Γ' Εθνική

2021-2022
Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Αγωνιστικές
Σκόρερς
Κάρτες
#
Ομάδα
Α
Ν
Ι
Η
Πόντοι
1
ν ν ν ν η
>
8
6
1
1
19
2
ν ν ι ν ν
>
9
6
1
2
19
3
ν ν ν η ν
>
7
5
1
1
16
4
ν η ν η ν
>
8
5
0
3
15
5
ι ν ν η ν
>
8
4
2
2
14
6
ν ν η ι ν
>
7
3
3
1
12
7
ν η ν ι ν
>
8
3
2
3
11
8
η ν η ν η
>
8
3
0
5
9
9
η η ι η ν
>
8
2
2
4
8
10
ι η η ν η
>
8
2
2
4
8
11
ι ι η ν η
>
8
2
2
4
8
12
ν η ν η η
>
8
2
1
5
7
13
η η η η η
>
9
0
1
8
1
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Αχέρων Καναλακίου
Παναχαϊκή
Τηλυκράτης Λευκάδας
Αίαντας Γαστούνης
Α.Ο. Διαβολιτσίου
Ναυπακτιακός Αστέρας
Διαγόρας Βραχνεΐκων
Αναγέννηση Άρτας
Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας
Παναγρινιακός
Εθνικός Σκουλικάδου
Αμβρακικός Λουτρού
1 Αχέρων Καναλακίου 3–1 2–1 3–0 2–1
2 Παναχαϊκή 1–0 5–0 1–1 3–1
3 Τηλυκράτης Λευκάδας 1–0 1–0 1–1 2–0
4 Αίαντας Γαστούνης 2–0 2–0 1–0 3–0
5 Α.Ο. Διαβολιτσίου 2–0 1–0 6–1
6 Ναυπακτιακός Αστέρας 3–0 3–3 1–0 3–0
7 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1–2 0–1 2–0 2–0
8 Αναγέννηση Άρτας 2–1 1–2 1–0 1–0 1–2
9 Παναιγιάλειος 1–1 0–3 2–2 3–0
10 ΠΑΟ Βάρδας 1–2 1–0 0–0 1–0
11 Παναγρινιακός 0–2 2–1 0–0 1–0
12 Εθνικός Σκουλικάδου 0–3 1–3 1–1 3–0
13 Αμβρακικός Λουτρού 0–3 1–6 0–3 0–0
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Μαχαιράδου 24 Οκτ 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
1 3
Αίαντας Γαστούνης
24 Οκτ 2021 15:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
1
3
Αίαντας Γαστούνης
| Γήπεδο Μαχαιράδου | Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Ανδριανός Μιχάλης (Αχαΐας) | Βοηθός: Καρράς Άγγελος (Αχαΐας)
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 24 Οκτ 2021 15:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0 1
Τηλυκράτης Λευκάδας
24 Οκτ 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0
1
Τηλυκράτης Λευκάδας
| Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων | Διαιτητής: Κακριδής Παναγιώτης (Κορινθίας) | Βοηθός 1: Μπουρτζοβίτης Αθανάσιος (Κορινθίας) | Βοηθός: Κλεπετσάνης Θανάσης (Κορινθίας)
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 24 Οκτ 2021 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
3 3
Α.Ο. Διαβολιτσίου
24 Οκτ 2021 15:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
3
3
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Αντωνιάδης Νεόφυτος (Κεφαλληνίας) | Βοηθός 1: Μπύρος Σπύρος (Ευρυτανίας) | Βοηθός: Κουτσοχέρας Ιωάννης (Αχαΐας)
24 Οκτ 2021 15:00
Αχέρων Καναλακίου
3 1
Παναχαϊκή
24 Οκτ 2021 15:00
Αχέρων Καναλακίου
3
1
Παναχαϊκή
| Διαιτητής: Καζάνας Σπυρίδων (Αιτωλ/νιας) | Βοηθός 1: Μπάκας Ιωάννης (Αιτ/νιας) | Βοηθός: Γαλανόπουλος Γεώργιος ( Αιτωλοακαρνανίας)
24 Οκτ 2021 15:00
Αμβρακικός Λουτρού
0 0
ΠΑΟ Βάρδας
24 Οκτ 2021 15:00
Αμβρακικός Λουτρού
0
0
ΠΑΟ Βάρδας
| Διαιτητής: Νέος Κωνσταντίνος (Ηπείρου) | Βοηθός 1: Παπαλαζάρου Γεώργιος (Θεσπρωτίας) | Βοηθός: Τσαντάς Δημήτριος (Ηπείρου)
Δημοτικό Στάδιο Άρτας 24 Οκτ 2021 15:00
Αναγέννηση Άρτας
1 2
Παναιγιάλειος
24 Οκτ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Άρτας
Αναγέννηση Άρτας
1
2
Παναιγιάλειος
| Δημοτικό Στάδιο Άρτας | Διαιτητής: Χατζηπαναγιώτου Δημήτρης (Ηπείρου) | Βοηθός 1: Γκέλης Θωμάς (Ηπείρου) | Βοηθός: Πάνος Σωτήρης (Ηπείρου)
Αγωνιστική 2
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου 31 Οκτ 2021 15:00
Παναγρινιακός
1 0
Εθνικός Σκουλικάδου
