Α.Ο. Τσιλιβί

Πόλη Ζάκυνθος
Χώρα
Ίδρυση 1971
Γήπεδο Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΟΜΑΔΑΣ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΠΑΙΚΤΩΝ
Αγωνιστική 1
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 11 Οκτ 2020 14:45
ΑΠΣ Ζάκυνθος
2 2
Διαγόρας Βραχνεΐκων
11 Οκτ 2020 14:45
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
2
2
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
Γήπεδο Μαχαιράδου 11 Οκτ 2020 14:45
Εθνικός Σκουλικάδου
2 1
Πάμισος
11 Οκτ 2020 14:45
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
2
1
Πάμισος
| Γήπεδο Μαχαιράδου
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 11 Οκτ 2020 15:00
Παλληξουριακός
3 1
Α.Ο. Τσιλιβί
11 Οκτ 2020 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
3
1
Α.Ο. Τσιλιβί
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 11 Οκτ 2020 16:00
Παναιγιάλειος
2 1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
11 Οκτ 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
2
1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Κόκκορης Ηλίας (Αρκαδίας)
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" 11 Οκτ 2020 16:00
Θύελλα Πατρών
0 0
ΠΑΟ Βάρδας
11 Οκτ 2020 16:00
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Θύελλα Πατρών
0
0
ΠΑΟ Βάρδας
| Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 11 Οκτ 2020 16:00
Αίαντας Γαστούνης
2 0
Αχαϊκή
11 Οκτ 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
2
0
Αχαϊκή
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αγωνιστική 2
18 Οκτ 2020 14:45
Α.Ο. Τσιλιβί
0 1
Πάμισος
18 Οκτ 2020 14:45
Α.Ο. Τσιλιβί
0
1
Πάμισος
18 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
0 2
ΑΠΣ Ζάκυνθος
18 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
0
2
ΑΠΣ Ζάκυνθος
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 18 Οκτ 2020 16:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
1 1
Παναιγιάλειος
18 Οκτ 2020 16:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
1
1
Παναιγιάλειος
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Αθανασίου Χαράλαμπος (Άρτας)
18 Οκτ 2020 16:00
Αχαϊκή
1 0
Εθνικός Σκουλικάδου
18 Οκτ 2020 16:00
Αχαϊκή
1
0
Εθνικός Σκουλικάδου
18 Οκτ 2020 16:30
ΠΑΟ Βάρδας
1 0
Παλληξουριακός
18 Οκτ 2020 16:30
ΠΑΟ Βάρδας
1
0
Παλληξουριακός
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 14 Απρ 2021 16:30
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0 2
Αίαντας Γαστούνης
14 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0
2
Αίαντας Γαστούνης
| Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων | Διαιτητής: Μπεκιάρης Δημήτρης (Κορινθίας)
Αγωνιστική 3
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 25 Οκτ 2020 15:00
Παναιγιάλειος
1 1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
25 Οκτ 2020 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
1
1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Μπεκιάρης Δημήτρης (Κορινθίας)
25 Οκτ 2020 15:00
Θύελλα Πατρών
2 5
Ναυπακτιακός Αστέρας
25 Οκτ 2020 15:00
Θύελλα Πατρών
2
5
Ναυπακτιακός Αστέρας
25 Οκτ 2020 15:00
Πάμισος
1 1
ΠΑΟ Βάρδας
25 Οκτ 2020 15:00
Πάμισος
1
1
ΠΑΟ Βάρδας
25 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. Τσιλιβί
0 0
Αχαϊκή
25 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. Τσιλιβί
0
0
Αχαϊκή
Γήπεδο Μαχαιράδου 28 Απρ 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
0 1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
28 Απρ 2021 15:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
0
1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Ρηγόπουλος Γρηγόρης (Ηλείας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 28 Απρ 2021 16:30
Αίαντας Γαστούνης
1 2
Α.Ο. Διαβολιτσίου
28 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
1
