Οι ομάδες που πέρασαν στην επόμενη φάση του Κυπέλλου…..

Στα σημερινά παιχνίδια της πρώτης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα.

 

29 Αυγ 2021
29 Αυγ 2021 17:00
Ποσειδών Νέας Μηχανιώνας
4 1
Απόλλων Παραλιμνίου
29 Αυγ 2021 17:00
Ποσειδών Νέας Μηχανιώνας
4
1
Απόλλων Παραλιμνίου
Παράταση
29 Αυγ 2021 17:00
Απόλλων Πόντου
0 3
Μακεδονικός
29 Αυγ 2021 17:00
Απόλλων Πόντου
0
3
Μακεδονικός
| Άνευ Αγώνος
29 Αυγ 2021 17:00
Εδεσσαϊκός
2 0
Εθνικός Νέου Κεραμμυδίου
29 Αυγ 2021 17:00
Εδεσσαϊκός
2
0
Εθνικός Νέου Κεραμμυδίου
29 Αυγ 2021 17:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
1 0
Ηρακλης Αμπελοκήπων
29 Αυγ 2021 17:00
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
1
0
Ηρακλης Αμπελοκήπων
29 Αυγ 2021 17:00
Αλεξανδρούπολη F.C.
2 0
Θερμαϊκός
29 Αυγ 2021 17:00
Αλεξανδρούπολη F.C.
2
0
Θερμαϊκός
29 Αυγ 2021 17:00
Ορφέας Ξάνθης
0 4
Αγροτικός Αστέρας
29 Αυγ 2021 17:00
Ορφέας Ξάνθης
0
4
Αγροτικός Αστέρας
29 Αυγ 2021 17:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών
- -
Άρης Αβάτου
29 Αυγ 2021 17:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών
-
-
Άρης Αβάτου
29 Αυγ 2021 17:00
Εθνικός Σοχού
1 0
Νέστος Χρυσούπολης
29 Αυγ 2021 17:00
Εθνικός Σοχού
1
0
Νέστος Χρυσούπολης
29 Αυγ 2021 17:00
Θύελλα Σαρακηνών
1 3
Πανδραμαϊκός
29 Αυγ 2021 17:00
Θύελλα Σαρακηνών
1
3
Πανδραμαϊκός
29 Αυγ 2021 17:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
2 1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
29 Αυγ 2021 17:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
2
1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
29 Αυγ 2021 17:00
Παναγρινιακός
4 3
Ηρακλής Λάρισας
29 Αυγ 2021 17:00
Παναγρινιακός
4
3
Ηρακλής Λάρισας
Πέναλντι 4-3
29 Αυγ 2021 17:00
Π.Ο. Φήκης
1 0
Αναγέννηση Άρτας
29 Αυγ 2021 17:00
Π.Ο. Φήκης
1
0
Αναγέννηση Άρτας
29 Αυγ 2021 17:00
Αχέρων Καναλακίου
2 0
Αετός Μακρυχωρίου
29 Αυγ 2021 17:00
Αχέρων Καναλακίου
2
0
Αετός Μακρυχωρίου
29 Αυγ 2021 17:00
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου
0 1
Θησέας Αγριάς
29 Αυγ 2021 17:00
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου
0
1
Θησέας Αγριάς
29 Αυγ 2021 17:00
Αστέρας Καληράχης
1 2
Αμβρυσέας Διστόμου
29 Αυγ 2021 17:00
Αστέρας Καληράχης
1
2
Αμβρυσέας Διστόμου
Παράταση
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 29 Αυγ 2021 17:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
0 3
Τηλυκράτης Λευκάδας
29 Αυγ 2021 17:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
0
3
Τηλυκράτης Λευκάδας
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
29 Αυγ 2021 17:00
ΑΟ Υπάτου
7 1
Αμβρακικός Λουτρού
29 Αυγ 2021 17:00
ΑΟ Υπάτου
7
1
Αμβρακικός Λουτρού
Δημοτικό Γήπεδο Σκάλας 29 Αυγ 2021 17:00
Άρης Σκάλας
1 0
Α.Ε. Ερμιονίδας
29 Αυγ 2021 17:00
Δημοτικό Γήπεδο Σκάλας
Άρης Σκάλας
1
0
Α.Ε. Ερμιονίδας
| Δημοτικό Γήπεδο Σκάλας
29 Αυγ 2021 17:00
Πανιώνιος
0 3
Αταλάντη
29 Αυγ 2021 17:00
Πανιώνιος
0
3
Αταλάντη
| Άνευ Αγώνος
Παμπελοποννησιακό Στάδιο 29 Αυγ 2021 17:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
3 0
ΑΠΣ Ζάκυνθος
29 Αυγ 2021 17:00
Παμπελοποννησιακό Στάδιο
Διαγόρας Βραχνεΐκων
3
0
ΑΠΣ Ζάκυνθος
| Άνευ Αγώνος
| Παμπελοποννησιακό Στάδιο
29 Αυγ 2021 17:00
Νέα Αρτάκη
1 0
ΠΑΟ Βάρδας
29 Αυγ 2021 17:00
Νέα Αρτάκη
1
0
ΠΑΟ Βάρδας
29 Αυγ 2021 17:00
Ηλιούπολη
4 0
Αίαντας Γαστούνης
29 Αυγ 2021 17:00
Ηλιούπολη
4
0
Αίαντας Γαστούνης
29 Αυγ 2021 17:00
Φωστήρας
1 2
Παναχαϊκή
29 Αυγ 2021 17:00
Φωστήρας
1
2
Παναχαϊκή
29 Αυγ 2021 17:00
ΑΕ Νεάπολης
0 3
Αήττητος Σπάτων
29 Αυγ 2021 17:00
ΑΕ Νεάπολης
0
3
Αήττητος Σπάτων
29 Αυγ 2021 17:00
Προοδευτική
2 0
Α.Σ. Σαντορίνης
29 Αυγ 2021 17:00
Προοδευτική
2
0
Α.Σ. Σαντορίνης
29 Αυγ 2021 17:00
Γιούχτας
1 0
Αλμυρός Γαζίου
29 Αυγ 2021 17:00
Γιούχτας
1
0
Αλμυρός Γαζίου

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

P