Το Σκεπαστό γνώρισε εντός έδρας ήττα εντός προγράμματος από την Α.Ε. Δρεπάνου με 1-4. Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να προηγηθούν στο σκορ με το γκολ του Κανελλόπουλου στο 19ο λεπτό της αναμέτρησης, αλλά οι φιλοξενούμενοι αντέδρασαν γρήγορα και στο 24΄έκαναν το 1-1 με τον Καρβούνη. Ο ίδιος παίκτης πριν βγει το ημίχρονο και πιο συγκεκριμένα στο 31΄ έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του, ενώ ο ίδιος ποδοσφαιριστής πέτυχε ακόμα δύο φορές(75΄και 77΄), πετυχαίνοντας καρέ τερμάτων, δίνοντας έτσι διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της ομάδας του.

ΣΚΕΠΑΣΤΟ: Παπαδημητρόπουλος, Κ. Τραγότσαλος, Ντόκος, Τζόβολος, Αντ. Τζήκας, Κανελλόπουλος, Καράμπελας, Βασιλακόπουλος (71΄ Π. Μπάλιος), Απ. Τζήκας, Βραχλιώτης (79΄ Αχμετάϊ), Παρασκευάς (57΄ Παπαγιαννόπουλος)