2
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Φωκάς Αλέξανδρος (Αχαΐας)
Αγωνιστική 4
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" 1 Νοέ 2020 15:00
Θύελλα Πατρών
1 2
Παναιγιάλειος
1 Νοέ 2020 15:00
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Θύελλα Πατρών
1
2
Παναιγιάλειος
| Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" | Διαιτητής: Ματσούκας Μιχάλης (Αιτωλοακαρνανίας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1 1
Αίαντας Γαστούνης
1 Νοέ 2020 15:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1
1
Αίαντας Γαστούνης
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
1 Νοέ 2020 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
2 0
Παλληξουριακός
1 Νοέ 2020 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
2
0
Παλληξουριακός
1 Νοέ 2020 15:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
4 0
Α.Ο. Τσιλιβί
1 Νοέ 2020 15:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
4
0
Α.Ο. Τσιλιβί
1 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΟ Βάρδας
0 0
Αχαϊκή
1 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΟ Βάρδας
0
0
Αχαϊκή
Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης" 5 Μαΐ 2021 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
1 1
Εθνικός Σκουλικάδου
5 Μαΐ 2021 15:00
Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης"
Α.Ο. Διαβολιτσίου
1
1
Εθνικός Σκουλικάδου
| Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης" | Διαιτητής: Παναγάκος Παναγιώτης (Λακωνίας)
Αγωνιστική 5
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 11 Απρ 2021 13:00
Παλληξουριακός
0 1
Θύελλα Πατρών
11 Απρ 2021 13:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
0
1
Θύελλα Πατρών
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου | Διαιτητής: Καζάνας Σπυρίδων (Αιτωλ/νιας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 11 Απρ 2021 14:30
Α.Ο. Τσιλιβί
0 1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
11 Απρ 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
Α.Ο. Τσιλιβί
0
1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Τσάκαλης Βασίλειος ( Ηλείας)
Γήπεδο Μαχαιράδου 11 Απρ 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
1 3
ΑΠΣ Ζάκυνθος
11 Απρ 2021 15:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
1
3
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Μιχαλόπουλος Νικόλαος (Ζακύνθου)
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 11 Απρ 2021 16:30
Παναιγιάλειος
0 2
Αίαντας Γαστούνης
11 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
0
2
Αίαντας Γαστούνης
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Ρούτσης Ιωάννης (Κορινθίας)
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά 11 Απρ 2021 16:30
Πάμισος
1 0
Ναυπακτιακός Αστέρας
11 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά
Πάμισος
1
0
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά | Διαιτητής: Αυγερινός Νικόλαος (Αρκαδίας)
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" 11 Απρ 2021 16:30
ΠΑΟ Βάρδας
2 1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
11 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
ΠΑΟ Βάρδας
2
1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" | Διαιτητής: Ρέκκας Ηλίας (Μεσσηνίας)
Αγωνιστική 6
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 18 Απρ 2021 13:00
Παλληξουριακός
0 2
Παναιγιάλειος
18 Απρ 2021 13:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
0
2
Παναιγιάλειος
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου | Διαιτητής: Τσοπλάκος Κωνσταντίνος ( Αιτωλοακαρνανίας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 18 Απρ 2021 14:00
Αίαντας Γαστούνης
2 3
Εθνικός Σκουλικάδου
18 Απρ 2021 14:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
2
3
