Στα πλαίσια της 6ης αγωνιστικής στη Γ’ κατηγορία σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16 Nov 2019
Κ. Ζάρρας 16 Νοέ 2019 15:00
Α.Ο. Ρωμανός
0
0 2
Πείρος Ισώματος
2
17 Nov 2019
17 Νοέ 2019
Φωστήρας Οβρυάς
0
0 3
Α.Ε. Ροϊτίκων
3
Ζαρουχλεΐκων 17 Νοέ 2019 10:00
Δόξα Πατρών
2
2 2
Ωλενιακός
2
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 17 Νοέ 2019 12:15
Γαλήνη Πατρών
0
0 0
Αστέρας Λεοντίου
0
Ζαρουχλεΐκων 17 Νοέ 2019 12:15
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
7
7 0
Νεάπολη Πατρών
0
Λακκόπετρας 17 Νοέ 2019 15:00
Ίκαρος Λακκόπετρας
1
1 0
Κρίνος Πατρών
0
Μετοχίου 17 Νοέ 2019 15:00
Μετόχι
1
1 0
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

#
Σύλλογος
Πόντοι
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ν ν ι
>
20
8
6
2
0
9
0
9
2
ν ι ν ν ι
>
17
7
5
2
0
15
0
15
3
ν ι η ι ν
>
17
8
5
2
1
17
6
11
4
ν ι ν ν η
16
9
5
1
3
21
15
6
5
η ν ν ν ν
>
15
7
5
0
2
14
8
6
6
η ν ν η ν
>
15
8
5
0
3
22
12
10
7
ν η ν ν η
>
12
8
4
0
4
13
9
4
8
η ν ν η ν
>
12
8
4
0
4
25
14
11
9
η ν ν η ν
>
10
8
3
1
4
12
19
-7
10
ν η ι η η
>
10
8
3
1
4
16
11
5
11
η η η η ν
>
9
7
3
0
4
10
15
-5
12
ν η η ι η
>
5
8
1
2
5
5
19
-14
13
η η η η η
>
1
7
0
1
6
6
30
-24
14
η η η η η
>
0
9
0
0
9
0
27
-27
Το σωματείο που θα καταλάβει την 1η θέση στον Όμιλο ανέρχεται ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ στην Β’ Κατηγορία.

Τo σωματείο που θα καταλάβουν τις θέσεις 2η, 3η, 4η και 5η σε κάθε Όμιλο θα αγωνιστούν σε ΜΟΝΟΥΣ αγώνες play-offs σε ΟΥΔΕΤΕΡΑ γήπεδα ώστε να ανέβει ακόμα μια ομάδα από κάθε Όμιλο της Γ’ Κατηγορίας.

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16 Nov 2019
Γήπεδο Ροδιάς 16 Νοέ 2019 15:00
Α.Ε. Αιγίου
2
2 2
Πυρσός Πατρών
2
17 Nov 2019
17 Νοέ 2019
Σπάρτακος
3
3 0
Νέο Σαλμενίκο
0
Ρίου 17 Νοέ 2019 12:00
ΑΕΚ Πατρών
1
1 1
Α.Ε. Αρόης
1
Αγυιάς 17 Νοέ 2019 12:00
Φλόγα Κ. Καστριτσίου
2
2 1
Αυτόνομη Πατρών
1
Δημητρόπουλου 17 Νοέ 2019 15:00
Κεραυνός Σελιανιτίκων
1
1 4
Προοδευτική Πατρών
4
Καλαβρύτων 17 Νοέ 2019 15:00
Σκεπαστό Καλαβρύτων
2
2 0
Άτλας Πατρών
0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

#
Σύλλογος
Πόντοι
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ν ν ν
24
8
8
0
0
26
2
24
2
ν η ν ν ν
19
9
6
1
2
21
7
14
3
ν ν ν ν η
18
8
6
0
2
21
11
10
4
η ν ι ν ν
>
16
7
5
1
1
26
4
22
5
η η ν ι ν
16
8
5
1
2
22
10
12
6
η ν η ν ν
>
15
8
5
0
3
19
9
10
7
η ι ν ν η
13
9
4
1
4
15
12
3
8
ι ι η ι η
10
8
2
4
2
10
12
-2
9
ι ν η η η
10
8
3
1
4
13
23
-10
10
ι ν ι η ν
8
8
2
2
4
10
20
-10
11
ι η ν η η
4
8
1
1
6
5
26
-21
12
η η η η η
0
8
0
0
8
3
28
-25
13
η η η η η
0
9
0
0
9
0
27
-27
Το σωματείο που θα καταλάβει την 1η θέση στον Όμιλο ανέρχεται ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ στην Β’ Κατηγορία.

Τo σωματεία που θα καταλάβουν τις θέσεις 2η, 3η, 4η και 5η σε κάθε Όμιλο θα αγωνιστούν σε ΜΟΝΟΥΣ αγώνες play-offs σε ΟΥΔΕΤΕΡΑ γήπεδα ώστε να ανέβει ακόμα μια ομάδα από κάθε Όμιλο της Γ’ Κατηγορίας.
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