Α1 ΕΣΚΑ-Η 2019-2020

0
26

Α1 ΕΣΚΑ-Η 2019-2020

show in full screen
# Team Αγ. Ν Η Υπέρ Κατά Δ Βαθμ.
1 14 12 2 1076 818 258 26
2 14 12 2 1040 831 209 26
3 14 11 3 1115 901 214 25
4 14 10 4 939 863 76 24
5 14 9 5 913 834 79 23
6 14 9 5 939 905 34 23
7 14 7 7 896 915 -19 21
8 14 6 8 968 968 0 20
9 14 5 9 980 1010 -30 19
10 14 5 9 849 956 -107 19
11 14 5 9 839 976 -137 19
12 14 4 10 846 1035 -189 18
13 14 2 12 812 1070 -258 16
14 14 1 13 913 1043 -130 15


ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΟΒΙΒΑΣΤΕΙ  ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :

             Υποβιβάζονται στην Α2 κατηγορία ο 13ος & 14ος



ΑΝ ΥΠΟΒΙΒΑΣΤΕΙ 1 ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :

                    Υποβιβάζονται στην Α2 κατηγορία ο 13ος & 14ος



ΑΝ ΥΠΟΒΙΒΑΣΤΟΥΝ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :

           Υποβιβάζονται στην Α2 κατηγορία ο 12ος& 13ος & 14ος.





ΑΝ ΥΠΟΒΙΒΑΣΤΟΥΝ 3 ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :

   Υποβιβάζονται στην Α2 κατηγορία ο 11ος & 12ος & 13ος & 14ος.

