Ο Μάριος Βισκαδούρος από τον σύνδεσμο του Ηρακλείου θα διαιτητεύσει τον αγώνα της 15ης αγωνιστικής ανάμεσα στον Παναιγιάλειο και την Καλλονή, το οποίο θα διεχαχθεί την Κυριακή, στις 13:30. Βοηθοί του θα είναι ο κύριος Παντελής Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής) και ο κύριος Σπυρίδων Χουλιάρας από το σύνδεσμο (Αιτ/νίας). Τέταρτος διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο κύριος Φώτιος Ντάουλας από τον σύνδεσμο των Αθηνών.

Ο εν λόγω ρέφερι έχει διαιτητεύσει ξανά τον Παναιγιάλειο για το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής , την περίοδο 2012/13 και πιο συγκεκριμένα στο εντός έδρας παιχνίδι των «μελανόλευκων» με τον Αστέρα Μαγούλας, που είχε λήξει ισόπαλο(1-1). Φέτος ο κ. Βισκαδούρος έχει διαιτητεύσει ένα ματς Β΄Εθνικής, αυτό ανάμεσα στον Α.Ο Χανιά και τον Αχαρναϊκό, που είχε βρει νικητές τους φιλοξενούμενους(2-3).

Αναλυτικά το παιχνίδι που ο κ. Βισκαδούρος είχε σφυρίξει την «Μαύρη Θύελλα» είναι:

24/02/2013   Παναιγιάλειος – Αστέρας Μαγούλας   1-1

Το μοναδικό φετινό ματς που διαιτήτευσε ο ρέφερι από τον σύνδεσμο Ηρακλείου είναι:

04/12/2016   Α.Ο Χανιά – Αχαρναϊκός   2-3

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής:

Σάββατο 11/2/2017

Χανιά – Τρίκαλα (15:00)

Διαιτητής: Συμεών Κοσικίδης (Αθηνών)

Βοηθοί: Ιωάννης Κοκμοτός (Ρεθύμνου), Δημήτρης Μαυρουδής (Ηρακλείου)

4ος: Ευάγγελος Χαραλαμπάκης (Ηρακλείου)

Σπάρτη – ΟΦΗ (15:00)

Διαιτητής: Ευάγγελος Μανούχος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Δημήτριος Τζιλίρης (Πειραιά), Εμμανουήλ Δουλγεράκης (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Δημήτρης Γκοβέσης (Αρκαδίας)

Αγροτικός Αστέρας – Κισσαμικός (15:00)

Διαιτητής: Νίκος Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας)

Βοηθοί: Νίκος Δημόπουλος (Φλώρινας), Δημήτρης Ζέρβας (Πιερίας)

4ος: Λάμπρος Παπαργυρίου (Πιερίας)

Κυριακή 12/2/2017

Απόλλων Σμύρνης – Άρης (15:00)

Διαιτητής: Σταύρος Μάνταλος (Καβάλας)

Βοηθοί: Λεωνίδας Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου), Παναγιώτης Σταθόπουλος (Ηλείας)

4ος: Γιώργος Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)

Καλλιθέα – Πανελευσινιακός (15:00)

Διαιτητής: Νίκος Ρατσιάτος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνος Γκότσης (Κορινθίας), Ιωασήφ Νίκα (Αρκαδίας)

4ος: Γιώργος Κόλλιας (Αργολίδας)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός (15:00)

Διαιτητής: Γιώργος Τζοβάρας (Φθιώτιδος)

Βοηθοί: Θεοχάρης Δημήτριος Σκορδίλης (Κέρκυρας), Αναστάσιος Σπυρίων Γκραικος (Κέρκυρας)

4ος: Σπυρίδων Τσιάκος (Θεσπρωτίας)

Αιγινιακός – Πανσερραϊκός (15:00)

Διαιτητής: Άγγελος Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Στέφανος Παρασίου (Ημαθίας), Ηλίας Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

4ος: Δημήτριος Μαλούτας (Ημαθίας)

 

Σχόλια

Σχόλια

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