Το πρόγραμμα στην Α’ Κατηγορία… Εκτός έδρας η πρεμιέρα για Θύελλα και Αιγείρα..

Πραγματοποιήθηκε σήμερα και η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας.  Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος είναι προγραμματισμένη για το διήμερο 26-27 Σεπτεμβρίου.

Στον 2ο όμιλο όπου συμμετέχουν και οι ομάδες της Αιγιάλειας το πρόγραμμα έχει ως εξής:

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Πρ. – Αιγ./Ακράτα
Αρης Π. – ΑΠΟ Αρόη
Αετός Ρ. – Αναγέννηση Ψ.
Κεραυνός – Δαβουρλής
Αετός Π. – Θύελλα Αιγ.
Καλάβρυτα – Ανω Καστρίτσι
Ηρακλής Π. – Πάτραι

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αρης Π. – Νίκη Πρ.
Αιγ./Ακράτα – Αετός Ρ.
ΑΠΟ Αρόη – Κεραυνός
Αναγέννηση Ψ. – Αετός Π.
Δαβουρλής – Καλάβρυτα
Θύελλα Αιγ. – Ηρακλής Π.
Ανω Καστρίτσι – Πάτραι

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Πρ. – Αετός Ρ.
Κεραυνός – Αρης Π.
Αετός Π. – Αιγ./Ακράτα
Καλάβρυτα – ΑΠΟ Αρόη
Ηρακλής Π. – Αναγέννηση Ψ.
Πάτραι – Δαβουρλής
Ανω Καστρίτσι – Θύελλα Αιγ.

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός – Νίκη Πρ.
Αετός Ρ. – Αετός Π.
Αρης Π. – Καλάβρυτα
Αιγ./Ακράτα – Ηρακλής Π.
ΑΠΟ Αρόη – Πάτραι
Αναγέννηση Ψ. – Ανω Καστρίτσι
Δαβουρλής – Θύελλα Αιγ.

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Πρ. – Αετός Π.
Καλάβρυτα – Κεραυνός
Ηρακλής Π. – Αετός Ρ.
Πάτραι – Αρης Π.
Ανω Καστρίτσι – Αιγ./Ακράτα
Θύελλα Αιγ. – ΑΠΟ Αρόη
Δαβουρλής – Αναγέννηση Ψ.

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καλάβρυτα – Νίκη Πρ.
Αετός Π. – Ηρακλής Π.
Κεραυνός – Πάτραι
Αετός Ρ. – Ανω Καστρίτσι
Αρης Π. – Θύελλα Αιγ.
Αιγ./Ακράτα – Δαβουρλής
ΑΠΟ Αρόη – Αναγέννηση Ψ.

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Πρ. – Ηρακλής Π.
Πάτραι – Καλάβρυτα
Ανω Καστρίτσι – Αετός Π.
Θύελλα Αιγ. – Κεραυνός
Δαβουρλής – Αετός Ρ.
Αναγέννηση Ψ. – Αρης Π.
ΑΠΟ Αρόη – Αιγ./Ακράτα

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πάτραι – Νίκη Πρ.
Ηρακλής Π. – Ανω Καστρίτσι
Καλάβρυτα – Θύελλα Αιγ.
Αετός Π. – Δαβουρλής
Κεραυνός – Αναγέννηση Ψ.
Αετός Ρ. – ΑΠΟ Αρόη
Αρης Π. -Αιγ./Ακράτα

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Πρ. – Ανω Καστρίτσι
Θύελλα Αιγ. – Πάτραι
Δαβουρλής – Ηρακλής Π.
Αναγέννηση Ψ. – Καλάβρυτα
ΑΠΟ Αρόη – Αετός Π.
Αιγ./Ακράτα – Κεραυνός
Αετός Ρ. – Αρης Π.

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Αιγ. – Νίκη Πρ.
Ανω Καστρίτσι – Δαβουρλής
Πάτραι – Αναγέννηση Ψ.
Ηρακλής Π. – ΑΠΟ Αρόη
Καλάβρυτα – Αιγ./Ακράτα
Αετός Π. – Αρης Π.
Κεραυνός – Αετός Ρ.

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Πρ. – Δαβουρλής
Αναγέννηση Ψ. – Θύελλα Αιγ.
ΑΠΟ Αρόη – Ανω Καστρίτσι
Αιγ./Ακράτα – Πάτραι
Αρης Π. – Ηρακλής Π.
Αετός Ρ. – Καλάβρυτα
Αετός Π. – Κεραυνός

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Ψ. – Νίκη Πρ.
Δαβουρλής – ΑΠΟ Αρόη
Θύελλα Αιγ. – Αιγ./Ακράτα
Ανω Καστρίτσι – Αρης Π.
Πάτραι – Αετός Ρ.
Ηρακλής Π. – Κεραυνός
Καλάβρυτα – Αετός Π.