21 Οκτ 2019 20:30
Κεραυνός Αιγίου
67
67 69
Ήφαιστος/Αχιλλέας
69
Game Day: 1
6 Οκτ 2019 18:00
ΑΕΠ Ολυμπιάς
87
87 68
ΑΓΕ Ζακύνθου
68
7 Οκτ 2019 20:15
Αίαντας Αραχωβιτίκων
48
48 87
Έσπερος Πατρών
87
7 Οκτ 2019 20:30
A.O. Γαλήνη
62
62 44
Απολλωνιάδα
44
7 Οκτ 2019 20:30
Ε.Α.Πατρών
59
59 58
Ήφαιστος/Αχιλλέας
58
7 Οκτ 2019 20:30
Ολυμπιονίκης
64
64 61
Νέοι Προμηθέα
61
7 Οκτ 2019 20:30
Κεραυνός Αιγίου
75
75 72
Αίολος Αγυιάς
72
7 Οκτ 2019 21:00
ΑΟ Παναχαϊκός
70
70 90
Α.Σ.Σ.Αμαλιάδας
90
Game Day: 2
13 Οκτ 2019 13:00
ΑΓΕ Ζακύνθου
66
66 61
Ολυμπιονίκης
61
14 Οκτ 2019 20:00
Α.Σ.Σ.Αμαλιάδας
87
87 68
A.O. Γαλήνη
68
14 Οκτ 2019 20:30
Ήφαιστος/Αχιλλέας
67
67 48
Αίαντας Αραχωβιτίκων
48
14 Οκτ 2019 20:30
Έσπερος Πατρών
65
65 64
Κεραυνός Αιγίου
64
14 Οκτ 2019 20:30
Αίολος Αγυιάς
71
71 53
ΑΕΠ Ολυμπιάς
53
14 Οκτ 2019 21:00
Νέοι Προμηθέα
82
82 65
ΑΟ Παναχαϊκός
65
14 Οκτ 2019 21:00
Απολλωνιάδα
62
62 76
Ε.Α.Πατρών
76
Game Day: 3
20 Οκτ 2019 14:00
Νέοι Προμηθέα
69
69 45
ΑΓΕ Ζακύνθου
45
21 Οκτ 2019 20:00
Ε.Α.Πατρών
72
72 70
Α.Σ.Σ.Αμαλιάδας
70
21 Οκτ 2019 20:30
ΑΕΠ Ολυμπιάς
61
61 59
Έσπερος Πατρών
59
21 Οκτ 2019 20:30
A.O. Γαλήνη
73
73 64
ΑΟ Παναχαϊκός
64
21 Οκτ 2019 20:30
Ολυμπιονίκης
40
40 79
Αίολος Αγυιάς
79
21 Οκτ 2019 21:30
Αίαντας Αραχωβιτίκων
69
69 83
Απολλωνιάδα
83
Game Day: 4
27 Οκτ 2019 18:00
Αίολος Αγυιάς
85
85 62
ΑΓΕ Ζακύνθου
62
28 Οκτ 2019 20:00
Α.Σ.Σ.Αμαλιάδας
86
86 60
Αίαντας Αραχωβιτίκων
60
28 Οκτ 2019 20:30
Έσπερος Πατρών
76
76 51
Ολυμπιονίκης
51
28 Οκτ 2019 20:30
A.O. Γαλήνη
70
70 84
Νέοι Προμηθέα
84
28 Οκτ 2019 20:30
Ήφαιστος/Αχιλλέας
64
64 68
ΑΕΠ Ολυμπιάς
68
28 Οκτ 2019 21:00
ΑΟ Παναχαϊκός
67
67 69
Ε.Α.Πατρών
69
28 Οκτ 2019 21:00
Απολλωνιάδα
55
55 52
Κεραυνός Αιγίου
52
Game Day: 5
3 Νοέ 2019 13:00
ΑΓΕ Ζακύνθου
69
69 78
Έσπερος Πατρών
78
4 Νοέ 2019 18:00
Ολυμπιονίκης
78
78 67
Ήφαιστος/Αχιλλέας
67
4 Νοέ 2019 20:00
Ε.Α.Πατρών
75
75 64
A.O. Γαλήνη
64
4 Νοέ 2019 20:15
Αίαντας Αραχωβιτίκων
68
68 66
ΑΟ Παναχαϊκός
66
4 Νοέ 2019 20:30
Κεραυνός Αιγίου
57
57 69
Α.Σ.Σ.Αμαλιάδας
69
4 Νοέ 2019 20:30
ΑΕΠ Ολυμπιάς
61
61 67
Απολλωνιάδα
67
4 Νοέ 2019 21:00
Νέοι Προμηθέα
81
81 68
Αίολος Αγυιάς
68
Game Day: 6
10 Νοέ 2019 16:00
Ήφαιστος/Αχιλλέας
76
76 33
ΑΓΕ Ζακύνθου
33
11 Νοέ 2019 20:00
Ε.Α.Πατρών
51
51 63
Νέοι Προμηθέα
63
11 Νοέ 2019 20:00
Α.Σ.Σ.Αμαλιάδας
81
81 64
ΑΕΠ Ολυμπιάς
64
11 Νοέ 2019 20:30
A.O. Γαλήνη
89
89 63
Αίαντας Αραχωβιτίκων
63
11 Νοέ 2019 20:30
Απολλωνιάδα
58
58 53
Ολυμπιονίκης
53
11 Νοέ 2019 20:30
Έσπερος Πατρών
42
42 72
Αίολος Αγυιάς
72
11 Νοέ 2019 21:00
ΑΟ Παναχαϊκός
58
58 64
Κεραυνός Αιγίου
64
Game Day: 7
17 Νοέ 2019 13:00
ΑΓΕ Ζακύνθου
59
59 52
Απολλωνιάδα
52
18 Νοέ 2019 20:15
Αίαντας Αραχωβιτίκων
52
52 77
Ε.Α.Πατρών
77
18 Νοέ 2019 20:30
Κεραυνός Αιγίου
80
80 70
A.O. Γαλήνη
70
18 Νοέ 2019 20:30
ΑΕΠ Ολυμπιάς
82
82 67
ΑΟ Παναχαϊκός
67
18 Νοέ 2019 20:30
Ολυμπιονίκης
80
80 106
Α.Σ.Σ.Αμαλιάδας
106
18 Νοέ 2019 20:30
Αίολος Αγυιάς
70
70 62
Ήφαιστος/Αχιλλέας
62
18 Νοέ 2019 21:00
Νέοι Προμηθέα
87
87 60
Έσπερος Πατρών
60
Game Day: 8
25 Νοέ 2019 20:00
