος Αχιλλέας

Απόλλων Συν – Απόλλων Εγλ

Πανμοβριακός – Κεραυνός Α.Β.

Νίκη Προαστίου – Ατρόμητος Π.

Δόξα Πάρ – Θύελλα Αιγίου

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