31 Οκτ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου
Παναγρινιακός
1
0
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου | Διαιτητής: Νίκου Θεόδωρος (Άρτας) | Βοηθός 1: Μπύρος Σπύρος (Ευρυτανίας) | Βοηθός: Χλεμπογιάννης Χαράλαμπος (Φωκίδας)
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 31 Οκτ 2021 15:00
Αίαντας Γαστούνης
2 0
Διαγόρας Βραχνεΐκων
31 Οκτ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
2
0
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Ρέκκας Ηλίας (Μεσσηνίας) | Βοηθός 1: Καρβούνης Μάριος ( Μεσσηνίας) | Βοηθός: Νικολόπουλος Παναγιώτης (Μεσσηνίας)
Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας 31 Οκτ 2021 15:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
1 1
Ναυπακτιακός Αστέρας
31 Οκτ 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
1
1
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας | Διαιτητής: Γιούργας Κωνσταντίνος (Κέρκυρας) | Βοηθός 1: Μερκούρης Σπυρίδων – Στυλιανός (Κέρκυρας) | Βοηθός: Μίχος Ιωάννης (Κέρκυρας)
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά 31 Οκτ 2021 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
6 1
Αμβρακικός Λουτρού
31 Οκτ 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά
Α.Ο. Διαβολιτσίου
6
1
Αμβρακικός Λουτρού
| Δημοτικό Γήπεδο Μελιγαλά | Διαιτητής: Πετρόπουλος Χαράλαμπος (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Παπαδιονυσίου Ιωάννης (Αχαΐας) | Βοηθός: Σωτηρόπουλος Δημήτριος (Αχαΐας)
Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής" 31 Οκτ 2021 15:00
Παναχαϊκή
3 1
ΠΑΟ Βάρδας
31 Οκτ 2021 15:00
Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής"
Παναχαϊκή
3
1
ΠΑΟ Βάρδας
| Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής" | Διαιτητής: Τσοπλάκος Κωνσταντίνος ( Αιτωλοακαρνανίας) | Βοηθός 1: Τάκος Χρήστος (Αιτ/νιας) | Βοηθός: Κέφης Γρηγόριος (Πρέβεζας)
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 31 Οκτ 2021 15:00
Παναιγιάλειος
1 1
Αχέρων Καναλακίου
31 Οκτ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
1
1
Αχέρων Καναλακίου
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Μπεκιάρης Δημήτρης (Κορινθίας) | Βοηθός 1: Οικονόμου Γεώργιος – Ιωάννης (Κορινθίας) | Βοηθός: Σπηλιώτης Παναγιώτης (Κορινθίας)
Αγωνιστική 3
3 Νοέ 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
1 1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
3 Νοέ 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
1
1
Διαγόρας Βραχνεΐκων
3 Νοέ 2021 15:00
Αναγέννηση Άρτας
1 0
Παναγρινιακός
3 Νοέ 2021 15:00
Αναγέννηση Άρτας
1
0
Παναγρινιακός
3 Νοέ 2021 15:00
Αμβρακικός Λουτρού
1 6
Τηλυκράτης Λευκάδας
3 Νοέ 2021 15:00
Αμβρακικός Λουτρού
1
6
Τηλυκράτης Λευκάδας
| Διαιτητής: Φωκάς Αλέξανδρος (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Ανδριανός Μιχάλης (Αχαΐας) | Βοηθός: Καρράς Άγγελος (Αχαΐας)
3 Νοέ 2021 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
3 0
Αίαντας Γαστούνης
3 Νοέ 2021 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
3
0
Αίαντας Γαστούνης
| Διαιτητής: Σαφαρίκας Ευάγγελος (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Κουτσοχέρας Ιωάννης (Αχαΐας) | Βοηθός: Αβραμοπούλου Ελένη (Αχαΐας)
3 Νοέ 2021 15:00
Παναχαϊκή
5 0
Α.Ο. Διαβολιτσίου
3 Νοέ 2021 15:00
Παναχαϊκή
5
0
Α.Ο. Διαβολιτσίου
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" 3 Νοέ 2021 15:00
ΠΑΟ Βάρδας
1 0
Παναιγιάλειος
3 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
