Α’ Όμιλος – Αποτελέσματα

Αγωνιστική 1
25 Σεπ 2021 17:00
Ίκαρος Πετρωτού
1 1
Αχαιός Σαραβαλίου
25 Σεπ 2021 17:00
Ίκαρος Πετρωτού
1
1
Αχαιός Σαραβαλίου
| Διαιτητής: Πράνταλος Ιωάννης (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Σωτηρόπουλος Δημήτριος (Αχαΐας) | Βοηθός: Βασιλόπουλος Γιώργος (Αχαΐας)
25 Σεπ 2021 17:00
Λιμνοχώρι
1 0
Δόξα Νιφορεΐκων
25 Σεπ 2021 17:00
Λιμνοχώρι
1
0
Δόξα Νιφορεΐκων
| Διαιτητής: Καμζόλας Αλέξανδρος (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Γαλάνης Δημήτριος – Ελευθέριος (Αχαΐας) | Βοηθός: Βαρελάς Παναγιώτης (Αχαΐας)
25 Σεπ 2021 17:00
Δόξα Παραλίας
3 0
Δόξα Χαλανδρίτσας
25 Σεπ 2021 17:00
Δόξα Παραλίας
3
0
Δόξα Χαλανδρίτσας
| Άνευ Αγώνος
26 Σεπ 2021 17:00
Δίας Σαραβαλίου
2 1
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
26 Σεπ 2021 17:00
Δίας Σαραβαλίου
2
1
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
| Διαιτητής: Τηλιγάδας Κωνσταντίνος (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Ανδριανός Μιχάλης (Αχαΐας) | Βοηθός: Τραγούλιας Θεόφιλος (Αχαΐας)
26 Σεπ 2021 17:00
Πανμοβριακός
1 1
Αχαϊκή
26 Σεπ 2021 17:00
Πανμοβριακός
1
1
Αχαϊκή
| Διαιτητής: Παπαδόπουλος Γιώργος (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Σταυρόπουλος Σπύρος (Αχαΐας) | Βοηθός: Θεοφανόπουλος Παναγιώτης (Αχαΐας)
Αγωνιστική 2
2 Οκτ 2021 17:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
0 3
Λιμνοχώρι
2 Οκτ 2021 17:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
0
3
Λιμνοχώρι
| Άνευ Αγώνος
2 Οκτ 2021 17:00
Δόξα Παραλίας
2 1
Ίκαρος Πετρωτού
2 Οκτ 2021 17:00
Δόξα Παραλίας
2
1
Ίκαρος Πετρωτού
| Διαιτητής: Γιαννόπουλος Αλέξανδρος (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Χάμουζας Ιωάννης (Αχαΐας) | Βοηθός: Παυλόπουλος Γεώργιος (Αχαΐας)
3 Οκτ 2021 17:00
Δόξα Νιφορεΐκων
1 0
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
3 Οκτ 2021 17:00
Δόξα Νιφορεΐκων
1
0
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
| Διαιτητής: Μαχαίρας – Μουστάκας Στέφανος (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Σπυρόπουλος Κωνσταντίνος (Αχαΐας) | Βοηθός: Μπαλαρούτσος Παύλος (Αχαΐας)
3 Οκτ 2021 17:00
Αχαϊκή
5 1
Δίας Σαραβαλίου
3 Οκτ 2021 17:00
Αχαϊκή
5
1
Δίας Σαραβαλίου
| Διαιτητής: Ρουμπάνης Δημήτρης (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Σωτηρόπουλος Δημήτριος (Αχαΐας) | Βοηθός: Γαλάνης Δημήτριος – Ελευθέριος (Αχαΐας)
3 Οκτ 2021 17:00
Αχαιός Σαραβαλίου
0 5
Πανμοβριακός
3 Οκτ 2021 17:00
Αχαιός Σαραβαλίου
0
5
Πανμοβριακός
| Διαιτητής: Φωκάς Αλέξανδρος (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Τραγούλιας Θεόφιλος (Αχαΐας) | Βοηθός: Τσεκούρας Βασίλειος (Αχαΐας)
