Γ' Εθνική

2020-2021
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΑΤΡΙΞ
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
η ν η ν ν
>
9
5
2
2
11
7
4
17
2
ι ν ν ι ν
>
8
4
4
0
12
6
6
16
3
η ι ν ν η
>
8
4
2
2
14
6
8
14
4
ν η ι ι ν
>
9
3
5
1
8
7
1
14
5
ν ν ι η ν
>
8
4
1
3
11
10
1
13
6
η η ν ν ν
>
8
4
1
3
10
9
1
13
7
ν η ι ν η
>
9
4
1
4
10
11
-1
13
8
ι ι ν η ν
>
8
3
3
2
6
5
1
12
9
ν η ι η ι
>
8
2
3
2
13
9
4
12
10
ν ι ι η η
>
8
2
3
3
4
6
-2
9
11
η η ι ν η
>
8
2
1
5
4
8
-4
7
12
ν ι η η η
>
8
1
2
5
6
13
-7
5
13
η η ι η η
>
9
0
2
7
4
16
-12
2
Αγωνιστική 1
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 11 Οκτ 2020 14:45
ΑΠΣ Ζάκυνθος
2 2
Διαγόρας Βραχνεΐκων
11 Οκτ 2020 14:45
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
2
2
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
Γήπεδο Μαχαιράδου 11 Οκτ 2020 14:45
Εθνικός Σκουλικάδου
2 1
Πάμισος
11 Οκτ 2020 14:45
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
2
1
Πάμισος
| Γήπεδο Μαχαιράδου
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 11 Οκτ 2020 15:00
Παλληξουριακός
3 1
Α.Ο. Τσιλιβί
11 Οκτ 2020 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
3
1
Α.Ο. Τσιλιβί
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 11 Οκτ 2020 16:00
Παναιγιάλειος
2 1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
11 Οκτ 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
2
1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" 11 Οκτ 2020 16:00
Θύελλα Πατρών
0 0
ΠΑΟ Βάρδας
11 Οκτ 2020 16:00
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Θύελλα Πατρών
0
0
ΠΑΟ Βάρδας
| Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 11 Οκτ 2020 16:00
Αίαντας Γαστούνης
2 0
Αχαϊκή
11 Οκτ 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
2
0
Αχαϊκή
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αγωνιστική 2
18 Οκτ 2020 14:45
Α.Ο. Τσιλιβί
0 1
Πάμισος
18 Οκτ 2020 14:45
Α.Ο. Τσιλιβί
0
1
Πάμισος
18 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
0 2
ΑΠΣ Ζάκυνθος
18 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
0
2
ΑΠΣ Ζάκυνθος
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 18 Οκτ 2020 16:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
1 1
Παναιγιάλειος
18 Οκτ 2020 16:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
1
1
Παναιγιάλειος
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
18 Οκτ 2020 16:00
Αχαϊκή
1 0
Εθνικός Σκουλικάδου
18 Οκτ 2020 16:00
Αχαϊκή
1
0
Εθνικός Σκουλικάδου
18 Οκτ 2020 16:30
ΠΑΟ Βάρδας
1 0
Παλληξουριακός
18 Οκτ 2020 16:30
ΠΑΟ Βάρδας
1
0
Παλληξουριακός
Αγωνιστική 3
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 25 Οκτ 2020 15:00
Παναιγιάλειος
1 1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
25 Οκτ 2020 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
1
1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
25 Οκτ 2020 15:00
Θύελλα Πατρών
2 5
Ναυπακτιακός Αστέρας
25 Οκτ 2020 15:00
Θύελλα Πατρών
2
5
Ναυπακτιακός Αστέρας
25 Οκτ 2020 15:00
Πάμισος
1 1
ΠΑΟ Βάρδας
25 Οκτ 2020 15:00
Πάμισος
1
1
ΠΑΟ Βάρδας
25 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. Τσιλιβί
0 0
Αχαϊκή
25 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. Τσιλιβί
0
0
Αχαϊκή
Αγωνιστική 4
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" 1 Νοέ 2020 15:00
Θύελλα Πατρών
1 2
Παναιγιάλειος
1 Νοέ 2020 15:00
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Θύελλα Πατρών
1
2
Παναιγιάλειος
| Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1 1
Αίαντας Γαστούνης
1 Νοέ 2020 15:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1
1
Αίαντας Γαστούνης
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
1 Νοέ 2020 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
