Οι συνθέσεις των ομάδων:

Καλλιθέα(Γκώνιας):Ντούνης, Λεβέντης, Σταμαπόπολυος, Μούχταρης, Πάτας, Γκίνη, Μάκος, Μπέλης, Σταματάκος, Σμυρλής, Τσίπρας.

Παναιγιάλειος(Βόκολος): Στρέζος, Σανδραβέλης, Ρότας, Βλάχος,  Ντέμο, Μπούζας , Καζναφέρης, Κατίδης, Μπουρλάκης, Κρητικός, Σκαρτσίλας.

1΄Έναρξη του παιχνιδιού

5′ Σουτ του Σμυρλή… Απόκρουση του Στρέζου

11′ Γκολ για τους γηπεδούχους, που σωστά ακυρώνεται για επιθετικό φάουλ

14΄Πολύ καλύτερη η Καλλιθέα, σε αυτά τα πρώτα λεπτά του παιχνιδιού

23′ Πέναλτι για τους γηπεδούχους…και κίτρινη κάρτα για τον Βλάχο

-Μεγάλη απόκρουση από τον τερματοφύλακα του Παναιγιάλειου, Γιώργου Στρέζου, που κρατάει το 0-0

26΄Σουτ του Τσίπρα, με τη μπάλα να περνάει πάνω από τα δοκάρια του “μελανόλευκου” πορτιέρο

32΄Σε παθητικό ρόλο έχει περιοριστεί ο Παναιγιάλειος, αφού από την αρχή του ματς συνεχώς βρίσκεται σε άμυνα, χωρίς να έχει απειλήσει καθόλου την εστία του Ντούνη

34′ Επικίνδυνο φάουλ για την Καλλιθέα, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο

37΄Το 0-0 παραμένει ανάμεσα στις δύο ομάδες, με την Καλλιθέα να συνεχίζει να είναι καλύτερη στον αγωνιστικό χώρο

39΄Κίτρινη κάρτα για τον Καζναφέρη

45′ Ημίχρονο , με τις δύο ομάδες να πηγαίνουν στα αποδυτήρια ισόπαλες με 0-0.

-Τυχερός ο Παναιγιάλειος στο πρώτο ημίχρονο,με την Καλλιθέα να είναι πολύ καλύτερη στο ματς. Μεγαλύτερη ευκαιρία στο πρώτο 45λεπτο, το πέναλτι της Καλλιθέας το οποίο απόκρουσε εντυπωσιακά ο Στρέζος, κρατώντας το 0-0.

46′: Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μωυσίδης στη θέση του Μπουρλάκη.

-Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

48′: Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο… Ο Σκαρτσίλας πέρασε από τη μεσία γραμμή όποιον βρήκε και έβγαλε για για τον Κρητικό σε θέση τετ α τετ, καθυστέρησε όμως, κακό πλασέ, απόκρουση από τον Ντούνη.

51΄Κίτρινη κάρτα στον Μωυσίδη

63΄Αλλαγή για τους γηπεδούχους… Ηλιάδης αντί Σμυρλή

65΄Κίτρινη κάρτα στον Σανδραβέλη

72΄Σέντρα του Κατίδη από τα δεξιά, μονοκόματο σουτ του Σκαρτσίλα, άουτ.

75΄κίτρινη κάρτα στον Μούκταρη.

• ΚΑλύτερος ο παναιγιάλειος στο δεύτερο ημίχρονο… πολύ πιο βελτιωμένος.

77΄Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Μάκος αντί του Κατσικογιάννη.

79΄Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Καζβιρόπουλος ανί του Σκαρτσίλα.

81΄Αλλαγή για τους γηπεδούχους… Στην θέση του Τσίπρα ο Γουόρντεν

84΄Ο Ξόμπλιος στη θέση του Καζναφέρη

86΄Κίτρινη στον Μπέλη.

88΄ΓΚΟΛΛΛ…Βολίδα του Μπέλη έξω από την περιοχή και στα… δίχτυα, 1-0! Φοβερό τέρμα.

Τέλος παιχνιδιού… Καλλιθέα – Παναιγιάλειος  1-0.