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Πετρόπουλος Χαράλαμπος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 18 Απρ 2021 15:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1 0
Α.Ο. Τσιλιβί
18 Απρ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1
0
Α.Ο. Τσιλιβί
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Μιχαλόπουλος Νικόλαος (Ζακύνθου)
Παμπελοποννησιακό Στάδιο 18 Απρ 2021 16:30
Θύελλα Πατρών
0 0
Πάμισος
18 Απρ 2021 16:30
Παμπελοποννησιακό Στάδιο
Θύελλα Πατρών
0
0
Πάμισος
| Παμπελοποννησιακό Στάδιο | Διαιτητής: Τσάκαλης Βασίλειος ( Ηλείας)
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 18 Απρ 2021 16:30
Ναυπακτιακός Αστέρας
1 1
Αχαϊκή
18 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
1
1
Αχαϊκή
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Χουλιάρας Δημήτριος (Πρέβεζας)
Γήπεδο Διαβολιτσίου 18 Απρ 2021 16:30
Α.Ο. Διαβολιτσίου
3 1
ΠΑΟ Βάρδας
18 Απρ 2021 16:30
Γήπεδο Διαβολιτσίου
Α.Ο. Διαβολιτσίου
3
1
ΠΑΟ Βάρδας
| Γήπεδο Διαβολιτσίου | Διαιτητής: Βαρτσάκης Δημήτρης (Λακωνίας)
Αγωνιστική 7
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" 25 Απρ 2021 14:00
ΠΑΟ Βάρδας
1 1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
25 Απρ 2021 14:00
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
ΠΑΟ Βάρδας
1
1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" | Διαιτητής: Σαφαρίκας Ευάγγελος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 25 Απρ 2021 14:30
Παναιγιάλειος
0 1
Εθνικός Σκουλικάδου
25 Απρ 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
0
1
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Δρούζας Χρήστος (Αργολίδας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 25 Απρ 2021 14:30
Α.Ο. Τσιλιβί
2 2
Αίαντας Γαστούνης
25 Απρ 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
Α.Ο. Τσιλιβί
2
2
Αίαντας Γαστούνης
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Καυκάς Απόστολος (Μεσσηνίας)
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά 25 Απρ 2021 15:30
Πάμισος
0 0
Παλληξουριακός
25 Απρ 2021 15:30
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά
Πάμισος
0
0
Παλληξουριακός
| Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά | Διαιτητής: Βαρτσάκης Δημήτρης (Λακωνίας)
25 Απρ 2021 16:30
Αχαϊκή
2 1
Θύελλα Πατρών
25 Απρ 2021 16:30
Αχαϊκή
2
1
Θύελλα Πατρών
| Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος (Αχαΐας)
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 25 Απρ 2021 16:30
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0 3
Ναυπακτιακός Αστέρας
25 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0
3
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων | Διαιτητής: Ρούτσης Ιωάννης (Κορινθίας)
Αγωνιστική 8
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 9 Μαΐ 2021 14:30
Παλληξουριακός
1 0
Αχαϊκή
9 Μαΐ 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
1
0
Αχαϊκή
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου | Διαιτητής: Ρηγόπουλος Γρηγόρης (Ηλείας)
Γήπεδο Μαχαιράδου 9 Μαΐ 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
2 1
Α.Ο. Τσιλιβί
9 Μαΐ 2021 15:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
2
1
Α.Ο. Τσιλιβί
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Μιχαλόπουλος Νικόλαος (Ζακύνθου)
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 9 Μαΐ 2021 16:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
2 1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
9 Μαΐ 2021 16:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
2
1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Αθανασίου Χαράλαμπος (Άρτας)
9 Μαΐ 2021 17:00
Πάμισος
0 1
Παναιγιάλειος
9 Μαΐ 2021 17:00
Πάμισος
0
1
Παναιγιάλειος
| Διαιτητής: Λιάρος Σπυρίδων (Λακωνίας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 9 Μαΐ 2021 17:00
