Ο Παναγιώτης Συμεωνίδης από τον σύνδεσμο της Πιερίας  θα διαιτητεύσει τον αγώνα της 21ης αγωνιστικής ανάμεσα στον Αγροτικό Αστέρα και τον Παναιγιάλειο. Βοηθοί του θα είναι ο κος Δημήτριος Ζέρβας από τον σύνδεσμο της Πιερίας και ο κος Μιχάλης Κελεσίδης από το σύνδεσμο Ημαθίας. Τέταρτος διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο κος Αθανάσιος Δραγούσης από τον σύνδεσμο Κιλκίς.

Είναι το 3ο  παιχνίδι που θα διαιτητεύσει φέτος ο κ. Συμεωνίδης  στην Football League, ενώ μάλιστα το ένα από τα δύο προηγούμενα, είναι ο αγώνας Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος(πρώτο παιχνίδι που σφύριξε την «Μαύρη Θύελλα») του πρώτου γύρου, που είχε βρει νικητές τους Σερραίους με 4-2.

Τέλος, το άλλο ματς το οποίο είχε σφυρίξει ο εν λόγω ρέφερι είναι το  Αναγέννηση Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας, το οποίο είχε βρει νικητές τους γηπεδούχους με σκορ 2-0.

Αναλυτικά:

29/01/17: Αναγέννηση Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας    2-0

11/12/16:  Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος     4-2

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 21ης αγωνιστικής:

Σάββατο (18/3)

15:00 Απόλλων Σμύρνης – Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Γεώργιος Λάμπρου (Ευβοίας)

Βοηθοί: Δαυίδ Πριόνας (Ευβοίας), Βασίλειος Παγουράς (Βοιωτίας)

4ος: Γεώργιος Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

17:00 ΟΦΗ – Τρίκαλα

Διαιτητής: Απόστολος Σημαιάκης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Γεώργιος Κουντουρέλης (Αθηνών), Δημήτριος Πρέντζας (Δυτικής Αττικής)

4ος: Κωνσταντίνος Μπερτάκης (Χανίων)

Κυριακή (19/3)

15:00 Αιγινιακός – Σπάρτη

Διαιτητής: Αριστείδης Λυμπούδης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Ηλίας Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Θεόδωρος Αϊναλής (Μακεδονίας)

4ος: Νικόλαος Μαρόπουλος (Μακεδονίας)

15:00 Πανσερραϊκός – Καλλιθέα

Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)

Βοηθοί: Χουσεΐν Κούλα (Ξάνθης), Χρήστος Τζιώτζιος (Θράκης)

4ος: Ένγκιν Κιγιντζή (Θράκης)

15:00 Αχαρναϊκός – Χανιά

Διαιτητής: Γεώργιος Παπαδόπουλος (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνος Σιδέρης (Αχαΐας), Σπήλιος Οικονόμου (Αχαΐας)

4ος: Κωνσταντίνος Σχίζας (Αθηνών)

15:00 Καλλονή – Άρης

Διαιτητής: Σπυρίδων Μιχελής (Πειραιά)

Βοηθοί: Παντελής Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής), Ηλίας Μηταρης (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Στυλιανός Φώτης (Ευβοίας)

15:00 Πανελευσινιακός – Λαμία

Διαιτητής: Νικόλαος Ρατσιάτος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Ισίδωρος Αρμακόλας (Κυκλάδων), Γεώργιος Σταματάκος (Λακωνίας)

4ος: Ιωάννης Κακριδής (Κορινθίας)

 

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