Πήρε τη πρόκριση ο Διαγόρας Βραχνεΐκων.. Τα χθεσινά αποτελέσματα και το σημερινό πρόγραμμα.

Με 4 αναμετρήσεις άνοιξε χθές το απόγευμα η 2η φάση του Κυπέλλου Ελλάδος.

Ο Διαγόρας Βραχνεΐκων, όσον αφορά τις  ομάδες που εκπροσωπούν την Αχαΐα νίκησε τον Ερμή Μελιγούς με 3-0 και πέρασε στον επόμενο γύρο, ενώ η Παναχαϊκή αγωνίζεται σήμερα στην Σαλαμίνα με τον τοπικό Αίαντα.

Τα χθεσινά αποτελέσματα καθώς και το σημερινό πρόγραμμα έχουν ως εξής:

 

11 Σεπ 2021
11 Σεπ 2021 16:00
Παναγρινιακός
2 0
Ελασσόνα
11 Σεπ 2021 16:00
Παναγρινιακός
2
0
Ελασσόνα
11 Σεπ 2021 16:00
Μακεδονικός
0 1
ΑΟ Υπάτου
11 Σεπ 2021 16:00
Μακεδονικός
0
1
ΑΟ Υπάτου
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 11 Σεπ 2021 16:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
3 0
Ερμής Μελιγούς
11 Σεπ 2021 16:00
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Διαγόρας Βραχνεΐκων
3
0
Ερμής Μελιγούς
| Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
11 Σεπ 2021 16:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
4 4
Α.Ε.Λευκίμμης
11 Σεπ 2021 16:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
4
4
Α.Ε.Λευκίμμης
Πέναλντι 3-5
11 Σεπ 2021 16:00
Θησέας Αγριάς
1 0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
11 Σεπ 2021 16:00
Θησέας Αγριάς
1
0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
12 Σεπ 2021
12 Σεπ 2021 16:00
Π.Ο. Φήκης
1 0
Αμβρυσέας Διστόμου
12 Σεπ 2021 16:00
Π.Ο. Φήκης
1
0
Αμβρυσέας Διστόμου
12 Σεπ 2021 16:00
Αλεξανδρούπολη F.C.
1 1
Αχέρων Καναλακίου
12 Σεπ 2021 16:00
Αλεξανδρούπολη F.C.
1
1
Αχέρων Καναλακίου
Πέναλντι 3-4
12 Σεπ 2021 16:00
Εθνικός Σοχού
3 0
Αγροτικός Αστέρας
12 Σεπ 2021 16:00
Εθνικός Σοχού
3
0
Αγροτικός Αστέρας
12 Σεπ 2021 16:00
Φ.Σ. Κοζάνης
2 0
Πανδραμαϊκός
12 Σεπ 2021 16:00
Φ.Σ. Κοζάνης
2
0
Πανδραμαϊκός
12 Σεπ 2021 16:00
Εδεσσαϊκός
3 0
Άρης Αβάτου
12 Σεπ 2021 16:00
Εδεσσαϊκός
3
0
Άρης Αβάτου
12 Σεπ 2021 16:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
0 2
Ποσειδών Νέας Μηχανιώνας
12 Σεπ 2021 16:00
Αναγέννηση Πλαγιάς
0
2
Ποσειδών Νέας Μηχανιώνας
12 Σεπ 2021 16:00
Γιούχτας
1 1
Αήττητος Σπάτων
12 Σεπ 2021 16:00
Γιούχτας
1
1
Αήττητος Σπάτων
Πέναλντι 4-2
12 Σεπ 2021 16:00
Εθνικός Πειραιώς
3 0
ΑΠΟ Κερατσίνι
12 Σεπ 2021 16:00
Εθνικός Πειραιώς
3
0
ΑΠΟ Κερατσίνι
Γήπεδο Διαβολιτσίου 12 Σεπ 2021 16:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
1 3
ΠΑΟ Ρούφ
12 Σεπ 2021 16:00
Γήπεδο Διαβολιτσίου
Α.Ο. Διαβολιτσίου
1
3
ΠΑΟ Ρούφ
Παράταση
| Γήπεδο Διαβολιτσίου
12 Σεπ 2021 16:00
Αίας Σαλαμίνας
0 2
Παναχαϊκή
12 Σεπ 2021 16:00
Αίας Σαλαμίνας
0
2
Παναχαϊκή
12 Σεπ 2021 16:00
Αταλάντη
0 1
Νέα Αρτάκη
12 Σεπ 2021 16:00
Αταλάντη
0
1
Νέα Αρτάκη
12 Σεπ 2021 16:00
Προοδευτική
2 1
Άρης Σκάλας
12 Σεπ 2021 16:00
Προοδευτική
2
1
Άρης Σκάλας
12 Σεπ 2021 16:00
Ατσαλένιος
3 3
Ηλιούπολη
12 Σεπ 2021 16:00
Ατσαλένιος
3
3
Ηλιούπολη
Πέναλντι 3-4
12 Σεπ 2021 16:00
Άρης Σούδας
2 1
Χαραυγιακός
12 Σεπ 2021 16:00
Άρης Σούδας
2
1
Χαραυγιακός
12 Σεπ 2021 16:00
Άγιος Νικόλαος
3 2
Πανελευσινιακός
12 Σεπ 2021 16:00
Άγιος Νικόλαος
3
2
Πανελευσινιακός

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

P