ΠΑΟ Βάρδας
1
0
Παναιγιάλειος
| Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" | Διαιτητής: Σπήλιος Γεώργιος (Κορινθίας) | Βοηθός 1: Γαλανόπουλος Γεώργιος ( Αιτωλοακαρνανίας) | Βοηθός: Θεοδωρόπουλος Βασίλης (Κορινθίας)
Αγωνιστική 4
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 7 Νοέ 2021 00:00
Αίαντας Γαστούνης
3 0
Αμβρακικός Λουτρού
7 Νοέ 2021 00:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
3
0
Αμβρακικός Λουτρού
| ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Δημοτικό Στάδιο Άρτας 7 Νοέ 2021 14:00
Αναγέννηση Άρτας
1 2
Εθνικός Σκουλικάδου
7 Νοέ 2021 14:00
Δημοτικό Στάδιο Άρτας
Αναγέννηση Άρτας
1
2
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό Στάδιο Άρτας | Διαιτητής: Γιούργας Κωνσταντίνος (Κέρκυρας) | Βοηθός 1: Μίχος Ιωάννης (Κέρκυρας) | Βοηθός: Σατκλίφ Στεφάνια (Κέρκυρας)
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου 7 Νοέ 2021 15:00
Παναγρινιακός
0 2
Αχέρων Καναλακίου
7 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου
Παναγρινιακός
0
2
Αχέρων Καναλακίου
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου | Διαιτητής: ΚεφίληςΑθανάσιος (‘Εβρου) | Βοηθός 1: Μπουρτζοβίτης Αθανάσιος (Κορινθίας) | Βοηθός: Γκουριώτης Κωνσταντίνος (Αργολίδας)
Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας 7 Νοέ 2021 15:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
1 0
Παναχαϊκή
7 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
1
0
Παναχαϊκή
| Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας | Διαιτητής: Νέος Κωνσταντίνος (Ηπείρου) | Βοηθός 1: Αθανασίου Άγγελος (Άρτας) | Βοηθός: Μάνος Δημήτριος (Άρτας)
Αγωνιστική 5
14 Νοέ 2021 00:00
Αμβρακικός Λουτρού
0 3
Διαγόρας Βραχνεΐκων
14 Νοέ 2021 00:00
Αμβρακικός Λουτρού
0
3
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Άνευ Αγώνος
Δημοτικό Γήπεδο Καναλακίου "Φραξιάς" 14 Νοέ 2021 15:00
Αχέρων Καναλακίου
3 0
Αναγέννηση Άρτας
14 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Καναλακίου "Φραξιάς"
Αχέρων Καναλακίου
3
0
Αναγέννηση Άρτας
| Δημοτικό Γήπεδο Καναλακίου "Φραξιάς" | Διαιτητής: Τζόβας Λεωνίδας (Ηπείρου) | Βοηθός 1: Μίχος Ιωάννης (Κέρκυρας) | Βοηθός: Σατκλίφ Στεφάνια (Κέρκυρας)
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" 14 Νοέ 2021 15:00
ΠΑΟ Βάρδας
0 0
Παναγρινιακός
14 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
ΠΑΟ Βάρδας
0
0
Παναγρινιακός
| Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" | Διαιτητής: Μπεκιάρης Δημήτρης (Κορινθίας) | Βοηθός 1: Οικονόμου Γεώργιος – Ιωάννης (Κορινθίας) | Βοηθός: Θεοδωρόπουλος Βασίλης (Κορινθίας)
Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής" 14 Νοέ 2021 15:00
Παναχαϊκή
1 0
Αίαντας Γαστούνης
14 Νοέ 2021 15:00
Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής"
Παναχαϊκή
1
0
Αίαντας Γαστούνης
| Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής" | Διαιτητής: Καζάνας Σπυρίδων (Αιτωλ/νιας) | Βοηθός 1: Τάκος Χρήστος (Αιτ/νιας) | Βοηθός: Μπάκας Ιωάννης (Αιτ/νιας)
Αγωνιστική 6
21 Νοέ 2021 00:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
3 0
Αμβρακικός Λουτρού
21 Νοέ 2021 00:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
3
0
Αμβρακικός Λουτρού
| Άνευ Αγώνος
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 21 Νοέ 2021 15:00
Αίαντας Γαστούνης
1 0
Παναιγιάλειος
21 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
1
0
Παναιγιάλειος