Αίαντας Γαστούνης
1 1
ΠΑΟ Βάρδας
9 Μαΐ 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
1
1
ΠΑΟ Βάρδας
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Ρέκκας Ηλίας (Μεσσηνίας)
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" 9 Μαΐ 2021 17:00
Θύελλα Πατρών
0 1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
9 Μαΐ 2021 17:00
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Θύελλα Πατρών
0
1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" | Διαιτητής: Καδδάς Παναγιώτης (Αχαΐας)
Αγωνιστική 9
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 16 Μαΐ 2021 13:30
Διαγόρας Βραχνεΐκων
1 0
Παλληξουριακός
16 Μαΐ 2021 13:30
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Διαγόρας Βραχνεΐκων
1
0
Παλληξουριακός
| Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων | Διαιτητής: Τσάκαλης Βασίλειος ( Ηλείας)
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" 16 Μαΐ 2021 14:00
ΠΑΟ Βάρδας
1 0
Εθνικός Σκουλικάδου
16 Μαΐ 2021 14:00
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
ΠΑΟ Βάρδας
1
0
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" | Διαιτητής: Πετρόπουλος Χαράλαμπος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 16 Μαΐ 2021 14:30
Παναιγιάλειος
2 0
Α.Ο. Τσιλιβί
16 Μαΐ 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
2
0
Α.Ο. Τσιλιβί
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Τζάμος Δήμος (Καστοριάς)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 16 Μαΐ 2021 15:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1 0
Ναυπακτιακός Αστέρας
16 Μαΐ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1
0
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Φωκάς Αλέξανδρος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας 16 Μαΐ 2021 17:00
Αχαϊκή
2 0
Πάμισος
16 Μαΐ 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας
Αχαϊκή
2
0
Πάμισος
| Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας | Διαιτητής: Καζάνας Σπυρίδων (Αιτωλ/νιας)
16 Μαΐ 2021 17:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
3 1
Θύελλα Πατρών
16 Μαΐ 2021 17:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
3
1
Θύελλα Πατρών
| Διαιτητής: Τριανταφύλλου Ραφαήλ (Αργολίδας)
Αγωνιστική 10
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 23 Μαΐ 2021 14:30
Παλληξουριακός
0 1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
23 Μαΐ 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
0
1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου | Διαιτητής: Τσοπλάκος Κωνσταντίνος ( Αιτωλοακαρνανίας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 23 Μαΐ 2021 15:00
Α.Ο. Τσιλιβί
0 1
ΠΑΟ Βάρδας
23 Μαΐ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
Α.Ο. Τσιλιβί
0
1
ΠΑΟ Βάρδας
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας 23 Μαΐ 2021 17:00
Αχαϊκή
0 0
Παναιγιάλειος
23 Μαΐ 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας
Αχαϊκή
0
0
Παναιγιάλειος
| Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας | Διαιτητής: Καδδάς Παναγιώτης (Αχαΐας)
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά 23 Μαΐ 2021 17:00
Πάμισος
1 2
Διαγόρας Βραχνεΐκων
23 Μαΐ 2021 17:00
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά
Πάμισος
1
2
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά | Διαιτητής: Ρηγόπουλος Γρηγόρης (Ηλείας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 23 Μαΐ 2021 17:00
Αίαντας Γαστούνης
0 0
Ναυπακτιακός Αστέρας
23 Μαΐ 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
0
0
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Κόκκορης Ηλίας (Αρκαδίας)
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" 12 Ιούν 2021 15:00
Θύελλα Πατρών
2 3
ΑΠΣ Ζάκυνθος
12 Ιούν 2021 15:00
