Γ' Εθνική

2021-2022
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Αγωνιστικές
Σκόρερς
Κάρτες
4ος Όμιλος
#
Ομάδα
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
ι ν ν ν ν
>
13
6
4
2
24
13
11
19
2
12
2
1
9
5
17
-12
7
3
12
4
5
3
8
9
-1
17
4
ν ν ν ι η
>
13
7
2
4
16
11
5
23
5
η ι ν ν η
>
13
6
2
5
17
15
2
20
6
ι ι ν η ι
>
13
5
5
3
19
11
8
20
7
ν η η ι ι
>
13
5
3
5
17
17
0
18
9
12
2
2
8
16
24
-8
8
10
ν ι ν η ν
>
13
7
3
2
14
9
5
21
11
12
2
10
5
23
-18
2
12
ν ν η ν ι
>
13
5
6
2
10
8
2
21
14
15
12
3
3
6
7
10
-3
12
16
12
7
5
18
9
9
26
18
>
0
0
0
0
0
0
0
0
20
η
>
1
0
0
1
1
3
-2
0
1ος Όμιλος
#
Ομάδα
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
2ος Όμιλος
3ος Όμιλος
#
Ομάδα
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
5ος Όμιλος
#
Ομάδα
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
2
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
6ος Όμιλος
#
Ομάδα
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
7ος Όμιλος
#
Ομάδα
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
2
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Αίαντας Γαστούνης
Διαγόρας Βραχνεΐκων
Εθνικός Σκουλικάδου
Ναυπακτιακός Αστέρας
Α.Ο. Διαβολιτσίου
Αχέρων Καναλακίου
Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
Αμβρακικός Λουτρού
Παναγρινιακός
Αναγέννηση Άρτας
Παναχαϊκή
1 Αίαντας Γαστούνης 2–3 0–0 1–2 1–1
2
3
4 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0–2 0–3 1–0 0–1
5 Εθνικός Σκουλικάδου 1–3 0–1
6 Ναυπακτιακός Αστέρας 0–0 3–3 1–1 0–1
7 Α.Ο. Διαβολιτσίου 0–0 1–1 3–1
8 Αχέρων Καναλακίου 3–1
9
10 Παναιγιάλειος 0–2 0–1 2–1 1–0
11
12 ΠΑΟ Βάρδας 2–1 1–0
13 Τηλυκράτης Λευκάδας
14
15
16
17 Αμβρακικός Λουτρού 0–0
18 Παναγρινιακός
19 Αναγέννηση Άρτας 1–2
20 Παναχαϊκή
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Άρης Αβάτου
Αγροτικός Αστέρας
Αλεξανδρούπολη F.C.
Αναγέννηση Πλαγιάς
Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Δράμας
Εθνικός Σοχού
Θερμαϊκός
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης
Πανδραμαϊκός
1 Άρης Αβάτου
2 Αγροτικός Αστέρας
3 Αλεξανδρούπολη F.C.
4 Αναγέννηση Πλαγιάς
5 Απόλλων Παραλιμνίου
6 Δόξα Δράμας
7 Εθνικός Σοχού
8 Θερμαϊκός
9 Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
10 Νέστος Χρυσούπολης
11 Ορφέας Ξάνθης
12 Πανδραμαϊκός
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Α.Ε.Λευκίμμης
ΑΕΠ Κοζάνης
Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αστέρας Καληράχης
Εδεσσαϊκός
Ηρακλης Αμπελοκήπων
Θύελλα Σαρακηνών
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου
Ποσειδών Νέας Μηχανιώνας
Φ.Σ. Κοζάνης
1 Α.Ε.Λευκίμμης
2 ΑΕΠ Κοζάνης
3 Αναγέννηση Γιαννιτσών
4 Αστέρας Καληράχης
5 Εδεσσαϊκός
6 Ηρακλης Αμπελοκήπων
7 Θύελλα Σαρακηνών
8 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
9 Μακεδονικός
10 Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου
11 Ποσειδών Νέας Μηχανιώνας
12 Φ.Σ. Κοζάνης
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Αετός Μακρυχωρίου
Αμβρυσέας Διστόμου
ΑΟ Υπάτου
Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά
Δήμητρα Ευξεινούπολης
Εθνικός Νέου Κεραμμυδίου
Ελασσόνα
Ηρακλής Λάρισας
Θησέας Αγριάς
Νέα Αρτάκη
Π.Ο. Φήκης
1 Αετός Μακρυχωρίου
2 Αμβρυσέας Διστόμου
3 ΑΟ Υπάτου
4 Αταλάντη
5 Ατρόμητος Παλαμά
6 Δήμητρα Ευξεινούπολης
7 Εθνικός Νέου Κεραμμυδίου
8 Ελασσόνα
9 Ηρακλής Λάρισας
10 Θησέας Αγριάς
11 Νέα Αρτάκη
12 Π.Ο. Φήκης
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Άγιος Ιερόθεος
Άρης Σκάλας
Α.Ε. Ερμιονίδας
Α.Σ. Σαντορίνης
ΑΕ Μυκόνου
Ερμής Μελιγούς
Ηλιούπολη
Παναρκαδικός
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Φωστήρας
Χαραυγιακός
1 Άγιος Ιερόθεος
2 Άρης Σκάλας
3 Α.Ε. Ερμιονίδας
4 Α.Σ. Σαντορίνης
5 ΑΕ Μυκόνου
6 Ερμής Μελιγούς
7 Ηλιούπολη
8 Παναρκαδικός
9 Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
10 Φωστήρας
11 Χαραυγιακός
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Αήττητος Σπάτων
Αίας Σαλαμίνας
Αιολικός
ΑΟ Καραβάς
ΑΟ Πυλίου Κω
ΑΠΟ Κερατσίνι
Αστέρας Βάρης
Εθνικός Πειραιώς
Θύελλα Ραφήνας
Πανελευσινιακός