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης | Διαιτητής: Ρέκκας Ηλίας (Μεσσηνίας) | Βοηθός 1: Καρβούνης Μάριος ( Μεσσηνίας) | Βοηθός: Μπουρίκας Ηλίας (Μεσσηνίας)
Δημοτικό Γήπεδο Καναλακίου "Φραξιάς" 21 Νοέ 2021 15:00
Αχέρων Καναλακίου
2 1
Εθνικός Σκουλικάδου
21 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Καναλακίου "Φραξιάς"
Αχέρων Καναλακίου
2
1
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό Γήπεδο Καναλακίου "Φραξιάς" | Διαιτητής: Τσοπλάκος Κωνσταντίνος ( Αιτωλοακαρνανίας) | Βοηθός 1: Γαλανόπουλος Γεώργιος ( Αιτωλοακαρνανίας) | Βοηθός: Τάκος Χρήστος (Αιτ/νιας)
Δημοτικό Στάδιο Άρτας 21 Νοέ 2021 15:00
Αναγέννηση Άρτας
1 0
ΠΑΟ Βάρδας
21 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Άρτας
Αναγέννηση Άρτας
1
0
ΠΑΟ Βάρδας
| Δημοτικό Στάδιο Άρτας | Διαιτητής: Φίτσας Γεώργιος (Δυτ. Αττικής) | Βοηθός 1: Μερκούρης Σπυρίδων – Στυλιανός (Κέρκυρας) | Βοηθός: Μιχαλάς Γεράσιμος (Κέρκυρας)
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 21 Νοέ 2021 15:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
1 2
Παναχαϊκή
21 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Διαγόρας Βραχνεΐκων
1
2
Παναχαϊκή
| Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων | Διαιτητής: ΚεφίληςΑθανάσιος (‘Εβρου) | Βοηθός 1: Σπηλιώτης Παναγιώτης (Κορινθίας) | Βοηθός: Κλεπετσάνης Θανάσης (Κορινθίας)
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου 21 Νοέ 2021 15:00
Παναγρινιακός
0 0
Α.Ο. Διαβολιτσίου
21 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου
Παναγρινιακός
0
0
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου | Διαιτητής: Σαφαρίκας Ευάγγελος (Αχαΐας) | Βοηθός 1: Ανδριανός Μιχάλης (Αχαΐας) | Βοηθός: Καρράς Άγγελος (Αχαΐας)
Αγωνιστική 4
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων 24 Νοέ 2021 15:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
2 0
Ναυπακτιακός Αστέρας
24 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Διαγόρας Βραχνεΐκων
2
0
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Δημοτικό Γήπεδο Βραχνεΐκων
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 24 Νοέ 2021 15:00
Παναιγιάλειος
0 3
Α.Ο. Διαβολιτσίου
24 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
0
3
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Μαχαιράδου 28 Νοέ 2021 00:00
Εθνικός Σκουλικάδου
3 0
Αμβρακικός Λουτρού
28 Νοέ 2021 00:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
3
0
Αμβρακικός Λουτρού
| Άνευ Αγώνος
| Γήπεδο Μαχαιράδου
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" 28 Νοέ 2021 15:00
ΠΑΟ Βάρδας
1 2
Αχέρων Καναλακίου
28 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
ΠΑΟ Βάρδας
1
2
Αχέρων Καναλακίου
| Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής" 28 Νοέ 2021 15:00
Παναχαϊκή
1 1
Ναυπακτιακός Αστέρας
28 Νοέ 2021 15:00
Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής"
Παναχαϊκή
1
1
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής"
Γήπεδο Διαβολιτσίου 28 Νοέ 2021 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
2 0
Αναγέννηση Άρτας
28 Νοέ 2021 15:00
Γήπεδο Διαβολιτσίου
Α.Ο. Διαβολιτσίου
2
0
Αναγέννηση Άρτας
| Γήπεδο Διαβολιτσίου
Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας 28 Νοέ 2021 15:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
2 0
Παναγρινιακός
28 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
2
0
Παναγρινιακός
| Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 28 Νοέ 2021 15:00