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Θύελλα Πατρών
2
3
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" | Διαιτητής: Τσατσούλης Ιωάννης (Αθηνών)
Αγωνιστική 11
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 6 Ιούν 2021 17:00
Παναιγιάλειος
1 0
ΠΑΟ Βάρδας
6 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
1
0
ΠΑΟ Βάρδας
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Στάμος Βασίλειος (Αθηνών)
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας 6 Ιούν 2021 17:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
3 0
Αχαϊκή
6 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας
Διαγόρας Βραχνεΐκων
3
0
Αχαϊκή
| Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας | Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος (Αχαΐας)
Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης" 6 Ιούν 2021 17:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
0 2
Πάμισος
6 Ιούν 2021 17:00
Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης"
Α.Ο. Διαβολιτσίου
0
2
Πάμισος
| Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης" | Διαιτητής: Ανδριανός Κωνσταντίνος (Αχαΐας)
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 6 Ιούν 2021 17:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
0 0
Εθνικός Σκουλικάδου
6 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
0
0
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Βοιωτίας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 6 Ιούν 2021 17:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
2 1
Παλληξουριακός
6 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
2
1
Παλληξουριακός
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Τσάκαλης Βασίλειος ( Ηλείας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 15 Ιούν 2021 17:00
Αίαντας Γαστούνης
4 3
Θύελλα Πατρών
15 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
4
3
Θύελλα Πατρών
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Τσοπλάκος Κωνσταντίνος ( Αιτωλοακαρνανίας)
Αγωνιστική 12
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 19 Ιούν 2021 16:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
1 0
Παναιγιάλειος
19 Ιούν 2021 16:00
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Διαγόρας Βραχνεΐκων
1
0
Παναιγιάλειος
| Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων | Διαιτητής: Ανδριανός Κωνσταντίνος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας 19 Ιούν 2021 16:00
Αχαϊκή
2 1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
19 Ιούν 2021 16:00
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας
Αχαϊκή
2
1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας | Διαιτητής: Μπακογιάννης Άγγελος (Αθηνών)
Γήπεδο Μαχαιράδου 19 Ιούν 2021 16:00
Α.Ο. Τσιλιβί
0 2
Ναυπακτιακός Αστέρας
19 Ιούν 2021 16:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Α.Ο. Τσιλιβί
0
2
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Θωμάς Βασίλειος (Κεφαλληνίας)
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά 19 Ιούν 2021 16:00
Πάμισος
0 1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
19 Ιούν 2021 16:00
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά
Πάμισος
0
1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά | Διαιτητής: Νταούλας Φώτιος (Δυτ.Αττικής)
Γήπεδο Μαχαιράδου 19 Ιούν 2021 16:00
Εθνικός Σκουλικάδου
3 1
Θύελλα Πατρών
19 Ιούν 2021 16:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
3
1
Θύελλα Πατρών
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Αντωνιάδης Νεόφυτος (Κεφαλληνίας)
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 19 Ιούν 2021 16:00
Παλληξουριακός
0 3
Αίαντας Γαστούνης
19 Ιούν 2021 16:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
0
3
Αίαντας Γαστούνης