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Πρ. – ΑΠΟ Αρόη
Αιγ./Ακράτα – Αναγέννηση Ψ.
Αρης Π. – Δαβουρλής
Αετός Ρ. – Θύελλα Αιγ.
Κεραυνός – Ανω Καστρίτσι
Αετός Π. – Πάτραι
Ηρακλής Π. – Καλάβρυτα
* Οι αγώνες του β’ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.
Το πρόγραμμα του Α’ Ομίλου
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Παρ. – Ικαρος Π.
Λιμνοχώρι – Πάτρα 2005
Αχαιός – Εθν./Πολύτεκνος
Αστέρας – Αναγέννηση Π.
Ατρόμητος – Δόξα Νιφ.
Πανμοβριακός – Δίας
Πήγασος – Πάτραι
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λιμνοχώρι – Δόξα Π.
Ικαρος Π. – Αχαιός
Πάτρα 2005 – Αστέρας Τσ.
Εθν./Πολύτεκνος – Ατρόμητος
Αναγέννηση Π. – Πανμοβριακός
Δόξα Νιφ. – Πήγασος
Δίας – Πάτραι
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Π. – Αχαιός
Αστέρας Τσ. – Λιμνοχώρι
Ατρόμητος – Ικαρος Π.
Πανμοβριακός – Πάτρα 2005
Πήγασος – Εθν./Πολύτεκνος
Δόξα Χαλ. – Αναγέννηση Π.
Δίας – Δόξα Νιφ.
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Τσ. – Δόξα Π.
Αχαιός – Ατρόμητος
Λιμνοχώρι – Πανμοβριακός
Ικαρος Π. – Πήγασος
Πάτρα 2005 –
Εθν./Πολύτεκνος – Δίας
Αναγέννηση Π. – Δόξα Νιφ.
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Π. – Ατρόμητος
Πανμοβριακός – Αστέρας Τσ.
Πήγασος – Αχαιός
Δόξα Χαλ. – Λιμνοχώρι
Δίας – Ικαρος Π.
Δόξα Νιφ. – Πάτρα 2005
Αναγέννηση Π. – Εθν./Πολύτεκνος
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πανμοβριακός – Δόξα Π.
Ατρόμητος – Πήγασος
Αστέρας Τσ. – Δόξα Χαλ.
Αχαιός – Δίας
Λιμνοχώρι – Δόξα Νιφ.
Ικαρος Π. – Αναγέννηση Π.
Πάτρα 2005 – Εθν./Πολύτεκνος
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Π. – Πήγασος
Δόξα Χαλ. – Πανμοβριακός
Δίας – Ατρόμητος
Δόξα Νιφ. – Αστέρας Τσ.
Αναγέννηση Π. – Αχαιός
Εθν./Πολύτεκνος – Λιμνοχώρι
Πάτρα 2005 – Ικαρος Π.
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Χαλ. – Δόξα Π.
Πήγασος – Δίας
Πανμοβριακός – Δόξα Νιφ.
Ατρόμητος – Αναγέννηση Π.
Αστέρας Τσ. – Εθν./Πολύτεκνος
Αχαιός – Πάτρα 2005
Λιμνοχώρι -Ικαρος Π.
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Π. – Δίας
Δόξα Νιφ. – Δόξα Χαλ.
Αναγέννηση Π. – Πήγασος
Εθν./Πολύτεκνος – Πανμοβριακός
Πάτρα 2005 – Ατρόμητος
Ικαρος Π. – Αστέρας Τσ.
Αχαιός – Λιμνοχώρι
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Νιφ. – Δόξα Π.
Δίας – Αναγέννηση Π.
Δόξα Χαλ. – Εθν./Πολύτεκνος
Πήγασος – Πάτρα 2005
Πανμοβριακός – Ικαρος Π.
Ατρόμητος – Λιμνοχώρι
Αστέρας Τσ. – Αχαιός
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Π. – Αναγέννηση Π.
Εθν./Πολύτεκνος – Δόξα Νιφ.
Πάτρα 2005 – Δίας
Ικαρος Π. – Δόξα Χαλ.
Λιμνοχώρι – Πήγασος
Αχαιός – Πανμοβριακός
Ατρόμητος – Αστέρας Τσ.
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εθν./Πολύτεκνος – Δόξα Π.
Αναγέννηση Π. – Πάτρα 2005
Δόξα Νιφ. – Ικαρος Π.
Δίας – Λιμνοχώρι
Δόξα Χαλ. – Αχαιός
Πήγασος – Αστέρας Τσ.
Πανμοβριακός – Ατρόμητος
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Π. – Πάτρα 2005
Ικαρος Π. – Εθν./Πολύτεκνος
Λιμνοχώρι – Αναγέννηση Π.
Αχαιός – Δόξα Νιφ.
Αστέρας Τσ. – Δίας
Ατρόμητος – Δόξα Χαλ.
Πήγασος – Πανμοβριακός
* Οι αγώνες του β’ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.
Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

P