Ορίστηκαν από την διοργανώτρια αρχή της Β΄ Εθνικής οι επόμενες πέντε αγωνιστικές του πρωταθλήματος. Έτσι ο Παναιγιάλειος, ο οποίος την Κυριακή φιλοξενείται στον Εύοσμο από τον Αγροτικό Αστέρα, υποδέχεται τη Τετάρτη (22/3) για την 22η αγωνιστική  τον Πανσερραϊκό, τη Κυριακή (26/3) πάει στο Μενίδι για να αντιμετωπίσει τον Αχαρναϊκό,  ενώ στις 2/4, ημέρα Κυριακή, φιλοξενεί σε ένα ακόμα μεγάλο ματς τον ΟΦΗ. Τέλος, οι «μελανόλευκοι» ταξιδεύουν(Κυριακή,9/4-15:00,ΕΡΤ3) στη Λαμία για να αντιμετωπίσουν την τοπική ομάδα στα πλαίσια της 25ης αγωνιστικής, ενώ τη Μεγάλη Τετάρτη(12/3) θα υποδεχτούν τον Άρη.

 Αναλυτικά το πρόγραμμα έως την 26η αγωνιστική:

22η αγωνιστική

Τετάρτη (22/3)

Σπάρτη – Κισσαμικός (14:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)

Καλλιθέα – Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)

Άρης – Πανελευσινιακός (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)

Τρίκαλα – Λαμία (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

ΑΟ Χανιά – ΟΦΗ (16:00)

Πανθρακικός – Καλλονή 0-3 α.α

Πέμπτη (23/3)

Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, «Δ. Κοντικάκης»)

23η αγωνιστική

Σάββατο (25/3)

Λαμία – ΑΟ Χανιά (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)

Κυριακή (26/3)

Απόλλων Σμύρνης – Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)

Πανσερραϊκός – Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Σερρών)

Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00)

Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Αχαρνών)

Καλλονή – Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)

ΟΦΗ – Καλλιθέα (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης)

Τρίκαλα – Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

Πανελευσινιακός – Πανθρακικός 3-0 α.α

24η αγωνιστική

Σάββατο (1/4)

Πανσερραϊκός – Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Σερρών)

Κυριακή (2/4)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλονή (13:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

ΑΟ Χανιά – Άρης (15:00 ΕΡΤ3)

Αιγινιακός – Κισσαμικός (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)

Αγροτικός Αστέρας – Αχαρναϊκός (16:00, «Δ. Κοντικάκης»)

Παναιγιάλειος – ΟΦΗ (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)

Σπάρτη – Πανελευσινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

Καλλιθέα – Λαμία (16:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)

Πανθρακικός – Τρίκαλα 0-3 α.α

25η αγωνιστική

Σάββατο (8/4)

ΟΦΗ – Αγροτικός Αστέρας (15:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)

Κυριακή (9/4)

Λαμία – Παναιγιάλειος (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)

Απόλλων Σμύρνης – Κισσαμικός (16:00, Γήπεδο Ριζούπολης)

Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός (16:00, Δημ. Αχαρνών)

Καλλονή – Αιγινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)

Πανελευσινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)

Τρίκαλα – Σπάρτη (16:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

Άρης – Καλλιθέα (16:00, «Κλ. Βικελίδης»)

ΑΟ Χανιά – Πανθρακικός 3-0 α.α

26η αγωνιστική

Μεγάλη Τετάρτη (12/3)

Αχαρναϊκός – Απόλλων Σμύρνης

Κισσαμικός – Καλλονή

Πανσερραϊκός – ΟΦΗ

Αιγινιακός – Πανελευσινιακός

Αγροτικός Αστέρας – Λαμία

Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα

Παναιγιάλειος – Άρης

Σπάρτη – ΑΟ Χανιά

Καλλιθέα – Πανθρακικός 3-0 α.α

 

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