Προοδευτική
1 Αήττητος Σπάτων
2 Αίας Σαλαμίνας
3 Αιολικός
4 ΑΟ Καραβάς
5 ΑΟ Πυλίου Κω
6 ΑΠΟ Κερατσίνι
7 Αστέρας Βάρης
8 Εθνικός Πειραιώς
9 Θύελλα Ραφήνας
10 Πανελευσινιακός
11 Προοδευτική
Άγιος Νικόλαος
ΑΕ Νεάπολης
Αλμυρός Γαζίου
Αναγέννηση Ιεράπετρας
Άρης Σούδας
Ατσαλένιος
Γιούχτας
Πανιώνιος
ΠΑΟ Ρούφ
Πόρος
1 Άγιος Νικόλαος
2 ΑΕ Νεάπολης
3 Αλμυρός Γαζίου
4 Αναγέννηση Ιεράπετρας
5 Άρης Σούδας
6 Ατσαλένιος
7 Γιούχτας
8 Πανιώνιος
9 ΠΑΟ Ρούφ
10 Πόρος
Αγωνιστική 1
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 11 Οκτ 2020 14:45
ΑΠΣ Ζάκυνθος
2 2
Διαγόρας Βραχνεΐκων
11 Οκτ 2020 14:45
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
2
2
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
Γήπεδο Μαχαιράδου 11 Οκτ 2020 14:45
Εθνικός Σκουλικάδου
2 1
Πάμισος
11 Οκτ 2020 14:45
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
2
1
Πάμισος
| Γήπεδο Μαχαιράδου
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 11 Οκτ 2020 15:00
Παλληξουριακός
3 1
Α.Ο. Τσιλιβί
11 Οκτ 2020 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
3
1
Α.Ο. Τσιλιβί
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 11 Οκτ 2020 16:00
Παναιγιάλειος
2 1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
11 Οκτ 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
2
1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Κόκκορης Ηλίας (Αρκαδίας)
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" 11 Οκτ 2020 16:00
Θύελλα Πατρών
0 0
ΠΑΟ Βάρδας
11 Οκτ 2020 16:00
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Θύελλα Πατρών
0
0
ΠΑΟ Βάρδας
| Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 11 Οκτ 2020 16:00
Αίαντας Γαστούνης
2 0
Αχαϊκή
11 Οκτ 2020 16:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
2
0
Αχαϊκή
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αγωνιστική 2
18 Οκτ 2020 14:45
Α.Ο. Τσιλιβί
0 1
Πάμισος
18 Οκτ 2020 14:45
Α.Ο. Τσιλιβί
0
1
Πάμισος
18 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
0 2
ΑΠΣ Ζάκυνθος
18 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
0
2
ΑΠΣ Ζάκυνθος
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 18 Οκτ 2020 16:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
1 1
Παναιγιάλειος
18 Οκτ 2020 16:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
1
1
Παναιγιάλειος
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Αθανασίου Χαράλαμπος (Άρτας)
18 Οκτ 2020 16:00
Αχαϊκή
1 0
Εθνικός Σκουλικάδου
18 Οκτ 2020 16:00
Αχαϊκή
1
0
Εθνικός Σκουλικάδου
18 Οκτ 2020 16:30
ΠΑΟ Βάρδας
1 0
Παλληξουριακός
18 Οκτ 2020 16:30
ΠΑΟ Βάρδας
1
0
Παλληξουριακός
Αγωνιστική 3
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 25 Οκτ 2020 15:00
Παναιγιάλειος
1 1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
25 Οκτ 2020 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
1
1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Μπεκιάρης Δημήτρης (Κορινθίας)
25 Οκτ 2020 15:00
Θύελλα Πατρών
2 5
Ναυπακτιακός Αστέρας
25 Οκτ 2020 15:00
Θύελλα Πατρών
2
5
Ναυπακτιακός Αστέρας
25 Οκτ 2020 15:00
Πάμισος
1 1
ΠΑΟ Βάρδας
25 Οκτ 2020 15:00
Πάμισος
1
1
ΠΑΟ Βάρδας
25 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. Τσιλιβί
0 0
Αχαϊκή
25 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. Τσιλιβί
0
0
Αχαϊκή
Αγωνιστική 4
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" 1 Νοέ 2020 15:00
Θύελλα Πατρών
1 2
Παναιγιάλειος
1 Νοέ 2020 15:00
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Θύελλα Πατρών
1
2
Παναιγιάλειος
| Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" | Διαιτητής: Ματσούκας Μιχάλης (Αιτωλοακαρνανίας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1 1
Αίαντας Γαστούνης
1 Νοέ 2020 15:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1
1
Αίαντας Γαστούνης
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
1 Νοέ 2020 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
2 0
Παλληξουριακός
1 Νοέ 2020 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
2
0
Παλληξουριακός
