Η Αναγέννηση/Αίας δεν κατάφερε να αποσπάσει ένα θετικό αποτέλεσμα από την Αργυρά και μοιραία γνώρισε την ήττα με 3-1. Ο Κουκής άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους, στο 18ο λεπτό της αναμέτρησης, ενώ έξι λεπτά αργότερα και πιο συγκεκριμένα στο 24΄του ματς, ο Μάγκος έκανε το 2-0. Οι φιλοξενούμενοι αντέδρασαν και μείωσαν με τον Ζαππή στο 56΄, αλλά η Αργυρά στο 90΄έγραψε το τελικό 3-1 με… δράστη τον Ασημακόπουλο.

Αργυρά: Μαυρόγιαννης, Διγγελόπουλος Σ., Τζουγανάτος, Σταματάκης, Διαμαντόπουλος, Κουτσούκης, Ασημακόπουλος, Μάγκος, Παπαζαφείρης(85΄Παπανικολάου Α), Κουκής(72΄Παπανικολάου Π), Διγγελόπουλος Π.(59΄Βασίλας)

Αναγέννηση/Αίας: Χατζιάι, Αγγελάκης, Καραΐσκος, Ξηρουχάκης, Ζαππής (85΄ Καρβελάς), Σταματόπουλος, Λάμα, Καραμανόγλου (63΄ Χρυσανθόπουλος), Πολυχρονόπουλος, Σκούτας, Χριστόπουλος