Ε.Α.Πατρών
81
81 64
Κεραυνός Αιγίου
64
25 Νοέ 2019 20:15
Αίαντας Αραχωβιτίκων
61
61 78
Νέοι Προμηθέα
78
25 Νοέ 2019 20:30
A.O. Γαλήνη
72
72 70
ΑΕΠ Ολυμπιάς
70
25 Νοέ 2019 20:30
Ήφαιστος/Αχιλλέας
67
67 55
Έσπερος Πατρών
55
25 Νοέ 2019 21:00
Απολλωνιάδα
68
68 71
Αίολος Αγυιάς
71
25 Νοέ 2019 21:00
ΑΟ Παναχαϊκός
58
58 55
Ολυμπιονίκης
55
27 Νοέ 2019 18:00
Α.Σ.Σ.Αμαλιάδας
85
85 56
ΑΓΕ Ζακύνθου
56
Game Day: 9
1 Δεκ 2019 13:00
ΑΓΕ Ζακύνθου
74
74 71
ΑΟ Παναχαϊκός
71
2 Δεκ 2019 18:00
Ολυμπιονίκης
83
83 78
A.O. Γαλήνη
78
2 Δεκ 2019 20:30
ΑΕΠ Ολυμπιάς
67
67 78
Ε.Α.Πατρών
78
2 Δεκ 2019 20:30
Κεραυνός Αιγίου
66
66 54
Αίαντας Αραχωβιτίκων
54
2 Δεκ 2019 20:30
Αίολος Αγυιάς
76
76 70
Α.Σ.Σ.Αμαλιάδας
70
2 Δεκ 2019 20:30
Έσπερος Πατρών
73
73 65
Απολλωνιάδα
65
2 Δεκ 2019 21:00
Νέοι Προμηθέα
74
74 53
Ήφαιστος/Αχιλλέας
53
Game Day: 10
8 Δεκ 2019 14:00
A.O. Γαλήνη
71
71 73
ΑΓΕ Ζακύνθου
73
9 Δεκ 2019 20:00
Ε.Α.Πατρών
67
67 43
Ολυμπιονίκης
43
9 Δεκ 2019 20:00
Α.Σ.Σ.Αμαλιάδας
85
85 53
Έσπερος Πατρών
53
9 Δεκ 2019 20:15
Αίαντας Αραχωβιτίκων
65
65 84
ΑΕΠ Ολυμπιάς
84
9 Δεκ 2019 20:30
Κεραυνός Αιγίου
55
55 78
Νέοι Προμηθέα
78
9 Δεκ 2019 21:00
ΑΟ Παναχαϊκός
69
69 91
Αίολος Αγυιάς
91
9 Δεκ 2019 21:00
Απολλωνιάδα
44
44 60
Ήφαιστος/Αχιλλέας
60
Game Day: 11
15 Δεκ 2019 12:30
ΑΓΕ Ζακύνθου
54
54 65
Ε.Α.Πατρών
65
16 Δεκ 2019 20:30
Ήφαιστος/Αχιλλέας
72
72 70
Α.Σ.Σ.Αμαλιάδας
70
16 Δεκ 2019 20:30
Έσπερος Πατρών
75
75 67
ΑΟ Παναχαϊκός
67
16 Δεκ 2019 20:30
Αίολος Αγυιάς
76
76 61
A.O. Γαλήνη
61
16 Δεκ 2019 20:30
ΑΕΠ Ολυμπιάς
67
67 69
Κεραυνός Αιγίου
69
16 Δεκ 2019 20:30
Ολυμπιονίκης
67
67 57
Αίαντας Αραχωβιτίκων
57
16 Δεκ 2019 21:00
Νέοι Προμηθέα
87
87 46
Απολλωνιάδα
46
Game Day: 12
23 Δεκ 2019 20:00
Α.Σ.Σ.Αμαλιάδας
77
77 48
Απολλωνιάδα
48
23 Δεκ 2019 20:00
Ε.Α.Πατρών
53
53 64
Αίολος Αγυιάς
64
23 Δεκ 2019 20:30
ΑΕΠ Ολυμπιάς
63
63 81
Νέοι Προμηθέα
81
23 Δεκ 2019 20:30
A.O. Γαλήνη
62
62 71
Έσπερος Πατρών
71
23 Δεκ 2019 20:30
Κεραυνός Αιγίου
57
57 53
Ολυμπιονίκης
53
23 Δεκ 2019 21:00
ΑΟ Παναχαϊκός
61
61 72
Ήφαιστος/Αχιλλέας
72
11 Ιαν 2020 17:00
Αίαντας Αραχωβιτίκων
76
76 72
ΑΓΕ Ζακύνθου
72
Game Day: 13
5 Ιαν 2020 12:00
ΑΓΕ Ζακύνθου
56
56 82
Κεραυνός Αιγίου
82
6 Ιαν 2020 20:30
Ολυμπιονίκης
67
67 64
ΑΕΠ Ολυμπιάς
64
6 Ιαν 2020 20:30
Ήφαιστος/Αχιλλέας
65
65 58
A.O. Γαλήνη
58
6 Ιαν 2020 20:30
Έσπερος Πατρών
74
74 67
Ε.Α.Πατρών
67
6 Ιαν 2020 20:30
Αίολος Αγυιάς
77
77 51
Αίαντας Αραχωβιτίκων
51
6 Ιαν 2020 21:00
Απολλωνιάδα
82
82 74
ΑΟ Παναχαϊκός
74
6 Ιαν 2020 21:00
Νέοι Προμηθέα
69
69 73
Α.Σ.Σ.Αμαλιάδας
73
Game Day: 14
12 Ιαν 2020 12:45
ΑΓΕ Ζακύνθου
59
59 77
ΑΕΠ Ολυμπιάς
77
13 Ιαν 2020 20:30
Ήφαιστος/Αχιλλέας
61
61 49
Ε.Α.Πατρών
49
13 Ιαν 2020 20:30
Έσπερος Πατρών
71
71 40
Αίαντας Αραχωβιτίκων
40
13 Ιαν 2020 20:30
Αίολος Αγυιάς
68
68 44
Κεραυνός Αιγίου
44
13 Ιαν 2020 20:30
Α.Σ.Σ.Αμαλιάδας
66
66 56
ΑΟ Παναχαϊκός
56
13 Ιαν 2020 21:00
Νέοι Προμηθέα
82
82 44
Ολυμπιονίκης
44
13 Ιαν 2020 21:00
Απολλωνιάδα
75
75 82
A.O. Γαλήνη
82
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