Παναιγιάλειος
2 2
Διαγόρας Βραχνεΐκων
28 Νοέ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
2
2
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου | Διαιτητής: Κακριδής Παναγιώτης (Κορινθίας) | Βοηθός 1: Θεοδωρόπουλος Βασίλης (Κορινθίας) | Βοηθός: Οικονόμου Γεώργιος – Ιωάννης (Κορινθίας)
Αγωνιστική 8
1 Δεκ 2021 00:00
Αμβρακικός Λουτρού
0 3
Παναχαϊκή
1 Δεκ 2021 00:00
Αμβρακικός Λουτρού
0
3
Παναχαϊκή
| Άνευ Αγώνος
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" 1 Δεκ 2021 15:00
ΠΑΟ Βάρδας
1 0
Εθνικός Σκουλικάδου
1 Δεκ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
ΠΑΟ Βάρδας
1
0
Εθνικός Σκουλικάδου
| Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
1 Δεκ 2021 15:00
Αχέρων Καναλακίου
2 1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
1 Δεκ 2021 15:00
Αχέρων Καναλακίου
2
1
Α.Ο. Διαβολιτσίου
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 1 Δεκ 2021 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
1 0
Παναιγιάλειος
1 Δεκ 2021 15:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
1
0
Παναιγιάλειος
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο | Διαιτητής: Κορωνιάς Κωνσταντίνος (Αν. Αττικής) | Βοηθός 1: Τσελεπίδης Τιμόθεος (Αν. Αττικής) | Βοηθός: Σοφιάς Αναστάσιος (Αν. Αττικής)
Δημοτικό Στάδιο Άρτας 1 Δεκ 2021 15:00
Αναγέννηση Άρτας
2 1
Τηλυκράτης Λευκάδας
1 Δεκ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Άρτας
Αναγέννηση Άρτας
2
1
Τηλυκράτης Λευκάδας
| Δημοτικό Στάδιο Άρτας
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου 1 Δεκ 2021 15:00
Παναγρινιακός
2 1
Αίαντας Γαστούνης
1 Δεκ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου
Παναγρινιακός
2
1
Αίαντας Γαστούνης
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου
Αγωνιστική 9
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 5 Δεκ 2021 00:00
Παναιγιάλειος
3 0
Αμβρακικός Λουτρού
5 Δεκ 2021 00:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
3
0
Αμβρακικός Λουτρού
| Άνευ Αγώνος
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Γήπεδο Μαχαιράδου 5 Δεκ 2021 14:30
Εθνικός Σκουλικάδου
0 3
Παναχαϊκή
5 Δεκ 2021 14:30
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
0
3
Παναχαϊκή
| Γήπεδο Μαχαιράδου
Γήπεδο Διαβολιτσίου 5 Δεκ 2021 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
1 0
ΠΑΟ Βάρδας
5 Δεκ 2021 15:00
Γήπεδο Διαβολιτσίου
Α.Ο. Διαβολιτσίου
1
0
ΠΑΟ Βάρδας
| Γήπεδο Διαβολιτσίου
Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας 5 Δεκ 2021 15:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
1 0
Αχέρων Καναλακίου
5 Δεκ 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
1
0
Αχέρων Καναλακίου
| Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 5 Δεκ 2021 15:00
Αίαντας Γαστούνης
2 0
Αναγέννηση Άρτας
5 Δεκ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
2
0
Αναγέννηση Άρτας
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Παμπελοποννησιακό Στάδιο 5 Δεκ 2021 15:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
2 0
Παναγρινιακός
5 Δεκ 2021 15:00
Παμπελοποννησιακό Στάδιο
Διαγόρας Βραχνεΐκων
2
0
Παναγρινιακός
| Παμπελοποννησιακό Στάδιο
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Μαχαιράδου 8 Δεκ 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
- -
Ναυπακτιακός Αστέρας
8 Δεκ 2021 15:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
-
-
Ναυπακτιακός Αστέρας
| Γήπεδο Μαχαιράδου
