Το φετινό πρωτάθλημα της Football League αναμένεται με πολύ μεγάλο ενδιαφέρον από τον φίλαθλο κόσμο. Σήμερα, πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του φετινού… μαραθωνίου, των 34 αγωνιστικών,  όπου προέκυψε και το πρόγραμμα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική και 18η

Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα

Σπάρτη – Πανθρακικός

Παναιγιάλειος – ΑΟ Χανιά

Αναγέννηση Καρδίτσας – Άρης

Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ Τρίκαλα

Αιγινιακός – Λαμία

Πανσερραϊκός – Πανελευσνιακός

Κισσαμικός – ΟΦΗ

Αχαρναϊκός – Καλλονή

 2η αγωνιστική και 19η

Σπάρτη – Απόλλων Σμύρνης

Καλλιθέα – Παναιγιάλειος

Πανθρακικός – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΟ Χανιά – Αγροτικός Αστέρας

Άρης – Αιγινιακός

ΑΟ Τρίκαλα – Πανσερραϊκός

Λαμία – Κισσαμικός

Πανελευσινιακός – Αχαρναϊκός

ΟΦΗ – Καλλονή

 3η αγωνιστική και 20η

Απόλλων Σμύρνης – Παναιγιάλειος

Αν. Καρδίτσας – Σπάρτη

Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα

Αιγινιακός – Πανθρακικός

Πανσερραϊκός – ΑΟ Χανιά

Κισσαμικός – Άρης

Αχαρναϊκός – ΑΟ Τρίκαλα

Καλλονή – Λαμία

ΟΦΗ – Πανελευσνιακός

 4η αγωνιστική και 21η

Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Σμύρνης

Παναιγιάλειος – Αγροτικός Αστέρας

Σπάρτη – Αιγινιακός

Καλλιθέα – Πανσερραϊκός

Πανθρακικός – Κισσαμικός

ΑΟ Χανιά – Αχαρναϊκός

Άρης  – Καλλονή

ΑΟ Τρίκαλα – ΟΦΗ

Λαμία – Πανελευσνιακός

 5η αγωνιστική και 22η

Απόλλων Σμύρνης – Αγροτικός Αστέρας

Αιγινιακός – Αν. Καρδίτσας

Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος

Κισσαμικός – Σπάρτη

Αχαρναϊκός – Καλλιθέα

Καλλονή – Πανθρακικός

ΟΦΗ – ΑΟ Χανιά

Πανελευσινιακός – Άρης

Λαμία – ΑΟ Τρίκαλα

 6η αγωνιστική  και 23η

Αιγινιακός – Απόλλων Σμύρνης

Αγροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκός

Αν. Καρδίτσας – Κισσαμικός

Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός

Σπάρτη – Καλλονή

Καλλιθέα – ΟΦΗ

Πανθρακικός – Πανελευσινιακός

ΑΟ Χανιά – Λαμία

Άρης – ΑΟ Τρίκαλα

 7η αγωνιστική και 24η

Απόλλων Σμύρνης – Πανσερραϊκός

Κισσαμικός – Αιγινιακός

Αχαρναϊκός – Αγροτικός Αστέρας

Καλλονή – Αν. Καρδίτσας

ΟΦΗ – Παναιγιάλειος

Πανελευσινιακός – Σπάρτη

Λαμία – Καλλιθέα

ΑΟ Τρίκαλα – Πανθρακικός

Άρης – ΑΟ Χανιά

 8η αγωνιστική και 25η

Κισσαμικός – Απόλλων Σμύρνης

Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός

Αιγινιακός – Καλλονή

Αγροτικός Αστέρας – ΟΦΗ

Αν. Καρδίτσας – Πανελευσινιακός