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου | Διαιτητής: Ζυγάς Παναγιώτης (Αιτωλοακαρνανίας)
Αγωνιστική 13
Γήπεδο Διαβολιτσίου 23 Ιούν 2021 17:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
0 0
Διαγόρας Βραχνεΐκων
23 Ιούν 2021 17:00
Γήπεδο Διαβολιτσίου
Α.Ο. Διαβολιτσίου
0
0
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Γήπεδο Διαβολιτσίου | Διαιτητής: Κόκκορης Ηλίας (Αρκαδίας)
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 23 Ιούν 2021 17:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
0 1
ΠΑΟ Βάρδας
23 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
0
1
ΠΑΟ Βάρδας
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Νίκου Θεόδωρος (Άρτας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 23 Ιούν 2021 17:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
0 0
Αχαϊκή
23 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
0
0
Αχαϊκή
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Μπαΐλης Νίκος (Πρέβεζας)
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" 23 Ιούν 2021 17:00
Θύελλα Πατρών
4 1
Α.Ο. Τσιλιβί
23 Ιούν 2021 17:00
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Θύελλα Πατρών
4
1
Α.Ο. Τσιλιβί
| Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" | Διαιτητής: Καζάνας Σπυρίδων (Αιτωλ/νιας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 23 Ιούν 2021 17:00
Αίαντας Γαστούνης
1 0
Πάμισος
23 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
1
0
Πάμισος
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Μπουρτζοβίτης Αθανάσιος (Κορινθίας)
Γήπεδο Μαχαιράδου 23 Ιούν 2021 17:00
Εθνικός Σκουλικάδου
3 0
Παλληξουριακός
23 Ιούν 2021 17:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
3
0
Παλληξουριακός
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Φωκάς Αλέξανδρος (Αχαΐας)
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Συνολικά
Αγώνες 6 6 12
Νίκες 0 0 0
Ισοπαλίες 2 0 2
Ήττες 4 6 10
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Συνολικά
Παιχνίδι Συνολικά Παιχνίδι Συνολικά Παιχνίδι Συνολικά
Σκόραρε 0.3 2 0.5 3 0.4 5
Δέχθηκε 1.2 7 2.7 16 1.9 23
Κίτρινη Κάρτα 1.8 11 1.3 8 1.6 19
Κόκκινες Κάρτες 0.2 1 0 0.1 1
Ανέπαφη Εστία 0.2 1 0 0.1 1
Κόρνερ 0 0 0
Φάουλ 0 0 0
Οφσάιντ 0 0 0
Σουτ 0 0 0
Σουτ για Γκολ 0 0 0
Παίκτης Θέση
Ζιάρας Αθανάσιος Τερματοφύλακας 1 1 90 1 0 0 2 0
Χαρακτινός Διαμαντής Τερματοφύλακας 9 8 742 0 0 0 4 6
Παίκτης Θέση
Αγγελίδης Κώστας 6 6 470 2 0 0 1 0 0 0
Γεωργίου Αθανάσιος 4 4 360 1 0 0 0 0 0 0
Δονούλης Γιάννης 4 4 294 0 0 0 0 0 0 0
Δρόσος Ανδρέας 8 6 535 1 0 0 0 0 0 0
Ελέζι Γκέρσι 5 2 212 0 0 0 0 0 0 0
Ζαννιάς Παρασκευάς 4 4 360 1 0 0 0 0 0 0
Ζουπάνος Πέτρος 4 2 202 1 0 0 0 0 0 0
Ιμάντ Ζμιμέρ 3 3 238 0 0 0 0 0 0 0
Καστάνο Κάρλος 4 4 342 1 0 0 0 0 0 0
Κόλα Ορέστης 3 1 138 0 0 0 0 0 0 0
Κορφιάτης Νίκος 2 2 135 1 0 0 0 0 0 0
Λιβέρης Στυλιανός 7 7 630 4 0 0 0 0 0 0
Μαλαφούρης Διονύσης Επιθετικός 9 4 419 1 0 0 1 0 0 0
Μαρούδας Μάριος 10 9 855 3 0 0 1 0 0 0
Μούστα Κώστας 8 8 661 1 0 0 0 0 0 0
Μπαγιαμλάρη 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Μπακάμης Παναγιώτης 4 1 199 0 0 0 0 0 0 0
Μπατσής Χρήστος 6 6 471 0 0 0 0 0 0 0
Παναγιωτόπουλος Μάριος Επιθετικός 6 5 368 0 0 0 0 0 0 0
Παπαδάκης 6 3 266 0 0 0 0 0 0 0
Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος 8 4 448 2 0 0 0 0 0 0
Σακκελάρης 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Σαμπανέϊ Θόδωρος 8 8 720 2 0 0 2 1 0 0
Σέλληνας Βασίλης Αμυντικός 8 6 562 3 0 1 0 0 0 0
Ταμαρέσης Γιώργος 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Τζανάρι Ντένις 7 3 266 0 0 0 0 0 0 0
Τομάσεβιτς Άντε 1 1 84 0 0 0 0 0 0 0
Τσίνα Έρβις 8 7 630 0 0 0 0 0 0 0
Φαραός Δημήτρης 3 3 248 0 0 0 0 0 0 0
Χαλκιόπουλος Γιώργος Αμυντικός 10 10 887 0 0 0 0 0 0 0

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

P