3ος Όμιλος – Αποτελέσματα

Αγωνιστική 1
25 Σεπ 2021 17:00
Δαβουρλής Κ '92
0 3
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
25 Σεπ 2021 17:00
Δαβουρλής Κ '92
0
3
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
| Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος (Αχαΐας)
25 Σεπ 2021 17:00
Άνω Καστρίτσι
1 2
Αετός Πατρών
25 Σεπ 2021 17:00
Άνω Καστρίτσι
1
2
Αετός Πατρών
| Διαιτητής: Πετρόπουλος Χαράλαμπος (Αχαΐας)
25 Σεπ 2021 18:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
1 3
Νίκη Προαστείου
25 Σεπ 2021 18:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
1
3
Νίκη Προαστείου
| Διαιτητής: Φωκάς Αλέξανδρος (Αχαΐας)
26 Σεπ 2021 17:00
Θύελλα Αιγίου
1 3
Αναγέννηση Ψαθοπύργου
26 Σεπ 2021 17:00
Θύελλα Αιγίου
1
3
Αναγέννηση Ψαθοπύργου
| Διαιτητής: Ρουμπάνης Δημήτρης (Αχαΐας)
26 Σεπ 2021 17:00
Αετός Ρίου
2 7
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
26 Σεπ 2021 17:00
Αετός Ρίου
2
7
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
| Διαιτητής: Σαφαρίκας Ευάγγελος (Αχαΐας)
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Αγυιάς 2 Οκτ 2021 17:00
Αετός Πατρών
1 2
Θύελλα Αιγίου
2 Οκτ 2021 17:00
Γήπεδο Αγυιάς
Αετός Πατρών
1
2
Θύελλα Αιγίου
| Γήπεδο Αγυιάς | Διαιτητής: Σαφαρίκας Ευάγγελος (Αχαΐας)
2 Οκτ 2021 17:00
Νίκη Προαστείου
1 1
Αετός Ρίου
2 Οκτ 2021 17:00
Νίκη Προαστείου
1
1
Αετός Ρίου
| Διαιτητής: Πετρόπουλος Χαράλαμπος (Αχαΐας)
Θ. Χρυσανθόπουλος 2 Οκτ 2021 17:00
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
0 0
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
2 Οκτ 2021 17:00
Θ. Χρυσανθόπουλος
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
0
0
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
| Θ. Χρυσανθόπουλος | Διαιτητής: Καδδάς Παναγιώτης (Αχαΐας)
2 Οκτ 2021 18:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
1 0
Άνω Καστρίτσι
2 Οκτ 2021 18:00
Α.Ε. Καλαβρύτων
1
0
Άνω Καστρίτσι
| Διαιτητής: Αθανασόπουλος Γεώργιος (Αχαΐας)
3 Οκτ 2021 17:00
Αναγέννηση Ψαθοπύργου
0 1
Δαβουρλής Κ '92
3 Οκτ 2021 17:00
Αναγέννηση Ψαθοπύργου
0
1
Δαβουρλής Κ '92
| Διαιτητής: Πράνταλος Ιωάννης (Αχαΐας)
Αγωνιστική 3
9 Οκτ 2021 16:30
Άνω Καστρίτσι
2 2
Θύελλα Αιγίου
9 Οκτ 2021 16:30
Άνω Καστρίτσι
2
2
Θύελλα Αιγίου
| Διαιτητής: Πράνταλος Ιωάννης (Αχαΐας)
9 Οκτ 2021 16:30
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
3 0
Αναγέννηση Ψαθοπύργου
9 Οκτ 2021 16:30
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
3
0
Αναγέννηση Ψαθοπύργου
| Διαιτητής: Φωκάς Αλέξανδρος (Αχαΐας)
9 Οκτ 2021 16:30
Δαβουρλής Κ '92
0 0
Αετός Πατρών
9 Οκτ 2021 16:30
Δαβουρλής Κ '92
0
0
Αετός Πατρών
| Διαιτητής: Αντωνίου Ελένη (Αχαΐας)
9 Οκτ 2021 16:30
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
1 0
Νίκη Προαστείου
9 Οκτ 2021 16:30
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
1
0
Νίκη Προαστείου
| Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος (Αχαΐας)
10 Οκτ 2021 16:30
Αετός Ρίου
0 0
Α.Ε. Καλαβρύτων
10 Οκτ 2021 16:30
Αετός Ρίου
0
0
Α.Ε. Καλαβρύτων
| Διαιτητής: Καμζόλας Αλέξανδρος (Αχαΐας)
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Αγυιάς 16 Οκτ 2021 16:30
Αετός Πατρών
0 1
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
16 Οκτ 2021 16:30
Γήπεδο Αγυιάς
Αετός Πατρών
0
1
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
| Γήπεδο Αγυιάς
16 Οκτ 2021 16:30
Νίκη Προαστείου
2 1
Αναγέννηση Ψαθοπύργου
16 Οκτ 2021 16:30
Νίκη Προαστείου
2
1
Αναγέννηση Ψαθοπύργου
17 Οκτ 2021 16:30
Αετός Ρίου
0 1
Άνω Καστρίτσι
17 Οκτ 2021 16:30
Αετός Ρίου
0
1
Άνω Καστρίτσι
17 Οκτ 2021 16:30
Θύελλα Αιγίου
2 2
Δαβουρλής Κ '92
17 Οκτ 2021 16:30
Θύελλα Αιγίου
2
2
Δαβουρλής Κ '92
Αγωνιστική 5
23 Οκτ 2021 16:00
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
4 1
Θύελλα Αιγίου
23 Οκτ 2021 16:00
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
4
1
Θύελλα Αιγίου
23 Οκτ 2021 16:00
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
3 1
Αετός Ρίου
23 Οκτ 2021 16:00
Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
3
1
Αετός Ρίου
Γήπεδο Αγυιάς 23 Οκτ 2021 16:00
Αετός Πατρών
1 0
Νίκη Προαστείου
23 Οκτ 2021 16:00
Γήπεδο Αγυιάς
Αετός Πατρών
1
0
Νίκη Προαστείου
| Γήπεδο Αγυιάς
23 Οκτ 2021 16:00
Άνω Καστρίτσι
1 1
Δαβουρλής Κ '92
23 Οκτ 2021 16:00
Άνω Καστρίτσι
1
1
Δαβουρλής Κ '92
24 Οκτ 2021 16:00
Αναγέννηση Ψαθοπύργου
2 4
Α.Ε. Καλαβρύτων
24 Οκτ 2021 16:00
Αναγέννηση Ψαθοπύργου
2
4
Α.Ε. Καλαβρύτων

P