Με πρωταγωνιστή το Φελίπε που πέτυχε χατ-τρικ,ο Αγροτικός Αστέρας διέλυσε τον Πανελευσινιακο. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 20ο λεπτό, χάρη σε αυτογκολ του Τσούπρου, μετά από σουτ του Γκέσιου. Στο 29′ έγινε το 2-0 με σουτ του Φελίπε από το ύψος της περιοχής, ενώ είχε προηγηθεί σέντρα από τον Μπουτζίκο. Ο Αγροτικος Αστέρας πέτυχε και τρίτο γκολ στο 39′. Γκέσιος και Τεγούσης έπαιξαν ωραία το ένα-δύο στην περιοχή, με τον τελευταίο να νικάει τον Κυπραίο από κοντά.Ενώ ακολούθησαν ακόμη τρία γκολ στο τελευταίο δεκάλεπτο της αναμέτρησης από τον Φελίπε που με γκολ στο 83′ και 87′ έκανε χατ τρικ.

ΣΚΟΡΕΡ: 20′ αυτ. Τσούπρος, 29′,87′ Φελίπε, 39′ Τεγούσης, 81′ Φελίπε, 83′ Γολιδόπουλος

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Χρήστος Παντιώρας): Κυπραίος, Ζέλιος, Γραικός (46′ Κοτσόκολος), Κολόκας, Τσούπρος (62′ Παλάτσιος), Αρναούτογλου, Δημόπουλος, Σιλιγαρδάκης, Σταματάκης, Πάσχος, Αγγελούδης.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. (Νίκος Καραμπετάκης): Γουναρίδης, Μπουτζίκος, Αργυρίου, Βαφέας, Γκότοβος, Κυριακίδης (58′ Γολιδόπουλος), Ουνγιαλίδης, Τεγούσης, Βουτσιάς, Γκέσιος (46′ Έππας), Φιλίπε.

ΔIAITHTHΣ: Π. Κακριδής (Κορινθίας) ΒOΗΘΟΙ: Παπανικολάου, Γκότσης (Κορινθίας)