2 0
Παλληξουριακός
1 Νοέ 2020 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
2
0
Παλληξουριακός
1 Νοέ 2020 15:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
4 0
Α.Ο. Τσιλιβί
1 Νοέ 2020 15:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
4
0
Α.Ο. Τσιλιβί
1 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΟ Βάρδας
0 0
Αχαϊκή
1 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΟ Βάρδας
0
0
Αχαϊκή
Αγωνιστική 12
10 Ιαν 2021 15:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
- -
Παναιγιάλειος
10 Ιαν 2021 15:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
-
-
Παναιγιάλειος
10 Ιαν 2021 15:00
Αχαϊκή
- -
Α.Ο. Διαβολιτσίου
10 Ιαν 2021 15:00
Αχαϊκή
-
-
Α.Ο. Διαβολιτσίου
10 Ιαν 2021 15:00
Α.Ο. Τσιλιβί
- -
Ναυπακτιακός Αστέρας
10 Ιαν 2021 15:00
Α.Ο. Τσιλιβί
-
-
Ναυπακτιακός Αστέρας
10 Ιαν 2021 15:00
Πάμισος
- -
ΑΠΣ Ζάκυνθος
10 Ιαν 2021 15:00
Πάμισος
-
-
ΑΠΣ Ζάκυνθος
10 Ιαν 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
- -
Θύελλα Πατρών
10 Ιαν 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
-
-
Θύελλα Πατρών
10 Ιαν 2021 15:00
Παλληξουριακός
- -
Αίαντας Γαστούνης
10 Ιαν 2021 15:00
Παλληξουριακός
-
-
Αίαντας Γαστούνης
Αγωνιστική 13
17 Ιαν 2021 12:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
- -
Αχαϊκή
17 Ιαν 2021 12:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
-
-
Αχαϊκή
17 Ιαν 2021 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
- -
Διαγόρας Βραχνεΐκων
17 Ιαν 2021 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
-
-
Διαγόρας Βραχνεΐκων
17 Ιαν 2021 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
- -
ΠΑΟ Βάρδας
17 Ιαν 2021 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
-
-
ΠΑΟ Βάρδας
17 Ιαν 2021 15:00
Θύελλα Πατρών
- -
Α.Ο. Τσιλιβί
17 Ιαν 2021 15:00
Θύελλα Πατρών
-
-
Α.Ο. Τσιλιβί
17 Ιαν 2021 15:00
Αίαντας Γαστούνης
- -
Πάμισος
17 Ιαν 2021 15:00
Αίαντας Γαστούνης
-
-
Πάμισος
17 Ιαν 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
- -
Παλληξουριακός
17 Ιαν 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
-
-
Παλληξουριακός
Αγωνιστική 5
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 11 Απρ 2021 13:00
Παλληξουριακός
0 1
Θύελλα Πατρών
11 Απρ 2021 13:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
0
1
Θύελλα Πατρών
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου | Διαιτητής: Καζάνας Σπυρίδων (Αιτωλ/νιας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 11 Απρ 2021 14:30
Α.Ο. Τσιλιβί
0 1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
11 Απρ 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
Α.Ο. Τσιλιβί
0
1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Τσάκαλης Βασίλειος ( Ηλείας)
Γήπεδο Μαχαιράδου 11 Απρ 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
1 3
ΑΠΣ Ζάκυνθος
11 Απρ 2021 15:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
1
3
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Μιχαλόπουλος Νικόλαος (Ζακύνθου)
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 11 Απρ 2021 16:30
Παναιγιάλειος
0 2
Αίαντας Γαστούνης
11 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
0
2
Αίαντας Γαστούνης
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Ρούτσης Ιωάννης (Κορινθίας)
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά 11 Απρ 2021 16:30
Πάμισος
1 0
Ναυπακτιακός Αστέρας
11 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά
Πάμισος
1
0
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά | Διαιτητής: Αυγερινός Νικόλαος (Αρκαδίας)
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" 11 Απρ 2021 16:30
ΠΑΟ Βάρδας
2 1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
11 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