1 Νοέ 2020 15:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
4 0
Α.Ο. Τσιλιβί
1 Νοέ 2020 15:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
4
0
Α.Ο. Τσιλιβί
1 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΟ Βάρδας
0 0
Αχαϊκή
1 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΟ Βάρδας
0
0
Αχαϊκή
Αγωνιστική 5
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 11 Απρ 2021 13:00
Παλληξουριακός
0 1
Θύελλα Πατρών
11 Απρ 2021 13:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
0
1
Θύελλα Πατρών
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου | Διαιτητής: Καζάνας Σπυρίδων (Αιτωλ/νιας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 11 Απρ 2021 14:30
Α.Ο. Τσιλιβί
0 1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
11 Απρ 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
Α.Ο. Τσιλιβί
0
1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Τσάκαλης Βασίλειος ( Ηλείας)
Γήπεδο Μαχαιράδου 11 Απρ 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
1 3
ΑΠΣ Ζάκυνθος
11 Απρ 2021 15:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
1
3
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Μιχαλόπουλος Νικόλαος (Ζακύνθου)
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 11 Απρ 2021 16:30
Παναιγιάλειος
0 2
Αίαντας Γαστούνης
11 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
0
2
Αίαντας Γαστούνης
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Ρούτσης Ιωάννης (Κορινθίας)
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά 11 Απρ 2021 16:30
Πάμισος
1 0
Ναυπακτιακός Αστέρας
11 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά
Πάμισος
1
0
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά | Διαιτητής: Αυγερινός Νικόλαος (Αρκαδίας)
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" 11 Απρ 2021 16:30
ΠΑΟ Βάρδας
2 1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
11 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
ΠΑΟ Βάρδας
2
1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" | Διαιτητής: Ρέκκας Ηλίας (Μεσσηνίας)
Αγωνιστική 2
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 14 Απρ 2021 16:30
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0 2
Αίαντας Γαστούνης
14 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0
2
Αίαντας Γαστούνης
| Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων | Διαιτητής: Μπεκιάρης Δημήτρης (Κορινθίας)
Αγωνιστική 6
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 18 Απρ 2021 13:00
Παλληξουριακός
0 2
Παναιγιάλειος
18 Απρ 2021 13:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
0
2
Παναιγιάλειος
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου | Διαιτητής: Τσοπλάκος Κωνσταντίνος ( Αιτωλοακαρνανίας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 18 Απρ 2021 14:00
Αίαντας Γαστούνης
2 3
Εθνικός Σκουλικάδου
18 Απρ 2021 14:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
2
3
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Πετρόπουλος Χαράλαμπος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 18 Απρ 2021 15:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1 0
Α.Ο. Τσιλιβί
18 Απρ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1
0
Α.Ο. Τσιλιβί
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Μιχαλόπουλος Νικόλαος (Ζακύνθου)
Παμπελοποννησιακό Στάδιο 18 Απρ 2021 16:30
Θύελλα Πατρών
0 0
Πάμισος
18 Απρ 2021 16:30
Παμπελοποννησιακό Στάδιο
Θύελλα Πατρών
0
0
Πάμισος
| Παμπελοποννησιακό Στάδιο | Διαιτητής: Τσάκαλης Βασίλειος ( Ηλείας)
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 18 Απρ 2021 16:30
Ναυπακτιακός Αστέρας
1 1
Αχαϊκή
18 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
1
1
Αχαϊκή
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Χουλιάρας Δημήτριος (Πρέβεζας)
Γήπεδο Διαβολιτσίου 18 Απρ 2021 16:30
Α.Ο. Διαβολιτσίου
3 1
ΠΑΟ Βάρδας
18 Απρ 2021 16:30
Γήπεδο Διαβολιτσίου
Α.Ο. Διαβολιτσίου
3
1
ΠΑΟ Βάρδας
| Γήπεδο Διαβολιτσίου | Διαιτητής: Βαρτσάκης Δημήτρης (Λακωνίας)
Αγωνιστική 7
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" 25 Απρ 2021 14:00