Παναιγιάλειος – Λαμία

Σπάρτη – ΑΟ Τρίκαλα

Καλλιθέα – Άρης

Πανθρακικός – ΑΟ Χανιά

9η αγωνιστική και 26η

Απόλλων Σμύρνης – Αχαρναϊκός

Καλλονή – Κισσαμικός

ΟΦΗ – Πανσερραϊκός

Πανελευσινιακός – Αιγινιακός

Λαμία – Αγροτικός Αστέρας

ΑΟ Τρίκαλα – Αν. Καρδίτσας

Άρης – Παναιγιάλειος

ΑΟ Χανιά – Σπάρτη

Πανθρακικός – Καλλιθέα

10η αγωνιστική και 27η

Καλλονή – Απόλλων Σμύρνης

Αχαρναϊκός – ΟΦΗ

Κισσαμικός – Πανελευσινιακός

Πανσερραϊκός – Λαμία

Αιγινιακός – ΑΟ Τρίκαλα

Αγροτικός Αστέρας – Άρης

Αν. Καρδίτσας – ΑΟ Χανιά

Παναιγιάλειος – Πανθρακικός

Καλλιθέα – Σπάρτη

11η αγωνιστική και 28η

Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ

Πανελευσινιακός – Καλλονή

Λαμία – Αχαρναϊκός

ΑΟ Τρίκαλα – Κισσαμικός

Άρης – Πανσερραϊκός

ΑΟ Χανιά – Αιγινιακός

Πανθρακικός – Αγροτικός Αστέρας

Καλλιθέα – Αν. Καρδίτσας

Σπάρτη – Παναιγιάλειος

12η αγωνιστική και 29η

Πανελευσινιακός – Απόλλων Σμύρνης

ΟΦΗ – Λαμία

Καλλονή  – ΑΟ Τρίκαλα

Αχαρναϊκός – Άρης

Κισσαμικός – ΑΟ Χανιά

Πανσερραϊκός – Πανθρακικός

Αιγινιακός – Καλλιθέα

Αγροτικός Αστέρας – Σπάρτη

Παναιγιάλειος – Αν. Καρδίτσας

13η αγωνιστική και 30η

Απόλλων Σμύρνης – Λαμία

ΑΟ Τρίκαλα – Πανελευσινιακός

Άρης – ΟΦΗ

ΑΟ Χανιά – Καλλονή

Πανθρακικός – Αχαρναϊκός

Καλλιθέα – Κισσαμικός

Σπάρτη – Πανσερραϊκός

Παναιγιάλειος – Αιγινιακός

Αν .Καρδίτσας – Αγροτικός – Αστέρας

14η αγωνιστική και 31η

ΑΟ Τρίκαλα – Απόλλων Σμύρνης

Λαμία – Άρης

Πανελευσινιακός – ΑΟ Χανιά

ΟΦΗ – Πανθρακικός

Καλλονή – Καλλιθέα

Αχαρναϊκός – Σπάρτη

Κισσαμικός – Παναιγιάλειος

Πανσερραϊκός – Αν. Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας – Αιγινιακός

15η αγωνιστική και 32η

Απόλλων Σμύρνης – Άρης

ΑΟ Χανιά – ΑΟ Τρίκαλα

Πανθρακικός – Λαμία

Καλλιθέα – Πανελευσινιακός

Σπάρτη – ΟΦΗ

Παναιγιάλειος – Καλλονή

Αν. Καρδίτσας – Αχαρναϊκός

Αγροτικός Αστέρας – Κισσαμικός

Αιγινιακός – Πανσερραϊκός

16η αγωνιστική και 33η

ΑΟ Χανιά – Απόλλων Σμύρνης

Άρης – Πανθρακικός

ΑΟ Τρίκαλα – Καλλιθέα

Λαμία – Σπάρτη

Πανελευσινιακός – Παναιγιάλειος

ΟΦΗ – Αν. Καρδίτσας

Καλλονή – Αγροτικός Αστέρας

Αχαρναϊκός – Αιγινιακός

Πανσερραϊκός – Κισσαμικός

17η αγωνιστική και 34η

Απόλλων Σμύρνης – Πανθρακικός

Καλλιθέα – ΑΟ Χανιά

Σπάρτη – Άρης

Παναιγιάλειος – ΑΟ Τρίκαλα

Αν. Καρδίτσας – Λαμία

Αγροτικός Αστέρας – Πανελευσινιακός

Αιγινιακός – ΟΦΗ

Πανσερραϊκός – Καλλονή

Κισσαμικός – Αχαρναϊκός

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