ΠΑΟ Βάρδας
2
1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" | Διαιτητής: Ρέκκας Ηλίας (Μεσσηνίας)
Αγωνιστική 2
14 Απρ 2021 16:30
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0 2
Αίαντας Γαστούνης
14 Απρ 2021 16:30
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0
2
Αίαντας Γαστούνης
| Διαιτητής: Μπεκιάρης Δημήτρης (Κορινθίας)
Αγωνιστική 6
18 Απρ 2021 13:00
Παλληξουριακός
0 2
Παναιγιάλειος
18 Απρ 2021 13:00
Παλληξουριακός
0
2
Παναιγιάλειος
| Διαιτητής: Τσοπλάκος Κωνσταντίνος ( Αιτωλοακαρνανίας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 18 Απρ 2021 14:00
Αίαντας Γαστούνης
2 3
Εθνικός Σκουλικάδου
18 Απρ 2021 14:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
2
3
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Πετρόπουλος Χαράλαμπος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 18 Απρ 2021 15:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1 0
Α.Ο. Τσιλιβί
18 Απρ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1
0
Α.Ο. Τσιλιβί
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Μιχαλόπουλος Νικόλαος (Ζακύνθου)
Παμπελοποννησιακό Στάδιο 18 Απρ 2021 16:30
Θύελλα Πατρών
0 0
Πάμισος
18 Απρ 2021 16:30
Παμπελοποννησιακό Στάδιο
Θύελλα Πατρών
0
0
Πάμισος
| Παμπελοποννησιακό Στάδιο | Διαιτητής: Τσάκαλης Βασίλειος ( Ηλείας)
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 18 Απρ 2021 16:30
Ναυπακτιακός Αστέρας
1 1
Αχαϊκή
18 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
1
1
Αχαϊκή
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Χουλιάρας Δημήτριος (Πρέβεζας)
Γήπεδο Διαβολιτσίου 18 Απρ 2021 16:30
Α.Ο. Διαβολιτσίου
3 1
ΠΑΟ Βάρδας
18 Απρ 2021 16:30
Γήπεδο Διαβολιτσίου
Α.Ο. Διαβολιτσίου
3
1
ΠΑΟ Βάρδας
| Γήπεδο Διαβολιτσίου | Διαιτητής: Βαρτσάκης Δημήτρης (Λακωνίας)
Αγωνιστική 7
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" 25 Απρ 2021 14:00
ΠΑΟ Βάρδας
1 1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
25 Απρ 2021 14:00
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
ΠΑΟ Βάρδας
1
1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" | Διαιτητής: Σαφαρίκας Ευάγγελος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 25 Απρ 2021 14:30
Παναιγιάλειος
0 1
Εθνικός Σκουλικάδου
25 Απρ 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
0
1
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Δρούζας Χρήστος (Αργολίδας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 25 Απρ 2021 14:30
Α.Ο. Τσιλιβί
2 2
Αίαντας Γαστούνης
25 Απρ 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
Α.Ο. Τσιλιβί
2
2
Αίαντας Γαστούνης
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Καυκάς Απόστολος (Μεσσηνίας)
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά 25 Απρ 2021 15:30
Πάμισος
0 0
Παλληξουριακός
25 Απρ 2021 15:30
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά
Πάμισος
0
0
Παλληξουριακός
| Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά | Διαιτητής: Βαρτσάκης Δημήτρης (Λακωνίας)
25 Απρ 2021 16:30
Αχαϊκή
2 1
Θύελλα Πατρών
25 Απρ 2021 16:30
Αχαϊκή
2
1
Θύελλα Πατρών
| Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος (Αχαΐας)
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 25 Απρ 2021 16:30
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0 3
Ναυπακτιακός Αστέρας
25 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0
3
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων | Διαιτητής: Ρούτσης Ιωάννης (Κορινθίας)
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Μαχαιράδου 28 Απρ 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
0 1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
28 Απρ 2021 15:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