ΠΑΟ Βάρδας
1 1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
25 Απρ 2021 14:00
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
ΠΑΟ Βάρδας
1
1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" | Διαιτητής: Σαφαρίκας Ευάγγελος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 25 Απρ 2021 14:30
Παναιγιάλειος
0 1
Εθνικός Σκουλικάδου
25 Απρ 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
0
1
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Δρούζας Χρήστος (Αργολίδας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 25 Απρ 2021 14:30
Α.Ο. Τσιλιβί
2 2
Αίαντας Γαστούνης
25 Απρ 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
Α.Ο. Τσιλιβί
2
2
Αίαντας Γαστούνης
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Καυκάς Απόστολος (Μεσσηνίας)
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά 25 Απρ 2021 15:30
Πάμισος
0 0
Παλληξουριακός
25 Απρ 2021 15:30
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά
Πάμισος
0
0
Παλληξουριακός
| Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά | Διαιτητής: Βαρτσάκης Δημήτρης (Λακωνίας)
25 Απρ 2021 16:30
Αχαϊκή
2 1
Θύελλα Πατρών
25 Απρ 2021 16:30
Αχαϊκή
2
1
Θύελλα Πατρών
| Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος (Αχαΐας)
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 25 Απρ 2021 16:30
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0 3
Ναυπακτιακός Αστέρας
25 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0
3
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων | Διαιτητής: Ρούτσης Ιωάννης (Κορινθίας)
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Μαχαιράδου 28 Απρ 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
0 1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
28 Απρ 2021 15:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
0
1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Ρηγόπουλος Γρηγόρης (Ηλείας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 28 Απρ 2021 16:30
Αίαντας Γαστούνης
1 2
Α.Ο. Διαβολιτσίου
28 Απρ 2021 16:30
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
1
2
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Φωκάς Αλέξανδρος (Αχαΐας)
Αγωνιστική 4
Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης" 5 Μάιος 2021 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
1 1
Εθνικός Σκουλικάδου
5 Μάιος 2021 15:00
Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης"
Α.Ο. Διαβολιτσίου
1
1
Εθνικός Σκουλικάδου
| Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης" | Διαιτητής: Παναγάκος Παναγιώτης (Λακωνίας)
Αγωνιστική 8
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 9 Μάιος 2021 14:30
Παλληξουριακός
1 0
Αχαϊκή
9 Μάιος 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
1
0
Αχαϊκή
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου | Διαιτητής: Ρηγόπουλος Γρηγόρης (Ηλείας)
Γήπεδο Μαχαιράδου 9 Μάιος 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
2 1
Α.Ο. Τσιλιβί
9 Μάιος 2021 15:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
2
1
Α.Ο. Τσιλιβί
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Μιχαλόπουλος Νικόλαος (Ζακύνθου)
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 9 Μάιος 2021 16:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
2 1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
9 Μάιος 2021 16:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
2
1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Αθανασίου Χαράλαμπος (Άρτας)
9 Μάιος 2021 17:00
Πάμισος
0 1
Παναιγιάλειος
9 Μάιος 2021 17:00
Πάμισος
0
1
Παναιγιάλειος
| Διαιτητής: Λιάρος Σπυρίδων (Λακωνίας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 9 Μάιος 2021 17:00
Αίαντας Γαστούνης
1 1
ΠΑΟ Βάρδας
9 Μάιος 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
1
1
ΠΑΟ Βάρδας
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Ρέκκας Ηλίας (Μεσσηνίας)
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" 9 Μάιος 2021 17:00
Θύελλα Πατρών