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου 8 Δεκ 2021 15:00
Παναιγιάλειος
- -
Τηλυκράτης Λευκάδας
8 Δεκ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος
-
-
Τηλυκράτης Λευκάδας
| Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Διαβολιτσίου 12 Δεκ 2021 15:00
Α.Ο. Διαβολιτσίου
- -
Εθνικός Σκουλικάδου
12 Δεκ 2021 15:00
Γήπεδο Διαβολιτσίου
Α.Ο. Διαβολιτσίου
-
-
Εθνικός Σκουλικάδου
| Γήπεδο Διαβολιτσίου
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος" 12 Δεκ 2021 15:00
ΠΑΟ Βάρδας
- -
Τηλυκράτης Λευκάδας
12 Δεκ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
ΠΑΟ Βάρδας
-
-
Τηλυκράτης Λευκάδας
| Δημοτικό Στάδιο Βάρδας "Γρηγόρης Καλάκος"
12 Δεκ 2021 15:00
Αχέρων Καναλακίου
- -
Αίαντας Γαστούνης
12 Δεκ 2021 15:00
Αχέρων Καναλακίου
-
-
Αίαντας Γαστούνης
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 12 Δεκ 2021 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
- -
Παναγρινιακός
12 Δεκ 2021 15:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
-
-
Παναγρινιακός
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Δημοτικό Στάδιο Άρτας 12 Δεκ 2021 15:00
Αναγέννηση Άρτας
- -
Διαγόρας Βραχνεΐκων
12 Δεκ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Άρτας
Αναγέννηση Άρτας
-
-
Διαγόρας Βραχνεΐκων
| Δημοτικό Στάδιο Άρτας
Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής" 12 Δεκ 2021 15:00
Παναχαϊκή
- -
Παναιγιάλειος
12 Δεκ 2021 15:00
Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής"
Παναχαϊκή
-
-
Παναιγιάλειος
| Γήπεδο "Κώστας Δαβουρλής"
Αγωνιστική 11
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου 19 Δεκ 2021 00:00
Παναγρινιακός
- -
Αμβρακικός Λουτρού
19 Δεκ 2021 00:00
Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου
Παναγρινιακός
-
-
Αμβρακικός Λουτρού
| Δημοτικό Στάδιο Αγ. Κωνσταντίνου Αγρινίου
Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας 19 Δεκ 2021 15:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
- -
Α.Ο. Διαβολιτσίου
19 Δεκ 2021 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
-
-
Α.Ο. Διαβολιτσίου
| Δημοτικό Γήπεδο Λευκάδας
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης 19 Δεκ 2021 15:00
Αίαντας Γαστούνης
- -
ΠΑΟ Βάρδας
19 Δεκ 2021 15:00
Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Αίαντας Γαστούνης
-
-
ΠΑΟ Βάρδας
| Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης
Παμπελοποννησιακό Στάδιο 19 Δεκ 2021 15:00
Διαγόρας Βραχνεΐκων
- -
Αχέρων Καναλακίου
19 Δεκ 2021 15:00
Παμπελοποννησιακό Στάδιο
Διαγόρας Βραχνεΐκων
-
-
Αχέρων Καναλακίου
| Παμπελοποννησιακό Στάδιο
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο 19 Δεκ 2021 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας
- -
Αναγέννηση Άρτας
19 Δεκ 2021 15:00
Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Ναυπακτιακός Αστέρας
-
-
Αναγέννηση Άρτας
| Δημοτικό "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο
Γήπεδο Μαχαιράδου 19 Δεκ 2021 15:00
Εθνικός Σκουλικάδου
- -
Παναιγιάλειος
19 Δεκ 2021 15:00
Γήπεδο Μαχαιράδου
Εθνικός Σκουλικάδου
-
-
Παναιγιάλειος
| Γήπεδο Μαχαιράδου
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Α.Ο. Διαβολιτσίου
5
2
 Αχέρων Καναλακίου
4
3
 Τηλυκράτης Λευκάδας
4
4
 Διαγόρας Βραχνεΐκων
2
5
 ΠΑΟ Βάρδας
2
6
 Εθνικός Σκουλικάδου
2
7
 Τηλυκράτης Λευκάδας
2
8
 Παναχαϊκή
2
9
 Ναυπακτιακός Αστέρας
2
10
 Παναχαϊκή
2

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

P