0
1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Ρηγόπουλος Γρηγόρης (Ηλείας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 28 Απρ 2021 16:30
Αίαντας Γαστούνης
1 2
Α.Ο. Διαβολιτσίου
28 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
1
2
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Φωκάς Αλέξανδρος (Αχαΐας)
Αγωνιστική 4
Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης" 5 Μαΐ 2021 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
1 1
Εθνικός Σκουλικάδου
5 Μαΐ 2021 15:00
Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης"
Α.Ο. Διαβολιτσίου
1
1
Εθνικός Σκουλικάδου
| Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης" | Διαιτητής: Παναγάκος Παναγιώτης (Λακωνίας)
Αγωνιστική 8
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 9 Μαΐ 2021 14:30
Παλληξουριακός
1 0
Αχαϊκή
9 Μαΐ 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
1
0
Αχαϊκή
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου | Διαιτητής: Ρηγόπουλος Γρηγόρης (Ηλείας)
Γήπεδο Μαχαιράδου 9 Μαΐ 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
2 1
Α.Ο. Τσιλιβί
9 Μαΐ 2021 15:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
2
1
Α.Ο. Τσιλιβί
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Μιχαλόπουλος Νικόλαος (Ζακύνθου)
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 9 Μαΐ 2021 16:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
2 0
Α.Ο. Διαβολιτσίου
9 Μαΐ 2021 16:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
2
0
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Αθανασίου Χαράλαμπος (Άρτας)
9 Μαΐ 2021 17:00
Πάμισος
0 1
Παναιγιάλειος
9 Μαΐ 2021 17:00
Πάμισος
0
1
Παναιγιάλειος
| Διαιτητής: Λιάρος Σπυρίδων (Λακωνίας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 9 Μαΐ 2021 17:00
Αίαντας Γαστούνης
1 1
ΠΑΟ Βάρδας
9 Μαΐ 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
1
1
ΠΑΟ Βάρδας
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Ρέκκας Ηλίας (Μεσσηνίας)
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" 9 Μαΐ 2021 17:00
Θύελλα Πατρών
0 1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
9 Μαΐ 2021 17:00
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Θύελλα Πατρών
0
1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" | Διαιτητής: Καδδάς Παναγιώτης (Αχαΐας)
Αγωνιστική 9
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 16 Μαΐ 2021 13:30
Διαγόρας Βραχνεΐκων
1 0
Παλληξουριακός
16 Μαΐ 2021 13:30
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Διαγόρας Βραχνεΐκων
1
0
Παλληξουριακός
| Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων | Διαιτητής: Τσάκαλης Βασίλειος ( Ηλείας)
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" 16 Μαΐ 2021 14:00
ΠΑΟ Βάρδας
1 0
Εθνικός Σκουλικάδου
16 Μαΐ 2021 14:00
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
ΠΑΟ Βάρδας
1
0
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" | Διαιτητής: Πετρόπουλος Χαράλαμπος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 16 Μαΐ 2021 14:30
Παναιγιάλειος
2 0
Α.Ο. Τσιλιβί
16 Μαΐ 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
2
0
Α.Ο. Τσιλιβί
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Τζάμος Δήμος (Καστοριάς)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 16 Μαΐ 2021 15:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1 0
Ναυπακτιακός Αστέρας
16 Μαΐ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1
0
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Φωκάς Αλέξανδρος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας 16 Μαΐ 2021 17:00
Αχαϊκή
2 0
Πάμισος
16 Μαΐ 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας
Αχαϊκή
2
0
Πάμισος
| Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας | Διαιτητής: Καζάνας Σπυρίδων (Αιτωλ/νιας)
16 Μαΐ 2021 17:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
3 1
Θύελλα Πατρών
16 Μαΐ 2021 17:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
3
1
Θύελλα Πατρών
| Διαιτητής: Τριανταφύλλου Ραφαήλ (Αργολίδας)
Αγωνιστική 10
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 23 Μαΐ 2021 15:00
Α.Ο. Τσιλιβί
- -
ΠΑΟ Βάρδας
23 Μαΐ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
Α.Ο. Τσιλιβί
-
-
ΠΑΟ Βάρδας
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 23 Μαΐ 2021 15:00
Παλληξουριακός
- -
Α.Ο. Διαβολιτσίου
23 Μαΐ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
-
-
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" 23 Μαΐ 2021 15:00
Θύελλα Πατρών
- -
ΑΠΣ Ζάκυνθος
23 Μαΐ 2021 15:00
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Θύελλα Πατρών
-
-
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας 23 Μαΐ 2021 17:00
Αχαϊκή
- -
Παναιγιάλειος
23 Μαΐ 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας
Αχαϊκή
-
-
Παναιγιάλειος
| Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά 23 Μαΐ 2021 17:00
Πάμισος
- -
Διαγόρας Βραχνεΐκων
23 Μαΐ 2021 17:00
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά
Πάμισος
-
-
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 23 Μαΐ 2021 17:00
Αίαντας Γαστούνης
- -
Ναυπακτιακός Αστέρας
23 Μαΐ 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
-
-
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αγωνιστική 11
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 26 Μαΐ 2021 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
- -
Εθνικός Σκουλικάδου
26 Μαΐ 2021 15:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
-
-
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 26 Μαΐ 2021 15:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
- -
Παλληξουριακός
26 Μαΐ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
-
-
Παλληξουριακός
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 26 Μαΐ 2021 17:00
Παναιγιάλειος
- -
ΠΑΟ Βάρδας
26 Μαΐ 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
-
-
ΠΑΟ Βάρδας
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας 26 Μαΐ 2021 17:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
- -
Αχαϊκή
26 Μαΐ 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας
Διαγόρας Βραχνεΐκων
-
-
Αχαϊκή
| Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας
Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης" 26 Μαΐ 2021 17:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
- -
Πάμισος
26 Μαΐ 2021 17:00
Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης"
Α.Ο. Διαβολιτσίου
-
-
Πάμισος
| Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης"
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 26 Μαΐ 2021 17:00
Αίαντας Γαστούνης
- -
Θύελλα Πατρών
26 Μαΐ 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
-
-
Θύελλα Πατρών
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Παναιγιάλειος
ΑΠΣ Ζάκυνθος
Ναυπακτιακός Αστέρας
ΠΑΟ Βάρδας
Α.Ο. Διαβολιτσίου
Διαγόρας Βραχνεΐκων
Εθνικός Σκουλικάδου
Αχαϊκή
Αίαντας Γαστούνης
Πάμισος
Παλληξουριακός
Θύελλα Πατρών
Α.Ο. Τσιλιβί
1 Παναιγιάλειος 1–1 2–1 0–1 0–2 2–0
2 ΑΠΣ Ζάκυνθος 1–0 2–2 1–1 1–0
3 Ναυπακτιακός Αστέρας 1–1 2–0 1–1 2–0
4 ΠΑΟ Βάρδας 1–1 2–1 1–0 0–0 1–0
5 Α.Ο. Διαβολιτσίου 0–2 3–1 1–1 3–1
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0–3 0–2 1–0 4–0
7 Εθνικός Σκουλικάδου 1–3 0–1 2–1 2–1
8 Αχαϊκή 1–0 2–0 2–1
9 Αίαντας Γαστούνης 1–1 1–2 2–3 2–0
10 Πάμισος 0–1 1–0 1–1 0–0
11 Παλληξουριακός 0–2 1–0 0–1 3–1
12 Θύελλα Πατρών 1–2 2–5 0–0 0–1 0–0
13 Α.Ο. Τσιλιβί 0–1 0–0 2–2 0–1

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

P