Αγωνιστική 3
9 Οκτ 2021 13:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
3 0
Δόξα Χαλανδρίτσας
9 Οκτ 2021 13:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
3
0
Δόξα Χαλανδρίτσας
| Άνευ Αγώνος
9 Οκτ 2021 15:00
Λιμνοχώρι
3 0
Δόξα Παραλίας
9 Οκτ 2021 15:00
Λιμνοχώρι
3
0
Δόξα Παραλίας
| Διαιτητής: Καδδάς Παναγιώτης (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Οικονόμου Σπήλιος (Αχαΐας) | Βοηθός: Καρράς Άγγελος (Αχαΐας)
9 Οκτ 2021 16:30
Ίκαρος Πετρωτού
1 2
Πανμοβριακός
9 Οκτ 2021 16:30
Ίκαρος Πετρωτού
1
2
Πανμοβριακός
| Διαιτητής: Ταξιάρχης Κωνσταντίνος (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Παπαδιονυσίου Ιωάννης (Αχαΐας) | Βοηθός: Γαλάνης Δημήτριος – Ελευθέριος (Αχαΐας)
10 Οκτ 2021 16:30
Δόξα Νιφορεΐκων
1 2
Αχαϊκή
10 Οκτ 2021 16:30
Δόξα Νιφορεΐκων
1
2
Αχαϊκή
| Διαιτητής: Σαφαρίκας Ευάγγελος (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Ζούλης Παναγιώτης (Αχαΐας) | Βοηθός: Μπαλαρούτσος Παύλος (Αχαΐας)
10 Οκτ 2021 16:30
Δίας Σαραβαλίου
2 0
Αχαιός Σαραβαλίου
10 Οκτ 2021 16:30
Δίας Σαραβαλίου
2
0
Αχαιός Σαραβαλίου
| Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Σπυρόπουλος Κωνσταντίνος (Αχαΐας) | Βοηθός: Κωσταδήμας Σπυρίδων (Αχαΐας)
Αγωνιστική 4
16 Οκτ 2021 00:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
0 3
Αχαϊκή
16 Οκτ 2021 00:00
Δόξα Χαλανδρίτσας
0
3
Αχαϊκή
| Άνευ Αγώνος
16 Οκτ 2021 16:30
Λιμνοχώρι
3 0
Ίκαρος Πετρωτού
16 Οκτ 2021 16:30
Λιμνοχώρι
3
0
Ίκαρος Πετρωτού
Γήπεδο Ριόλου 16 Οκτ 2021 16:30
Πανμοβριακός
1 2
Δίας Σαραβαλίου
16 Οκτ 2021 16:30
Γήπεδο Ριόλου
Πανμοβριακός
1
2
Δίας Σαραβαλίου
| Γήπεδο Ριόλου
16 Οκτ 2021 16:30
Δόξα Παραλίας
3 1
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
16 Οκτ 2021 16:30
Δόξα Παραλίας
3
1
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
17 Οκτ 2021 16:30
Αχαιός Σαραβαλίου
3 0
Δόξα Νιφορεΐκων
17 Οκτ 2021 16:30
Αχαιός Σαραβαλίου
3
0
Δόξα Νιφορεΐκων
Αγωνιστική 5
23 Οκτ 2021 00:00
Αχαιός Σαραβαλίου
3 0
Δόξα Χαλανδρίτσας
23 Οκτ 2021 00:00
Αχαιός Σαραβαλίου
3
0
Δόξα Χαλανδρίτσας
| Άνευ Αγώνος
23 Οκτ 2021 16:00
Ίκαρος Πετρωτού
4 4
Δίας Σαραβαλίου
23 Οκτ 2021 16:00
Ίκαρος Πετρωτού
4
4
Δίας Σαραβαλίου
23 Οκτ 2021 16:00
Αχαϊκή
1 0
Δόξα Παραλίας
23 Οκτ 2021 16:00
Αχαϊκή
1
0
Δόξα Παραλίας
23 Οκτ 2021 16:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
2 1
Λιμνοχώρι
23 Οκτ 2021 16:00
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
2
1
Λιμνοχώρι
24 Οκτ 2021 16:00
Δόξα Νιφορεΐκων
1 4
Πανμοβριακός
24 Οκτ 2021 16:00
Δόξα Νιφορεΐκων
1
4
Πανμοβριακός

P