0 1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
9 Μάιος 2021 17:00
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Θύελλα Πατρών
0
1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" | Διαιτητής: Καδδάς Παναγιώτης (Αχαΐας)
Αγωνιστική 9
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 16 Μάιος 2021 13:30
Διαγόρας Βραχνεΐκων
1 0
Παλληξουριακός
16 Μάιος 2021 13:30
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Διαγόρας Βραχνεΐκων
1
0
Παλληξουριακός
| Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων | Διαιτητής: Τσάκαλης Βασίλειος ( Ηλείας)
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" 16 Μάιος 2021 14:00
ΠΑΟ Βάρδας
1 0
Εθνικός Σκουλικάδου
16 Μάιος 2021 14:00
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
ΠΑΟ Βάρδας
1
0
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" | Διαιτητής: Πετρόπουλος Χαράλαμπος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 16 Μάιος 2021 14:30
Παναιγιάλειος
2 0
Α.Ο. Τσιλιβί
16 Μάιος 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
2
0
Α.Ο. Τσιλιβί
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Τζάμος Δήμος (Καστοριάς)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 16 Μάιος 2021 15:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1 0
Ναυπακτιακός Αστέρας
16 Μάιος 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
1
0
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Φωκάς Αλέξανδρος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας 16 Μάιος 2021 17:00
Αχαϊκή
2 0
Πάμισος
16 Μάιος 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας
Αχαϊκή
2
0
Πάμισος
| Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας | Διαιτητής: Καζάνας Σπυρίδων (Αιτωλ/νιας)
16 Μάιος 2021 17:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
3 1
Θύελλα Πατρών
16 Μάιος 2021 17:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
3
1
Θύελλα Πατρών
| Διαιτητής: Τριανταφύλλου Ραφαήλ (Αργολίδας)
Αγωνιστική 10
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 23 Μάιος 2021 14:30
Παλληξουριακός
0 1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
23 Μάιος 2021 14:30
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
0
1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου | Διαιτητής: Τσοπλάκος Κωνσταντίνος ( Αιτωλοακαρνανίας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 23 Μάιος 2021 15:00
Α.Ο. Τσιλιβί
0 1
ΠΑΟ Βάρδας
23 Μάιος 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
Α.Ο. Τσιλιβί
0
1
ΠΑΟ Βάρδας
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας 23 Μάιος 2021 17:00
Αχαϊκή
0 0
Παναιγιάλειος
23 Μάιος 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας
Αχαϊκή
0
0
Παναιγιάλειος
| Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας | Διαιτητής: Καδδάς Παναγιώτης (Αχαΐας)
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά 23 Μάιος 2021 17:00
Πάμισος
1 2
Διαγόρας Βραχνεΐκων
23 Μάιος 2021 17:00
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά
Πάμισος
1
2
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά | Διαιτητής: Ρηγόπουλος Γρηγόρης (Ηλείας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 23 Μάιος 2021 17:00
Αίαντας Γαστούνης
0 0
Ναυπακτιακός Αστέρας
23 Μάιος 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
0
0
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Κόκκορης Ηλίας (Αρκαδίας)
Αγωνιστική 11
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 6 Ιούν 2021 17:00
Παναιγιάλειος
1 0
ΠΑΟ Βάρδας
6 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
1
0
ΠΑΟ Βάρδας
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Στάμος Βασίλειος (Αθηνών)
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας 6 Ιούν 2021 17:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
3 0
Αχαϊκή
6 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας
Διαγόρας Βραχνεΐκων
3
0
Αχαϊκή
| Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας | Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος (Αχαΐας)
Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης" 6 Ιούν 2021 17:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
0 2
Πάμισος
6 Ιούν 2021 17:00
Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης"
Α.Ο. Διαβολιτσίου
0
2
Πάμισος
| Γήπεδο " Καπετάν Βασίλης" | Διαιτητής: Ανδριανός Κωνσταντίνος (Αχαΐας)
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 6 Ιούν 2021 17:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
0 0
Εθνικός Σκουλικάδου
6 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
0
0
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Βοιωτίας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 6 Ιούν 2021 17:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
2 1
Παλληξουριακός
6 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
2
1
Παλληξουριακός
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Τσάκαλης Βασίλειος ( Ηλείας)
Αγωνιστική 10
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" 12 Ιούν 2021 15:00
Θύελλα Πατρών
2 3
ΑΠΣ Ζάκυνθος
12 Ιούν 2021 15:00
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Θύελλα Πατρών
2
3
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" | Διαιτητής: Τσατσούλης Ιωάννης (Αθηνών)
Αγωνιστική 11
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 15 Ιούν 2021 17:00
Αίαντας Γαστούνης
4 3
Θύελλα Πατρών
15 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
4
3
Θύελλα Πατρών
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Τσοπλάκος Κωνσταντίνος ( Αιτωλοακαρνανίας)
Αγωνιστική 12
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 19 Ιούν 2021 16:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
1 0
Παναιγιάλειος
19 Ιούν 2021 16:00
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Διαγόρας Βραχνεΐκων
1
0
Παναιγιάλειος
| Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων | Διαιτητής: Ανδριανός Κωνσταντίνος (Αχαΐας)
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας 19 Ιούν 2021 16:00
Αχαϊκή
2 1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
19 Ιούν 2021 16:00
Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας
Αχαϊκή
2
1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Κάτω Αχαΐας | Διαιτητής: Μπακογιάννης Άγγελος (Αθηνών)
Γήπεδο Μαχαιράδου 19 Ιούν 2021 16:00
Α.Ο. Τσιλιβί
0 2
Ναυπακτιακός Αστέρας
19 Ιούν 2021 16:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Α.Ο. Τσιλιβί
0
2
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Θωμάς Βασίλειος (Κεφαλληνίας)
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά 19 Ιούν 2021 16:00
Πάμισος
0 1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
19 Ιούν 2021 16:00
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά
Πάμισος
0
1
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά | Διαιτητής: Νταούλας Φώτιος (Δυτ.Αττικής)
Γήπεδο Μαχαιράδου 19 Ιούν 2021 16:00
Εθνικός Σκουλικάδου
3 1
Θύελλα Πατρών
19 Ιούν 2021 16:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
3
1
Θύελλα Πατρών
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Αντωνιάδης Νεόφυτος (Κεφαλληνίας)
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου 19 Ιούν 2021 16:00
Παλληξουριακός
0 3
Αίαντας Γαστούνης
19 Ιούν 2021 16:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου
Παλληξουριακός
0
3
Αίαντας Γαστούνης
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Αντωνίου | Διαιτητής: Ζυγάς Παναγιώτης (Αιτωλοακαρνανίας)
Αγωνιστική 13
Γήπεδο Διαβολιτσίου 23 Ιούν 2021 17:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
0 0
Διαγόρας Βραχνεΐκων
23 Ιούν 2021 17:00
Γήπεδο Διαβολιτσίου
Α.Ο. Διαβολιτσίου
0
0
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Γήπεδο Διαβολιτσίου | Διαιτητής: Κόκκορης Ηλίας (Αρκαδίας)
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 23 Ιούν 2021 17:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
0 1
ΠΑΟ Βάρδας
23 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
0
1
ΠΑΟ Βάρδας
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Νίκου Θεόδωρος (Άρτας)
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου 23 Ιούν 2021 17:00
