Ο Ποσειδώνας/Δέπανο, αν και δυσκολεύτηκε, εν τέλει επικράτησε της αξιόμαχης ομάδας της Αργυράς με 2-0. Οι γηπεδούχοι χρειάστηκαν 81΄λεπτά για να ανοίξουν το σκορ και ταυτόχρονα τον… δρόμο προς τη νίκη. Σε εκείνο το λεπτό ο Καρβούνης έκανε το 1-0, για να διπλασιάσουν τα τέρματα τους οι γηπεδούχοι με τον Παπαδιονυσίου στο 93ο λεπτό της αναμέτρησης.

Ποσειδώνας/Δρέπανο:Ηλιόπουλος, Νταλακούρας(46΄Ζαφειρόπουλος), Σανδραβέλης, Νταλαμάρας, Μαραθεύτης, Χριστόπουλος, Αναγνώστου, Καρβούνης, Ζαπατίνας(65΄Ρουμελιώτης), Παπαδιονυσίου, Καττές (46΄Αγγελόπουλος).

Αργυρά Πατρών: Ζέρβας, Διγγελόπουλος Σ., Τζουγανάτος (84΄Γαρούφαλης), Θάνος, Διαμαντόπουλος(85΄Σταματάκης), Κουτσούκης, Ασημακόπουλος, Μάγκος, Παπαζαφείρης, Κούσης(75΄Αποστολόπουλος), Διγγελόπουλος Π.