ΑΠΣ Ζάκυνθος
0 0
Αχαϊκή
23 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
ΑΠΣ Ζάκυνθος
0
0
Αχαϊκή
| Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου | Διαιτητής: Μπαΐλης Νίκος (Πρέβεζας)
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" 23 Ιούν 2021 17:00
Θύελλα Πατρών
4 1
Α.Ο. Τσιλιβί
23 Ιούν 2021 17:00
Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός"
Θύελλα Πατρών
4
1
Α.Ο. Τσιλιβί
| Γήπεδο "Φώτης Αραβαντινός" | Διαιτητής: Καζάνας Σπυρίδων (Αιτωλ/νιας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 23 Ιούν 2021 17:00
Αίαντας Γαστούνης
1 0
Πάμισος
23 Ιούν 2021 17:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
1
0
Πάμισος
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Μπουρτζοβίτης Αθανάσιος (Κορινθίας)
Γήπεδο Μαχαιράδου 23 Ιούν 2021 17:00
Εθνικός Σκουλικάδου
3 0
Παλληξουριακός
23 Ιούν 2021 17:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
3
0
Παλληξουριακός
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Φωκάς Αλέξανδρος (Αχαΐας)
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Μαχαιράδου 24 Οκτ 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
1 3
Αίαντας Γαστούνης
24 Οκτ 2021 15:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
1
3
Αίαντας Γαστούνης
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος (Αχαΐας)
Παμπελοποννησιακό Στάδιο 24 Οκτ 2021 15:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0 1
Τηλυκράτης Λευκάδας
24 Οκτ 2021 15:00
Παμπελοποννησιακό Στάδιο
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0
1
Τηλυκράτης Λευκάδας
| Παμπελοποννησιακό Στάδιο | Διαιτητής: Κακριδής Παναγιώτης (Κορινθίας)
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 24 Οκτ 2021 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
3 3
Α.Ο. Διαβολιτσίου
24 Οκτ 2021 15:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
3
3
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Αντωνιάδης Νεόφυτος (Κεφαλληνίας)
24 Οκτ 2021 15:00
Αχέρων Καναλακίου
3 1
Παναχαϊκή
24 Οκτ 2021 15:00
Αχέρων Καναλακίου
3
1
Παναχαϊκή
| Διαιτητής: Καζάνας Σπυρίδων (Αιτωλ/νιας)
24 Οκτ 2021 15:00
Αμβρακικός Λουτρού
0 0
ΠΑΟ Βάρδας
24 Οκτ 2021 15:00
Αμβρακικός Λουτρού
0
0
ΠΑΟ Βάρδας
| Διαιτητής: Νέος Κωνσταντίνος (Ηπείρου)
24 Οκτ 2021 15:00
Αναγέννηση Άρτας
1 2
Παναιγιάλειος
24 Οκτ 2021 15:00
Αναγέννηση Άρτας
1
2
Παναιγιάλειος
| Διαιτητής: Χατζηπαναγιώτου Δημήτρης (Ηπείρου)
Αγωνιστική 2
31 Οκτ 2021 15:00
Παναγρινιακός
- -
Εθνικός Σκουλικάδου
31 Οκτ 2021 15:00
Παναγρινιακός
-
-
Εθνικός Σκουλικάδου
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 31 Οκτ 2021 15:00
Αίαντας Γαστούνης
- -
Διαγόρας Βραχνεΐκων
31 Οκτ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
-
-
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
31 Οκτ 2021 15:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
- -
Ναυπακτιακός Αστέρας
31 Οκτ 2021 15:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
-
-
Ναυπακτιακός Αστέρας
Γήπεδο Διαβολιτσίου 31 Οκτ 2021 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
- -
Αμβρακικός Λουτρού
31 Οκτ 2021 15:00
Γήπεδο Διαβολιτσίου
Α.Ο. Διαβολιτσίου
-
-
Αμβρακικός Λουτρού
| Γήπεδο Διαβολιτσίου
Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής" 31 Οκτ 2021 15:00
Παναχαϊκή
- -
ΠΑΟ Βάρδας
31 Οκτ 2021 15:00
Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής"
Παναχαϊκή
-
-
ΠΑΟ Βάρδας
| Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής"
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 31 Οκτ 2021 15:00
Παναιγιάλειος
- -
Αχέρων Καναλακίου
31 Οκτ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
-
-
Αχέρων Καναλακίου
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Αίαντας Γαστούνης
12
2
 Ναυπακτιακός Αστέρας
8
3
 Παναιγιάλειος
 Ναυπακτιακός Αστέρας
5
4
 Πάμισος
 ΠΑΟ Βάρδας
5
5
 ΑΠΣ Ζάκυνθος
5
6
 Εθνικός Σκουλικάδου
5
7
 Εθνικός Σκουλικάδου
5
8
 Θύελλα Πατρών
5
9
 Α.Ο. Διαβολιτσίου
4
10
 Διαγόρας Βραχνεΐκων
4

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

P